Gwizd w uszach i teleportacja?

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: danut »

Ja myślę, że daje się określić dokładnie miejsce, w których coś zachodzi,  poprzez inne samopoczucie, nagłą zmianę odczuć, dlatego autor wyszczególnił je, to zaszło po przekroczeniu skrzyżowania.  Stało się więc po drodze, dokładnie wiele moich przygód tak zachodziło, w drodze, a nie podczas drzemki czy bezczynności w domu.  Uważam też, że to od tego skrzyżowania była prosta droga 1 km, a nie od samego domu, stąd też wszystko może się zgadzać, gdyż do domu mógł mieć dużo dalej. Raczej każdy zna też dokładnie swój czas pokonywania znanych mu odcinków drogi.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: spacemaster92 »

Hmm możliwe, że da się teleportować w taki sposób. Gwizd to może oznaczać przekraczanie prędkość dźwięku :P A powiedz czy w tym czasie jak usłyszałeś ten gwizd to miałeś jakiś zawroty głowy, bóle, rozglądałeś się. Czy moze widziałeś jak się przestrzeń rozciąga przed Tobą czy po prostu byłeś na tym skrzyżowaniu i nagle byłeś już na tym rynku. Bo ja na przykłąd czasem mam tak, że gdzieś idę czy jadę autem i dostaję nagle takiego przebudzenia i zastanawiam się jakim cudem ja już tu jestem jak dopiero byłem tam, a przede mną dajmy na to 20 minut drogi jeszcze. I nie koniecznie chodzi o cel podróży. Tylko powiedzmy kilka kilometrów przed nim. I nie są to też moje zwidy bo nażeczona ma to samo wrażenie.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: danut »

No właśnie, nie kojarzcie tego w ten sposób, że pokonując prawie na pamięć jakiś odcinek drogi wasze myśli odlatują gdzieś indziej, to bardzo często się zdarza każdemu, jednak nie o to chodzi w tych przypadkach.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: spacemaster92 »

Czakrawartin nie zrozumiałeś mnie chyba do końca. Chcę po prostu się dowiedzieć dokładnie co temu toważyszyło. Głównie czy ten gwizd przyszedł nagle w głowie i się przeniósł czy ten gwizd skądś nadciągał obrucił głowę w kierunku gwizdu i w tedy to nastąpiło. Czy miał przytym zawroty głowy, dysfluktuacje równowagi itp. po prostu szczegółów wiecej bym chciał poznać. Uczycia, emocje, doznania w tej danej chwili żebym mógł to sobie bardziej zobrazować jak to wyglądało. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz? Bo, że był gwizd i teleportacja to napisałe ale w ułamkach sekundy czy coś się działo jeszcze. Nie wiem jak jaśniej ci wytłumaczyć o co mi chodzi.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: spacemaster92 »

No dzięki, że ze mną sie zgadzasz :D danut:czyli po prostu ta reakcja to zwykła jak to się dzisiaj mówi zamułka umysłu? hehe dobrze wiedzieć. mimo, że całą drogę z moją nażeczoną rozmawiam i widze trase mam zamułke heheW sumie moze to się zgadzać bo nigdy mi to sie nie zdarza gdy jadę w nieznane. Trochę byłoby nie dobrze jakbym jechał z domu do powiedzmy Warszawy i mnie przeniosło bo bym nie miał jak wrócić hehe
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: spacemaster92 »

Ale nie musisz wszystkiego wiązać z obcymi. Przecież mózg człowieka i jego możliwosci nie są do końca zbadane. Może wszystkie te przypadki to działania naszej nadświadomosci. Może przez pewne wydeżenia jakaś energia się w nas kumuluje. I powiedzmy w przypadku tej teleportacji. Mamy "moc" nałądowaną do maxiumum i nie ma gdzie ulecieć. I idziemy sobie z punktu A do punktu B. I nasza nadświadomosć odczytuje informacje od świadomości i podświadomości, że chcemy tam się szybko dostać. To nadświadomosć wyczuwa okazje żeby tej energii się pozbyć i robi nam taki psikus i nas teleportuje. A gwizd może to było właśnie przeistoczenie się w energię albo naprawdę przekroczenie prędkości dźwięku. Trzebaby wypytać autora listu.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: danut »

Czakrawartin wyżej napisałam na ten temat, skąd u ludzi to przekonanie, że musi to być "inteligencja obca"? A może to my nieświadomi tego, że istnieje jakieś "jądro naszej wyższej świadomości" nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo bliska jest nam ta inteligencja i przez to odrzucenie nazywamy ją obcą?? Nie ma tu autora tej relacji z tematu, chyba że Pan Rysiek zaprosi go do nas, dlatego ja nadrabiam za niego. Co się czuje krok po kroku starałam się opisać i odtworzyc.. Nie jest to zagubienie się w myślach, wyraźnie i jasno uczestniczy się w wydarzeniach innych od ciągu tutejszych zdarzeń, nie ma żadnych zawrotów głowy, równowagi tym samym, nie rozglądamy się bo jest jakieś jakby powiązanie wzroku i świadomości z tym co się właśnie odbiera, to przykuwa uwagę. Aha jeśli jesteśmy zabrani z jakiegoś miejsca i poza ta rzeczywistością przebywamy jakąś drogę np. zobrazuje to jakby na odcinkach trójkąta wyobrażającego jakąś znaną nam przestrzeń ABC, to wtedy mogliśmy przeskoczyć z punku A do C jednak wrócić można wcale nie do punktu A z powrotem lecz do punktu B, i wtedy nie pamiętając tego wydaje nam się, że teleportowaliśmy z punktu A do B, a tak nie było. :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: danut »

Ps. A to C byłoby  inno-wymiarowym odpowiednikiem miejsca znajdującego się w naszej rzeczywistości. I tak nawet rozmyslam ten przypadek teraz, to ten chłopak mógł zakupić te produkty i przenieś je tutaj z innego niz właściwy mu czas, to wcale nie spekulacja.. haha Warto dobrze wypytać o ten szczegół. I wyszukałam post, w którym opisuję najbardziej podobne do tego zdarzenie post nr. 2741 http://paranormalne.eu/forum/topic/6382-inne-rzeczywistoci-i-prawdziwoc-ich-istnienia/page-138
Ostatnio zmieniony pt lut 28, 2014 3:16 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Extremis
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: czw lut 28, 2013 11:52 am

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: Extremis »

Namnożyło się teorii, oj namnożyło od teleportacji przez teleportację z winy obcych do teleportacji przez nadświadomość. Gwizd/ dzwonienie w uszach, zawroty głowy po incydencie - pachnie mi tu problemem neurologicznymi np. udar.  Jeżeli znał drogę na pamięć bo pomykał ną już dziesiątki razy, równie dobrze mógł ją przejść w stanie wyłączonej świadomości, lub stracił pamięć po dotarciu do celu. Niedługo dojdzie zapewne mrowienie dłoni bez powodu, zaburzenia równowagi i wzroku. Nie mówię tego złośliwie ale na miejscu zainteresowanego wybrałbym się prywatnie do neurologa.  dla przykładu: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111104/ZDROWIEIURODA010101/91683870 http://portal.abczdrowie.pl/pytania/nagle-utraty-pamieci http://domoweleczenie.blogspot.com/2011/03/zaburzenia-pamieci-amnezja.html
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Gwizd w uszach i teleportacja?

Post autor: danut »

Extremis hahaha aleś wyleciał z teorią. Człowieku, czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego czym jest ten poważny problem zdrowotny, jakiego typu chorobą, czy wydaje się Tobie, że może zajść ot tak sobie niezauważalnie??!! Nie pisz bzdur, chłopak miał wtedy lat 15, a ja nieco więcej lecz nadal byłam w doskonałym zdrowiu młodziutką osobą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”