Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

Myślę że to nie ma teraz wielkiego  znaczenia który aparat wysłał "pinga", ważne jest że przynajmniej wiadomo gdzie  ten samolot  o tej godzinie mniej więcej przebywał
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Drakoncjusz
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Drakoncjusz »

sonobpu.jpg
Chciałem się podzielić z Państwem taką refleksją.

1) Wszyscy są zgodni że samolot leciał w kierunku na Antarktydę.

Ciekawe, że jeżeli przyjąć że ostatni kontakt radarowy (transponder) był na pozycji 06°55”15” N – 103°34’43” E a miejsce gdzie szukają ewentualnego sygnału czarnej skrzynki szacunkowo można określić na załączonej mapie jako 21°S -104°E to wynika, że samolot po porwaniu leciał kursem 180° (kierunek 0°) na Biegun Południowy.

Czy rozumny człowiek miałby lecieć na Biegun Południowy?

Czy rozumny człowiek nie uwzględniłby ilości paliwa?

Czy samolot samoczynnie zmieniłby kurs?

Wszystkich antagonistów proszę o odpowiedź na te pytania.

2)Jeżeli chodzi o możliwości znalezienia szczątków i zapisy "czarnej skrzynki".

Jest znane, że w przypadku spotkania z obcymi urządzenia przestawały prawidłowo działać. Bardzo możliwe, że niczego nie uda się odczytać z zapisow urządzeń pokładowych lub coś zupełnie prawidłwoego. Znane są przypadki usunięcia pamięci u ludzi "wziętych", itd.

Jest znanym faktem, że czasami odnajdywano pojazdy i statki bez ludzi.

Możliwe jest zatem ewentualne odnalezienie szczątków.

Myślę, że istotny w tej sprawie będzie fakt: odnalezienia szczątków i zwłok ludzkich lub szczątków samolotu bez zwłok.

Mogło być zatem tak, że samolot po uprowadzeniu ludzi przez obcych leciał na atomatycznym pilocie do wyczerpania paliwa.

Biorąc pod uwagę nowe fakty, które pojawiły się od czasu mojego ostatniego wpisu na tym forum.

W mojej ocenie jeżeli wykluczy się wszystkie naturalne przyczyny, to mogło zaistnieć albo porwanie samolotu razem z ludźmi przez "wielkie Ufo" albo porwanie ludzi przez "ufo" i porzucenie samolotu, przez skierowanie go na automatycznym pilocie na bezcelowy kurs.

Natomiast jeżeli chodzi o hipotezę magnetyczną to w tej historii też może mieć ona jakieś znaczenie. Mianowicie takie, że przypadkowo samolot sam by się nie ustawił 0°S

(ściśle mówiąc chodzi tutaj nie o biegun magnetyczny a o południowy biegun geograficzny, gdzie oś obrotu Ziemi przecina jej powierzchnię)

Być może gdyby znać inne dokładniejsze punkty drogi samolotu, to można byłoby uściślić hipotezę. Jeżeli ktoś z Państwa zna jakieś inne punkty trasy po uprowadzeniu to proszę podać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sob kwie 12, 2014 11:37 am przez Drakoncjusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

 Dzisiaj słyszałem że potwierdzono  że te sygnały z  dna oceanu  należą  na 100% do  czarnych skrzynek samolotu
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

 Drakoncjusz, nie mam nic przciwko  twoim  przemyśleniom.Od czasu jak mam internet  i dyskutujemy na forach to mieliśmy już 2 katastrofy lotnicze  i za każdym razem byli  ludzie którzy obwiniali katastrofy jako sprawka ufo, jak na razie nie udało się potwierdzić tych zarzutów, no  chyba że jak w ostatnim przypadku to nie był  piorun ale laser  z ufo,  ale to  tylko spekulacje
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
MarcinAdk
Infrańczyk
Posty: 196
Rejestracja: sob paź 22, 2011 11:23 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: MarcinAdk »

Ocean Indyjski to ogromna przestrzeń a urządzenia namierzające, lokalizujące mają swoje ograniczenia, max, jest to jak dobrze pamiętam 300 km, wiec poszukiwania mogą potrwać dobre parę miesięcy.
Per Ardua Ad Astra
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

Tak,to  ogromna przestrzeń, ja nawet nie wiem jakimi  aparatami   oni operują (jaki zasięg itd,) ale   to  zadanie dla najlepszych jednostek jakie mają
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Przemekkk666 »

<div> Jacob Rothschild dziedziczy patent po zniknięciu 4 współwłaścicieli lecących lotem MH 37</div><div><div><div></div></div><div><div> </div></div></div><div></div><div>Jacob Rothschild dziedziczy patent po zniknięciu  4 współwłaścicieli lecących lotem  MH 370[ external image ]Artykuł na temat „zaginionego” malezyjskiego Boeinga pochodzi ze strony Macedońskiej Agencji  Informacyjnej (MINA), podobnej treści informacje znajdziemy również w publikacji Le Nouvel Observateurna, przetłumaczony tekst został opublikowany na stronie redaktora Stanisława Michalkiewicza (link).Macedońska Agencja Informacyjna 28 marca 2014r:Zniknięcie czterech członków podróżujących lotem Malaysia Airlines MH370 sprawiło, że słynny bankier Jacob Rothschild stał się jedynym właścicielem bardzo ważnego patentu. Aura tajemniczości otaczająca malezyjskie Linie Lotnicze z lotem MH-370 rośnie każdego dnia i zaczyna pojawiać się coraz więcej teorii na temat zniknięcia tego samolotu. Słyszeliśmy o czarnych dziurach połykających samoloty pasażerskie (prawdopodobnie najmniej inteligentna informacja jaka kiedykolwiek została powiedziana w telewizji), doprowadzeni do obłędu piloci…itd.Ale żadna stacja medialna nie wspomniała o tym kto był w samolocie. Absolutnie nic! Na początku informacja, że na pokładzie byli  ludzie którzy posiadali patent na ARM micro-chip KL-03 firmy  Freescale Semiconductor, który jest nową skorygowaną na bieżąco wersją  starszego  micro-chipa KL-02.Ta informacja przekazana przez europejskie stacje telewizyjne została podłapana przez  tysiące ludzi, przedstawiła Rothschilda jako tego który wykorzystując  linie lotnicze zyskał pełne prawa patentowe do KL-03 mikro-chip.[ external image ]Firma technologiczna z USA, która miała 20 inżynierów na pokładzie Malaysia Airlines Lot MH37o  wprowadziła na rynek nowy gadżet przeznaczony do  walki elektronicznej dla wojskowych systemów radarowych, w czasie gdy Boeing 777 zaginął. Firma Freescale Semiconductor w ciągu ostatnich 50 lat rozwijała mikroprocesory, czujniki i inne technologie. Technologia którą tworzy powszechnie określa się jako wbudowywanie procesorów, które według firmy są „autonomicznymi półprzewodnikami, które wykonują funkcje obliczeniowe w dedykowanych systemach elektronicznych”.Dlaczego tak wielu pracowników Freescale podróżowało jednym samolotem? Jakie były ich zadania? Byli na jakiejś misji, a jeśli tak, to jaka to była misja? Czy Pracownicy ci mogą być przyczyną zniknięcia samolotu? Może samolot został porwany? Czy ci pracownicy posiadali cenne informacje, czy mieli jakieś cenne ładunki  przy sobie? Z całą mocą dzisiejszej  technologii dlaczego  ten samolot do tej pory nie został odnaleziony? Gdzie jest ten samolot, gdzie są ci ludzie?[ external image ]20 pracowników Freescale, spośród 239 osób znajdujących się na pokładzie lotu MH370, było głównie inżynierami i innymi specjalistami pracującymi nad chipem do urządzeń firmy w Tianjin, w Chinach, i w Kuala Lumpur, powiedział Mitch Haws, wiceprezes ds. globalnej komunikacji i relacji inwestorskich.[indent] Były to osoby z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą techniczną, były bardzo ważne dla firmy. Nie wątpliwie jest to duża strata dla firmy – Mitch Haws[/indent]W Malezji, nowoczesny obiekt firmy Freescale, gdzie produkowane są układy scalone (IC) i przeprowadzane różne testy  znajduje się w Petaling Jaya.[ external image ]http://en.wikipedia.org/wiki/Freescale_Semiconductor Na podstawie informacji uzyskanych ze strony internetowej firmy Freescale, firma rozpoczęła działalność w 1972 roku i ma powierzchnie 8 hektarów,  jest specjalnie zaprojektowana do wytwarzania i testowania mikroprocesorów, procesorów sygnałowych i układów scalonych częstotliwości radiowych.Firma jest także właścicielem Freescale RF, która jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań dla przemysłu lotniczego i Obrony, wymienionych poniżej:1. Komunikacja na polu bitwy2. Awionika3. HF Radar – Pasmo L i S4. Wytyczne przeciwrakietowe5. Wojna elektroniczna6. Identyfikacja, przyjaciel czy wróg (IFF)Wśród Akcjonariuszy firmy Freescale jest bank inwestycyjny Carlyle Group, którego klientami są m.in. były prezydent USA George Bush i były premier Wielkiej Brytanii Sr John Major oraz saudyjski Binladin Group – firma budowlana należąca do rodziny Osamy bin Ladena. Fakt, że tak wielu wysoce wykwalifikowany pracowników Freescale było na pokładzie Boeinga 777 już daje do myślenia i tworzy teorie spiskowe na temat tego, co mogło się wydarzyć.Przedstawiciele firmy twierdzą, że pracownicy  lecieli do Chin aby przeprowadzić  poprawę produktów konsumenckich. Eksperci są zdumieni,  w jaki sposób duży samolot pasażerski może lecieć niepostrzeżenie, niewykryty przez żadne  militarne systemy radarowe przez około sześć godzin,  chociaż dzisiejsze satelity mogą namierzyć kogoś przechodzącego przez ulicę przesyłając czysty,  klarowny niemalże  kryształowy obraz.Michał KKŹródło http://macedoniaonline.eu/content/view/24972/56/</div>
Drakoncjusz
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Drakoncjusz »

Przeczytałem dzisiaj, że zestrzelony przedwczoraj na Ukrainie samolot Malezjyjski wiózł... zwłoki. i ten sam typ samolotu B777?I też dziwne to zestrzelenie, niby po co Rosja miałaby zestrzelić samolot pasażerski na swojej granicy, jeżeli w każdym miejscu na świecie może to zrobić, przykładowo, nawet pociskiem rakietowym ziemia-powietrze z okrętu podwodnego. Bardziej efektywne byłoby zlikwidowanie rękami separatystów wybranych celów strategicznych na Ukrainie jak np. radary systemu przeciwlotniczego buk.

W moim przekonaniu, sprawa przedstawia się tak, najprawdopodobniej samolot zestrzeliła ta sama zbrodnicza ręka, która jest odpowiedzialna za zamachy na WTC a dokładniej izraelsko-amerykańskie lobby korporacji, które mają na celu rozwój gigantycznego przemysłu zbrojeniowego i promocję wojny.

Z drugiej strony, nie zdziwiłbym się oczywiście jakby na jesieni Rosja zajęła Talinin, niezamarzający port na Bałtyku. Bo to jest przecież III wojna światowa, o jakiej pisze Henryk Pająk.
Drakoncjusz
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Drakoncjusz »

Przeczytałem dzisiaj w onecie to co sam wcześniej już pisałem, powyżej w lipcu."W moim przekonaniu, sprawa przedstawia się tak, najprawdopodobniej samolot zestrzeliła ta sama zbrodnicza ręka, która jest odpowiedzialna za zamachy na WTC a dokładniej izraelsko-amerykańskie lobby korporacji, które mają na celu rozwój gigantycznego przemysłu zbrojeniowego i promocję wojny."Ewidentnie najpierw ktoś czyta moje komentarze a następnie publikuje moje pomysły pod swoim nazwiskiem i dopiero wówczas się je poważnie traktuje, w tym sensie że ktoś bierze za to pieniądze. Cytuję za Onet.pl "Samolot został zestrzelony przez Amerykanów". Szokująca teoria w sprawie zaginięcia MH370

- Samolot malezyjskich linii lotniczych został porwany, a potem zestrzelony przez amerykańską armię - twierdzi Marc Dugain, znany francuski pisarz i były szef linii lotniczych Proteus Airlines. Ta szokująca teoria odnosi się do sprawy Boeinga 777 malezyjskich linii lotniczych, który zaginął w marcu z 239 osobami na pokładzie. (...) Zdaniem Marca Dugaina Boeing 777 został uprowadzony, a następnie zestrzelony przez armie amerykańską. Według pisarza, władze USA miały się obawiać, że porwany samolot zostanie wykorzystany do ataku podobnego do tych z 11 września 2001 r. (...) O swojej teorii Marc Dugain opowiedział w wywiadzie dla magazynu "Paris Match"." http://wiadomosci.onet.pl/swiat/samolot-zostal-zestrzelony-przez-amerykanow-szokujaca-teoria-w-sprawie-zaginiecia/yh4jh  Też widać jaka manipulacja, władze USA miały oczywiście szlachetne intencje ponieważ rzekomo mieli zapobiedz atakowi podobnemu do tego z 11 września. Oczywiście też to "pars pro toto" bo wycięty fragment informacji został skojarzony z pierwszym samolotem.
Ostatnio zmieniony sob gru 20, 2014 11:51 am przez Drakoncjusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: arek »

Takie tam  bzdety rodem z Rdułtowskiego. Pewnie Francuz napisał powieść szpiegowską nt. temat i chce się wylansować. Bo co zestrzelili a potem pozbierali wszystkie szczątki i umknęło to uwadze satelitów szpiegowskich ? Gdyby tak było Rosjanie pierwsi by to pokazali.A i Amerykanie poczekaliby na przylot tego samolotu i zestrzelili go w ostatniej chwili. To zdecydowanie bardziej nakręciło by pro wojenne nastroje niż zaginięcie. Nie byłby to pierwszy zaginiony samolot ani z całą pewnością ostatni. tak dla przypomnienia , kiedys tam zaginęła formacja samolotów myśliwsko-bombowych ,znana bardziej jako lot 19 . I ok, można przyjać że, zmienili kierunek wylecieli w morze(ocean) i siedli na wodzie z braku paliwa i zatonęli wszyscy nie pozostał ślad ,bo w tym miejscu nikt ich nie szukał ale, jest jedno ale - poszukiwania rozpoczęto w miarę wcześnie i uczestniczyła w nich łódź latajaca, która również zaginęła. I tu teorie o rozbiciu się biorą w łeb ,bo jako samolot ratowniczy był wyposażony we wszystko co powinni mieć do przeżycia w razie wodowania .Okręty  które ruszyły do poszukiwań były stosunkowo blisko. Pewnie co jakiś czas ktoś napisze  następną powieść ,scenariusz , będzie lansował i odnajdywał świadków .Pewnie bedzie szpiegostwo, melodramat, dramat i katastroficzny no plus horror typu węże w samolocie.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”