Kto wie gdzie znajduje się ta inskrypcja i czy jest coś jeszcze przy niej?

Nowe znaleziska i hipotezy, o których nie zawsze mówi się głośno...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Kto wie gdzie znajduje się ta inskrypcja i czy jest coś jeszcze przy niej?

Post autor: Arek 1973 »

Masz całkowitą rację, chodziło  o Syriusza,,,,,, to tak  jak się pisze  z pamięci, dopiero teraz poszukałem ten artykuł
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: Kto wie gdzie znajduje się ta inskrypcja i czy jest coś jeszcze przy niej?

Post autor: janusz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="113200" data-time="1394959861">Janusz, ja słyszałem inną wersję, że jednak nie do końca potępianie Dogonów to prawda, bo to nie plemionko tylko wielkie plemie, po drugie nie każdego dopuszczają do swoich tajemnic. No i w ogóle to wg mnie próba ich zdyskredytowania. Dokładniej o tym pisze Mostowicz w swojej książce, a krytycy jednak uczepili się tylko jednej wersji.</blockquote> Moim zdaniem sprawa jest ciągle otwarta i nie można wykluczyć że te ostatnie działania świata nauki mają na celu zdyskredytowanie tej całej histori.Znamienne  jest to że podobnych historii jest rozsianych na całym świecie sporo i nie sposób tego wszystkiego,przynajmniej w moim odczuciu,traktować li tylko jako mity.Prywatnie powiem że ja nie mam wątpliwości co do obecności "obcych" na naszej planecie,choć nie wiem kim są i w jakim celu tu są.Przeszło 40 lat temu sam byłem "wzięty" i odbyłem z "nimi" podróż.Wiem że takie  sprawy są niezwykle kontrowersyjne ale jeszcze trochę z tego zdarzenia pamiętam.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Kto wie gdzie znajduje się ta inskrypcja i czy jest coś jeszcze przy niej?

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Drzewo18i6" data-cid="112969" data-time="1394465273">Ten hieroglif różni się od większości, dlatego pytam, gdzie się znajduje.  </blockquote>Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Nie ma takiego heroglifu jak obrazek zprezentowany przez Ciebie. Jesli chodzi Ci o heroglif naniesiony na gwiazdozbiór Oriona to, wydaje mi się, że może znajdować się w wielu inskrypcjach. Niestety nie mam aż tak szerokiego dostępu do inskrypcji egipskich.  Cóż takeigo szczególnego jest w tym znaku, że miałoby mieć znaczenie to, gdzie jest umieszczony?
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Kto wie gdzie znajduje się ta inskrypcja i czy jest coś jeszcze przy niej?

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Drzewo18i6" data-cid="112969" data-time="1394465273">Ten hieroglif różni się od większości, dlatego pytam, gdzie się znajduje.  </blockquote>   To dzisiejszy ''hieroglif'' :
constellation.jpg
 To wymysł i wykonanie (wirtualne) ludzi związanymi z Buhl Planetarium (The Buhl Planetarium and Institute of Popular Science) .  
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr mar 19, 2014 8:58 am przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Drzewo18i6
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 10, 2014 3:14 pm
Kontakt:

Re: Kto wie gdzie znajduje się ta inskrypcja i czy jest coś jeszcze przy niej?

Post autor: Drzewo18i6 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="113273" data-time="1395163876">Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Nie ma takiego heroglifu jak obrazek zprezentowany przez Ciebie. Jesli chodzi Ci o heroglif naniesiony na gwiazdozbiór Oriona to, wydaje mi się, że może znajdować się w wielu inskrypcjach. Niestety nie mam aż tak szerokiego dostępu do inskrypcji egipskich.  Cóż takeigo szczególnego jest w tym znaku, że miałoby mieć znaczenie to, gdzie jest umieszczony?</blockquote>  A to: [ external image ]
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Kto wie gdzie znajduje się ta inskrypcja i czy jest coś jeszcze przy niej?

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Całkiem niezłe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ARCHEOLOGIA I ODKRYCIA”