Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: s_virus »

Nic dodać nic ująć. A masz może linka do oryginalnego tekstu?
Ostatnio zmieniony sob mar 29, 2014 6:26 pm przez s_virus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Rysiek23 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="s_virus" data-cid="113570" data-time="1396116946">Nic dodać nic ująć. A masz może linka do oryginalnego tekstu?</blockquote> http://forum-msk.org/material/power/10286133.html
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: s_virus »

Dzięki.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: ADAX »

Byłbym ostrożny co do takich rewelacji, choć kto wie...
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Ale że co, dololeciał do Pekinu i nie pozwolili mu lądować tylko skierowali na zapasowe a ten strzelił focha i na Diego Garcia poleciał.? Czyli co, zatankowany był na wte i we wte i jeszcze ciut?  Bo nie kumam. Przecież opuszczając przestrzeń Malezji wszedł w wietnamską przestrzeń a nie chińską.  Przecież nie ma sposobu ustalenia na 100%, kto tak naprawdę leciał na skradzionym paszporcie - skąd wiadomo że to Irańczycy?  Albo wierzymy amerykańskim służbom albo wszystko poddajemy w wątpliwość.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Wszyscy poważni eksperci są zgodni, że samolot nie uległ katastrofie i wylądował.</blockquote>Ja widzę  że w Polsce  i innych krajach eksperci mówią dokładnie coś przeciwnego  <blockquote class="ipsBlockquote"> Obecnie oficjalnie uznano, że ostatni kontakt z lotem MH370 pochodził z ziemi,</blockquote>Słyszał ktoś  z was o czymś takim?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
boi
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr mar 19, 2014 6:41 pm

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: boi »

<div>Każdy szanujący się ekspert od ufologii powie, że samolot wpadł w dziurę czasoprzestrzenną i lata teraz w rzeczywistości równoległej. Skoro nagle stracono z nim kontakt i nie znaleziono to jest to tak oczywiste, że tylko głupiec mógłby twierdzić inaczej. Przecież co prawda to nie moja zasługa w odkrywaniu równoległej rzeczywistości, ale na tym forum są eksperci od światów równoległych i oni na pewno potwierdzą tę możliwość. </div><div>Idę o zakład, że ten samolot nadal sobie leci i piloci nawet nie zauważyli upływu czasu i myślą, że są na właściwym kursie. Wpadnięcie w taką dziure przecież co zostało udowodnione powoduje zanik poczucia rzeczywistości i poczucia czasu i mogą teraz tak sobie lecieć i lecieć i lecieć i ciągle mieć wrażenie, że to zaledwie chwila. Pewnie wylądują znów na ziemi za milion lat gdy po nuklearnym kataklizmiezemie sie odrodzi i znów będą po niej kicały dinozaury. Już ja widzę zdziwkę na twarzach pilotów i pasażerów jak koło lotniska zobaczą brontozaura, Tirexa i krokodyla wielkości samolotu :)</div><div> </div><div> </div>
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn mar 31, 2014 2:20 pm przez boi, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="boi" data-cid="113602" data-time="1396274989"> <div>Każdy szanujący się ekspert od ufologii powie, że samolot wpadł w dziurę czasoprzestrzenną i lata teraz w rzeczywistości równoległej.</div><div> </div></blockquote>Temat jest w dziale: Teorie Spisku a nie - Zjawiska Niewyjaśnione :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="boi" data-cid="113602" data-time="1396274989"> <div>Każdy szanujący się ekspert od ufologii powie, że samolot wpadł w dziurę czasoprzestrzenną i lata teraz w rzeczywistości równoległej. Skoro nagle stracono z nim kontakt i nie znaleziono to jest to tak oczywiste, że tylko głupiec mógłby twierdzić inaczej. Przecież co prawda to nie moja zasługa w odkrywaniu równoległej rzeczywistości, ale na tym forum są eksperci od światów równoległych i oni na pewno potwierdzą tę możliwość. </div><div>Idę o zakład, że ten samolot nadal sobie leci i piloci nawet nie zauważyli upływu czasu i myślą, że są na właściwym kursie. Wpadnięcie w taką dziure przecież co zostało udowodnione powoduje zanik poczucia rzeczywistości i poczucia czasu i mogą teraz tak sobie lecieć i lecieć i lecieć i ciągle mieć wrażenie, że to zaledwie chwila. Pewnie wylądują znów na ziemi za milion lat gdy po nuklearnym kataklizmiezemie sie odrodzi i znów będą po niej kicały dinozaury. Już ja widzę zdziwkę na twarzach pilotów i pasażerów jak koło lotniska zobaczą brontozaura, Tirexa i krokodyla wielkości samolotu :)</div><div> </div><div> </div> </blockquote>Z "ekspertswa" światów równoległych wycofałam się pół roku temu więc proszę o wyłączenie mnie  z tego szeregu.Dowód: Napisano 25 październik 2013 - 14:07Lilith,Wszystko co było tu pisane było potrzebne i nie przypadkowe. Już dawno przestałam wierzyć w przypadki. "Pipitu" z mojej strony nie było. Nie było też koloryzowania zdarzeń. Możesz wierzyć lub nie.Do fizyki kwantowej się nie odniosę, bo się na tym nie znam. Poczekam na dalsze części artykułów w NŚ i myślę, że opinię współautorki p. Adamskiej przyjmę bez wątpliwości.  Jestem przekonana, że inne rzeczywistości istnieją, bo tego doświadczyłam. Więc nie wynika to z wiary, ale z wiedzy. Uważam jednak, że takiego doświadczenia nie można uzyskać, nie znajdując się w odmiennym stanie świadomości, spowodowanym czynnikami zewnętrznymi (np. psychodeliki). W te odmienne stany można popaść także w sposób naturalny. Podwyższone tzw. DMT, które może być wywołane  przez jakieś wielkie emocje, może to być nienawiść, ale częściej jest wielka miłość. Ta moja wiedza oparta jest również na opinii ludzi  nauki takich jak; Stanislav Grof, Albert Hoffman, Ernst Juenger - którzy publicznie, nawet w wywiadach filmowych potwierdzili isnienie różnych innych rzeczywistości. Dodatkowo szamani.To wszystko od mnie.



Katarzyna_1, dnia 25 Paź 2013 - 13:06, napisał:[ external image ]<blockquote data-author="Katarzyna_1" data-cid="108540" data-time="1382699180">Lilith,Wszystko co było tu pisane było potrzebne i nie przypadkowe. Już dawno przestałam wierzyć w przypadki. "Pipitu" z mojej strony nie było. Nie było też koloryzowania zdarzeń. Możesz wierzyć lub nie.Do fizyki kwantowej się nie odniosę, bo się na tym nie znam. Poczekam na dalsze części artykułów w NŚ i myślę, że opinię współautorki p. Adamskiej przyjmę bez wątpliwości.  Jestem przekonana, że inne rzeczywistości istnieją, bo tego doświadczyłam. Więc nie wynika to z wiary, ale z wiedzy. Uważam jednak, że takiego doświadczenia nie można uzyskać, nie znajdując się w odmiennym stanie świadomości, spowodowanym czynnikami zewnętrznymi (np. psychodeliki). W te odmienne stany można popaść także w sposób naturalny. Podwyższone tzw. DMT, które może być wywołane  przez jakieś wielkie emocje, może to być nienawiść, ale częściej jest wielka miłość. Ta moja wiedza oparta jest również na opinii ludzi  nauki takich jak; Stanislav Grof, Albert Hoffman, Ernst Juenger - którzy publicznie, nawet w wywiadach filmowych potwierdzili isnienie różnych innych rzeczywistości. Dodatkowo szamani.To wszystko od mnie.</blockquote>winno być; wiedza.. nie oparta, a podparta.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
arti57
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 01, 2014 8:41 am

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: arti57 »

Sprawa jest nie zwykle zagadkowa ,.Kto i po co miałby porywać rejsowy samolot i to tej wielkości ,to nie awionetka którą łatwo schować i wylądować gdzieś aby nikt nie widział. Pomijam plotki wyssane z palca o złocie itp.Chyba że rzeczywiście zrobili to kosmici ,już widzę jak się uśmiechacie. A to dlatego że media karmią was od lat spreparowaną papką na ten temat. Zielone ufoludki na talerzykach w komiksowej formie Prawdziwe fakty mieszane są z idiotyzmami i relacjmi ludzi niezrównoważonymi lub z fałszerstwami .W oficjalnych mediach nie pokażą wypowiedzi amerykańskich astronautów lub Kanadyjskiego ministra obrony,pilotów wielu krajów w tym Polskich , setek byłych pracowników służb o najwyszym stopniu wtajemniczenia którzy informują że władcy tego świata wiedzą że jesteśmy odwiedzani od tysięcy lat i że prawda ta jest skrzętne ukrywana . Nie twierdzę że samolot Malezyjski został porwany przez kosmitów ale zagadkowość tego każe brać pod uwagę i tę możliwość.A to wypowiedz Astronauty z Apollo 14 Dr Edgara Mitchella , kosmici odwiedzają ziemię a prawda jest ukrywana

https://www.youtube.com/watch?v=9WFLGVZw-FA



podobne sytuacje z beingiem już się zdarzyły https://www.youtube.com/watch?v=KCXPRh7ifec
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”