Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: mandarin »

Jeśli chodzi o piktogramy to chciałbym potwierdzic to co Arek mówi o nieprzypadkowym pojawianiu się ich niedaleko zainteresowanych. W słowackim UFO-Klubie w Trnavie, Pan Mirosław Karlik - szef owego klubu, podczas jednego ze spotkań z ludzmi do niego należącymi, na którym też wtedy byłem, powiedział o kręgach w zbożu mniej więcej tak - wskazując na mape Słowacji z zaznaczonymi na niej miejscami gdzie one powstawały: "Większość kręgów w zbożu powstała na Zachodniej Słowacji, rzadko się je spotyka na Słowacji Wschodniej. Co więcej większość z nich powstała całkiem niedaleko naszych miast, tak jakby "kosmici" chcieli abyśmy mieli do nich blisko, i nie musieli daleko jeździć". - taka ciekawostka :)  Pan Karlik pokazywał mi też zbiór fotografii UFO które zebrał jego klub. Niektóre z nich miały bardzo nietypowe kształty. Z kolei w okolicach Jaslovskych Bohunic gdzie często sie widuje UFO przy Elektrowni Atomowej, dawniej widywano istoty związane z folklorem, i są nawet o tym zapisy w kronikach z tamtych okolic.Wojsko słowackie też utajniło owe obserwacje UFO z tamtych okolic, rozsiewając różne dezinformacje.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="mandarin" data-cid="113007" data-time="1394611224">Słuchaj to że do ciebie to nie przemawia, niewiele zmienia, podobnie jak niewiele zmienia to że ktoś nie widząc gwiazd w ciągu dnia, nie wierzy że one są nad jego głową.</blockquote>Ty chcesz ze mnie szydzić, popatrz w lustro. Ja będę swoje zdanie wypowiadał, ja jestem bardziej ukierunkowany w kierunku techniki. A twoje pomysły są żywcem wyciągnięte z SG1.
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: mandarin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="113024" data-time="1394643515">Ty chcesz ze mnie szydzić, popatrz w lustro. Ja będę swoje zdanie wypowiadał, ja jestem bardziej ukierunkowany w kierunku techniki. A twoje pomysły są żywcem wyciągnięte z SG1.</blockquote>Dlaczego miałbym z ciebie szydzić mówiąc o innych rozwiązaniach? Możesz być bardziej ukierunkowany w strone techniki, ale bez dowodów nie masz prawa poniżać innych opcji ;) Nie wiem co to jest SG1, ale jeśli coś mam wyciągnięte to nie pomysły ale schematy z doświadczeń ludzkich. Nie musisz sie z nimi zgadzać, ale bez konkretnych przeciwargumentów i dowodów to co piszesz jest tylko twoją opinią
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: robrep »

Oczywiście, że to moja opinia, bo sam nie zbieram dowodów, tylko wyrabiam sobie opinie na podstawie tego co przeczytam. A SG1 to serial SF, pradawna cywilizacja ascendowała na wyższy poziom świadomości poprzez co potrafili robić różne fiku miku myślami. W tym serialu są przeróżni obcy, gwiezdne wrota i nawet zmiennokształtni też są ujęci. Tak, że wszystko co napisałeś tam zostało ujęte.
Ostatnio zmieniony śr mar 12, 2014 11:12 pm przez robrep, łącznie zmieniany 1 raz.
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: mandarin »

W takim razie ktoś tworzący SG1 albo wiedział o co chodzi, albo miał dobrą intuicje - podobnie jak co do motywu w filmie Contact, gdy w ciągu sekundy podróżniczka do innych wymiarów przeżyła kilka godzin :) Dla mnie to niesamowite że niezależnie ode mnie ktoś doszedł na do samo :) Czakrawartin, nic nie dopowiadam, takie są po prostu relacje ludzi, gdy się ich wysłucha a nie ignoruje. Wystarczy że pytam ludzi czy znają jakieś relacje o wodnikach albo innych zmiennokształtnych istotach, i tacy ludzie sie znajdują bo tego rodzaju doświadczeń jest więcej niż z UFO: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/11/duchy-na-slasku-iii-slaski-hardkor.htmlhttp://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2013/11/duchy-na-slasku-iv-ludzie-swoje-wiedza.html - to są przykłady a nie spam, a moglbym ich podac wiecej
Ostatnio zmieniony czw mar 13, 2014 7:50 am przez mandarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: azor »

Panowie zwracam się do wszystkich Czakrawartina, Mandarina wątek dotyczy innego tematu a zaczynacie po raz któryś porusząć tutaj różne tematy. Czakrawatin załóż osobny wątek i nie zaśmiecaj obecnego nie wiem jak wam i ile można tłumaczyć.
Ostatnio zmieniony czw mar 13, 2014 7:52 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: Rysiek23 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="113044" data-time="1394697141">Panowie zwracam się do wszystkich Czakrawartina, Mandarina wątek dotyczy innego tematu a zaczynacie po raz któryś porusząć tutaj różne tematy. Czakrawatin załóż osobny wątek i nie zaśmiecaj obecnego nie wiem jak wam i ile można tłumaczyć.</blockquote> Popieram, w przeciwnym razie obaj panowie ponownie dostaną zakaz wypowiadania się w temacie.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: azor »

Czakrawartin. Ad. 1 Nie będę rozwijał  wątków Mandarin ponieważ nie on jest tematem, acz porusza bardzo ciekawe i ważne aspekty pomijane w ufologii. Z czasem w swoich artykułach rozwinę ten obszar, a na forum myślę, również pojawi się ten interesujący temat w innym wątku ? Ad. 2 Nie nie mam żadnych obserwacji z tej części Podkarpacia,  oprócz relacji byłego wojskowego , który odbywał służbę w stacji radolokacyjnej, która   wykryły niezwykły obiekt. Zdarzenie opisane w mojej książce. Ad. 3 Z tego co wiem w Mielcu w 2013 roku zaczęto produkować ( lub mają  ?) bezzałogowe drony w kształcie samolotów.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: arek »

mam jeszcze taka jedna sprawe bardziej moze z dziedziny kryptozoologii ,a mianowicie prawdopodobnego występowania raptoropodobnych zwierzat. czy móglbyś coś wiecej napisac ? Będę pracował w okolicach Kołomyji ,może natkne sie na podobne legendy. Z jakich okolic jest to do czego dotarłeś ? Jakos wyleciało mi to z glowy.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: azor »

Arku nie znam żadnych informacji na temat występowania takich zwierząt na naszym terenie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”