Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Ciekawski Jasiu »

No arti, to żeś nas postraszył - kosmitami :D   Bo wiesz, media te sprawy..... Łykamy wszystko jak leci i dlatego dyskutujemy sobie o teoriach spiskowych :Blush:
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="113379" data-time="1395474615">Drakoncjusz, czy ty zgłupiałeś do reszty? Ta obserwacja jest z Wielkiej Brytani. Zresztą pokaż mi raporty o tym mile wide UFO. Ale z ciebie bajerant, boże... Zapisz się do komisji macierewicza, jak żeś taki ekspert...</blockquote>Sie by kolega zdziwił, bo raport oficjalny złożony do Civil Aviation Authority (CAA) jest z 2007 roku. 2 pilotów w dwóch różnych samolotach, pasażerowie plus radar. 2 potężne obiekty, ponad milę długości.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arti57" data-cid="113620" data-time="1396343344">Sprawa jest nie zwykle zagadkowa ,.Kto i po co miałby porywać rejsowy samolot i to tej wielkości ,to nie awionetka którą łatwo schować i wylądować gdzieś aby nikt nie widział. Pomijam plotki wyssane z palca o złocie itp.Chyba że rzeczywiście zrobili to kosmici ,już widzę jak się uśmiechacie. A to dlatego że media karmią was od lat spreparowaną papką na ten temat. Zielone ufoludki na talerzykach w komiksowej formie Prawdziwe fakty mieszane są z idiotyzmami i relacjmi ludzi niezrównoważonymi lub z fałszerstwami .W oficjalnych mediach nie pokażą wypowiedzi amerykańskich astronautów lub Kanadyjskiego ministra obrony,pilotów wielu krajów w tym Polskich , setek byłych pracowników służb o najwyszym stopniu wtajemniczenia którzy informują że władcy tego świata wiedzą że jesteśmy odwiedzani od tysięcy lat i że prawda ta jest skrzętne ukrywana . Nie twierdzę że samolot Malezyjski został porwany przez kosmitów ale zagadkowość tego każe brać pod uwagę i tę możliwość.A to wypowiedz Astronauty z Apollo 14 Dr Edgara Mitchella , kosmici odwiedzają ziemię a prawda jest ukrywana

https://www.youtube.com/watch?v=9WFLGVZw-FA



podobne sytuacje z beingiem już się zdarzyły https://www.youtube.com/watch?v=KCXPRh7ifec</blockquote> A kolega to nawet nie zadał sobie trudu, aby sprawdzić o czym jest to forum... oj nieładnie, nieładnie :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

Ja żadnych nowości  nie słyszałem, nie wiem nawet  czy dalej szukają po tym  jak je przerwali
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Northwood »

Jest jakiś trop. Za Gazeta.pl:"Może zanosić się na przełom w poszukiwaniach zaginionego samolotu linii Malaysia Airlines. Jak informuje CNN - chiński patrolowiec odebrał sygnały, które mogą pochodzić z jego czarnych skrzynek. Australia potwierdza, że sygnały są zgodne z tymi, które nadają czarne skrzynki samolotów."
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: charlie2tango »

Jakoś bardzo szybko zniknęła z mediów informacja o tym że na pokład samolotów weszli ludzie najprawdopodobniej irańskiej narodowości, z ukradzionymi paszportami. Nie wydaje mi się, żeby pilotowania takiego mastodonta jak 777, w taki sposób by uniknąć wykrycia przez radary przez niemal 7 godzin, można by się nauczyć latając w aeroklubie ... Na stanie Iran Air co prawda nie ma 777 ale są 707 i 747, a także nieco podobne do 777 airbusy A300. Coś mi się widzi że Strażnicy Rewolucji znowu spartaczyli jakąś operację wywiadowczą.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

Tak,  dzisiaj  o tym mówili w "wiadomościach" że Chińczycy odebrali słaby sygnał
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
LEMARI
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: śr lis 28, 2007 3:33 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: LEMARI »

No dobra, sekwencja zdarzeń tego feralnego lotu czyli BT772 MH370: 00:41 - wylot z Kuala Lumpur

01:07 - ostatnia wysłana depesza z systemu ACARS

01:19 - ostatni kontakt radiowy załogi z wieżą kontroli lotów

01:21 - zanik sygnału transpondera

01:30 - zanik kontaktu radarowego (kontrola lotów w Subang)

02:15 - ostatnia znana pozycja radarowa (Morze Andamańskie) wg. radarów sił powietrznych Malezji

08:11 - ostatni sygnał z samolotu odebrany przez satelitę. Potem mamy już same domysły i spekulacje.
NATURA SANAT MEDICUS CURAT
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Arek 1973 »

LEMARICzy wiadomo gdzie się znajdował ten samolot o 08:11?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
LEMARI
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: śr lis 28, 2007 3:33 pm
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: LEMARI »

Z tego co mi wiadomo operatorzy Inmarsata na podstawie tzw "pingów' wysyłanych przez B777 do tegoż satelity określili iż samolot leciał korytarzem południowym, z analizy pingów wychodzi iż znajdował się gdzieś pośrodku Oceanu Indyjskiego. Istotnym pytaniem jest które z urządzeń "pingowało" do satelity. Być może chodzi o sygnały z z urządzeń komunikacji satelitarnej( na przykład telefony satelitarne z aktywowanym SOS) lub też co ważne z urządzenie ELT(Emergency Locator Transmiter) które to przekazuje sygnał w wypadku katastrofy.
NATURA SANAT MEDICUS CURAT
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”