Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: mandarin »

Czakrawartin jesteś niezłym bajkarzem :P Co do nautilusa to zdziwiłbyś sie jakimi wyzwiskami mnie bombardowali za to że ośmieliłem sie mówić głośno iż w Emilcinie byli zmiennokształtni a nie kosmici, i że ten diabelski głaz to nie żaden gps kosmitów ale typowy kamień elfów znany z krajów północnych. Blado wypadasz Czakrawartinie przy swoich atakach na prawde. Poza tym  nie powstrzymali faktów ci z FN i nie powstrzymasz ich ty.Wiem ze czujesz sie bezradny i lubisz pomarudzić, dlatego odsyłam cie na moim blogu do tematu "psychologia wieczności". Wiele pracy przed tobą złociutki ;) A moje kolejne pytanie do Arka brzmi: jakie dokładnie fakty zamiata sie w kwestii UFO pod dywan o których wspominasz?
Ostatnio zmieniony ndz mar 09, 2014 10:50 am przez mandarin, łącznie zmieniany 1 raz.
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: mandarin »

Dlaczego mam trzy ostrzeżenia za to że pisze prawde, a Czakrawartin ani jednego choć poniża uczucia religijne i wykazuje się nietolerancją religijną??? On sobie może pozwalać bez ostrzeżeń? I sto ostrzeżeń nie powstrzyma prawdy, a dziesięć tysięcy banów nie zmieni faktów, pogódźcie sie z tym.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: azor »

Tylko co Ty zrobiłeś nie tak, że masz trzy ostrzeżenia  ? Tylko, że masz inne zdanie ?  Jak tak dalej pójdzie samemu zawieszę swoją obecność na forum ? Pytasz jakie dokładnie fakty zamiata sie w kwestii UFO pod dywan o których wspominasz? Moim zdaniem te, które dla wielu ufologów nie pasują do koncepcji wizyt E.T a o których tutaj na forum wspominaliśmy. Nie chętnie mówi się o wpływie zjawiska na świadomość ludzi i ich oddziaływaniach czego podobne opisy m.in możemy odszukać w starych podaniach o których  Valle wspomina. W Polsce do nie dawna był to temat kompletnie nie znany  nawet dla weteranów polskiej ufologii. Te aspekty zwyczajnie pomijano. Pamiętam jak niegdyś Valle wspominał w wywiadzie o śmiertelnych atakach UFO  w pewnej wiosce w Brazylii na bezbronne osoby, te fakty są do dziś mało znane i nie chętnie podejmowane przez badaczy. Wiadomym jest, że kto zajmuje się poważnie zjawiskiem UFO zauważy nie tylko fizyczną stronę,  ale również o   charakterze duchowym i demonicznym i nie jest to tylko moja opinia. Musze jeszcze o jednym wspomnieć co jest typowe dla polskiego podwórka rejestracje filmowo/fotograficze jakie są kompletnie ignorowane z różnych powodów, głównie z założenia, że nic one nie dają. Skoro tak szkoda zajmować się też CE i innymi rzeczami.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: Newsman »

Panie Dreczkowski, pozwolę sobie na mały off-topic. Widzę, że nie ma pan umiaru, ani w zasięgu swoich teorii, ani w naruszaniu panujących zasad. Niech się pan nie dziwi, że pańskie teorie budzą taką reakcję, skoro przedstawia pan swoje argumenty z perspektywy "osoby oświeconej". Naprawdę wiele osób ma podobne wnioski i nie jest pan jakimś ewenementem... Przypominam, że raz już dostał pan tutaj bana za ustkutecznianie tego typu teorii. Nie można brać na poważnie pańskich słów i teorii z prostego względu: nie wie pan co to krytyka. Ma pan również niskie pojęcie o wartościowaniu zbieranych materiałów, tworząc z nich jakiś dziwaczny ufologiczno-religijny konglomerat . Innymi słowy, co pan znajdzie, to pan dołączy do swojej sagi o zmiennokształtnych istotach. To de facto stało się systemem wierzeń. Nie można tego traktować inaczej niż jakiegoś religijnego aktywisty. Zbieranie relacji w kontekście religijnym, rozpatrywanie ich przez pryzmaty religijne, doprowadziło pana jak widzę do wniosku, że jest pan oświecony, a reszta to głupki. Ale może skoro ludzie tego nie akceptują to może rzeczywiście robi pan gdzieś błąd? Może w sposobie, jak to pan przekazuje? Nie chce mi się dyskutować o absurdach tego , że udowodnił pan, że ufonauci z Emilcina to zmiennokształtni. Kto ma cokolwiek oleju w głowie, czy krytycznego stosunku do rzeczywistości, zdumieje się i zaśmieje, do czego może doprowadzić człowieka wyobraźnia. Zresztą, jak sobie przypominam, było to już na tym forum przerabiane. Mam nadzieję, że zrozumie pan te uwagi. Komentarze o prawdzie itp. oraz inne slogany proszę zachować dla swoich wyznawców (których jak widzę przybywa). Ostrzeżenia zostały przyznane za prowokowanie użytkownika Czakrawartin do dalszej wymiany zdań, mimo naszych prób o powstrzymanie się od tego. Użytkownik Czakrawartin również ma 3 poziom ostrzeżenia + czasowe zablokowanie pisania. Punktacji ostrzeżeń użytkownik forum nie widzi. 
[color=#ff0000;]Wszelki posty nie na temat, w tym próba prowokacji dyskusji, będą kasowane.[/color]
Ostatnio zmieniony pn mar 10, 2014 7:44 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: Arek 1973 »

Wróćmy po prostu do tematu, nie ma się co  szarpać. Arek Miazga czeka na pewno na następne pytania
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: mandarin »

Za współprace w zwodzeniu ludzi i pomocy siłom ciemności w oszukiwaniu ich, przez cenzure prawdy dla utrzymania fałszywych obrazów niektórych stron ufologii - drogo zapłacicie. Łotry, nie będziecie kosztem ukrywania faktów, odbierać ludziom możliwości do wnikliwego badania zagadkowych istot.Za utrzymanie swego fałszu chcecie płacić prawdą i ryzykiem dla dusz? Zapomnijcie. Rozwalimy tak ateistyczne kłamstwa jak wasze oszustwa zaprzeczające rzeczywistości.  Ludzie mają prawo wiedzieć nie tylko o tym że prawdziwi kosmici mogą istnieć, ale i o tym że są też istoty które się pod nich podszywają i robią im antyreklame. To przez takich jak wy ufologia zatrzymala sie przed 50 laty, bo wolicie swoje romantyczne marzenia i egoistyczne wizje od tego by spojrzeć na fakty jakimi są. I mieszacie istoty które mogą być kosmitami, z tymi które tylko ich udają - wrzucając wszystko do jednego worka. A jak sie pojawi jakiś uczciwy badacz, taki jak Arek to sie rzucacie i plujecie jadem. Jedno wam powiem: gońcie sie! I skaczcie sobie ile chcecie, a prawda i tak wygra. Ludzie mają pełne prawo do dostępu do informacji które zatajacie i próbujecie poniżyć! Nie decydujcie za nich co mają robić z obrazem jaki się wyłania z relacji nie dopasowywanych na siłe do wąskich ram teorii pozaziemskich. Jeśli chcecie być ograniczeni umysłowo w kwestiach "dziwności" występujących w ufologii, to sobie bądźcie, ale nie wypominajcie innym że sie wywyższają, tylko przez to że zaprzeczaniem faktom, sami sie poniżacie. I nie łudźcie sie że skoro sami sie ograniczacie, to inni pójdą za wami jak ślepe owce. Nie podobają sie wam nietypowości w ufologii i związki niektórych przejawów UFO z istotami które wniknęły do folkloru? Wasza strata! My sie ogłupić pustym argumentom i pseudonaukowym zwiedzeniom które do niczego nie prowadzą, a ponadto zaprzeczają faktom, zwieść nie damy. 
Ostatnio zmieniony pn mar 10, 2014 9:25 am przez mandarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: Newsman »

Niech pan nie odwraca kota ogonem. Akurat tak się składa, że - jak wspominałem - nie jest pan prorokiem hipotezy anty-pozaziemskiej, bo dobrze ją znamy i osobiście w wielu punktach się z nią zgadzam. Natomiast pan, jak widze puszcza sobie pewne uwagi mimo uszu. Od innych zwolenników związków UFO-folklor różni pana religijna motywacja, opieranie swojego wniosku o UFO o modele znane z religii oraz jawny brak krytyki, dzięki czemu każdą relację jest pan w stanie przypisać do swej teorii, różnicując jakoś między kosmitami a niekosmitami... Nie jest pan również jakimś oryginalnym myślicielem. Obecnie większość ufologów, jeśli musi, wypowiada się raczej z dystansem o hipotezie pozaziemskiej (tj. UFO=obcy astronauci), przyjmując raczej wniosek, że jest to zjawisko anomalne. Ale jak widzę, nie ma pan o tym pojęcia. Tu niestety cały pański problem. Powyższa wypowiedź ewidentnie ujawnia, że pana system ma charakter czysto religijny: 
Za współprace w zwodzeniu ludzi i pomocy siłom ciemności w oszukiwaniu ich, przez cenzure prawdy dla utrzymania fałszywych obrazów ufologii - drogo zapłacicie.
 
Za utrzymanie swego fałszu chcecie płacić prawdą i ryzykiem dla dusz? Zapomnijcie. Rozwalimy tak ateistyczne kłamstwa jak wasze oszustwa.
 Czyli jak rozumiem, jest pan posłańcem prawdy, mającym ujawnić wielki demoniczny plan zniewolenia ludzkości, a każdy kto przyjmie pana objawioną łaskę, będzie poprzez UFO zbawiony, a jego dusza ocalona. 
[color=#ff0000;]Z całym szacunkiem, panie Dreczkowski, na FORUM INFRA nie ma miejsca na propagowanie pańskiego UFO-kultu.[/color]
 
* Samozwańczy prorocy również muszą stosować się do próśb moderatorów.
Ostatnio zmieniony pn mar 10, 2014 9:44 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: azor »

Po pierwsze nie zgadzam się z Krzysztofem, iż za całym zjawiskiem UFO stoją ''siły ciemności'' bo tak nie jest i nikt tego do końca nie wie, no chyba, że są osoby mające monopol na wiedzę czym jest UFO ?  Krzysiek nieco wyluzuj, na siłę nic nie zrobisz ,uwierz mi i nie przekonasz do swoich racji. Dlatego dobrze jak wiele osób nie mówi jednym głosem tylko różnimy się w ocenie zjawiska. Przytakiwanie i wzajemne adorowanie już niegdyś w CBZA przerabiałem i nie chcę do tego wracać. Krzysztof nie można też całego zjawiska UFO gloryfikować jako tylko i wyłącznie ''zwodzenie'' choć np. Keel również miał podobne wnioski, których jednak nie rozwinął do końca.  W przypadku oceny zjawiska trzeba być ''elastyczny'' ale też nie wpadać w jakieś paranoje w które z czasem wpadł prof. Pająk, który twierdził, że UFO to sprawka szatana. Z takimi opiniami nie będę się zgadzał i dobrze o tym Krzysiek wie.  Proponuję zakończyć te sporty i powrócić do tematu o ile ktoś ma ochotę jeszcze ?
Ostatnio zmieniony pn mar 10, 2014 9:46 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: mandarin »

Edit:To jest temat przeznaczony na sesję pytań i odpowiedzi z Arkiem Miazgą.8 raz pana upominam. Następny skończy się banem.Są inne tematy, gdzie może pan być aktywny. mandarin:Jeśli Pan nie kłamiesz, czekam więc o wymazanie powyższych wpisów które nie dotyczą pytań do Arka, szczególnie tych z wizerunkiem świni i osoby Jana Polskee. Chyba że tu nie ma sprawiedliwości, to możesz mnie zbanować od razu. Czekam na wasz ruch...  A pytania zadawałem zgodnie z tematyką, i skoro nie chciano mi na nie odpowiedzieć, to coś to oznacza.Temat brzmi: ""Arek Miazga - człowiek, który bada UFO" a nie "Zadaj pytanie Arkowi M.". Pisłem zgodnie z tym co Arek pisał i pytam, tych którzy sie rzucali na fakty: 1. Czy istoty zmiennokształtne mogą przybierać postacie nie tylko kosmitów ale i skrzatów, wodników i wiedźm? 2. W czym obserwacje latającej czarownicy są mniej wiarygodne od relacji o "kosmitach", gdy latające wiedźmy z kurzymi nogami, też są nagrywane na wideo i relacjonowane przez policje?  http://www.youtube.com/watch?v=Vyadat88N9k 3. W czym obserwacje skrzatów są mniej wiarygodne od relacji z szarakami?http://youtu.be/uTjtE7j7vY8 4. W czym dawne relacje o UFO z wieków poprzednich są bardziej wiarygodne od relacji ze spotkań z wodnikami??http://www.youtube.com/watch?v=6r7Ks-AJ3sA Ban nic nie da, fakty i pytania pozostaną, i będą za wami chodzić do końca życia jak będziecie chcieć przed nimi uciec.
Ostatnio zmieniony pn mar 10, 2014 8:43 pm przez mandarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sxxs
Infrzak
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2012 11:57 am
Kontakt:

Re: Arek Miazga - człowiek, który bada UFO

Post autor: sxxs »

Arku mam pytanie. Czy zastanawiałeś się może dlaczego akurat Rzeszów? Ukształtowanie terenu? Czy coś innego? Dlaczego akurat właśnie ta część Polski? Dlaczego tak dużo jest obserwacji w stolicy polskiej ufologii?
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”