Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: robrep »

Arek - co do tej lodzi latającej to potwierdzono, eksplodowała w powietrzu. Piloci sami mówili o tym typie samolocie jak o szmelcu. Tam nie bylo nic nadnaturalnego, nie pamiętam jakiego typu usterkę fabryczna miał ten samolot, ale czytałem o tym.Co do lotu 19 to jest to zagadka i pewnie nigdy nie uda się wyjaśnić. Natomiast zaginięcie dużego samolotu pasażerskiego obecnie jest dla mnie niezrozumiałe, a wręcz niemożliwe bez udziału osób trzecich. Samoloty latają w ustalonych korytarzach powietrznych i tylko w przypadku porwania samolot go zmienia bez powiadomienia wieży.
Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2014 4:31 pm przez robrep, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Tajemnicze zaginięcie malezyjskiego Boeinga 777

Post autor: Lilith »

Teoria goni teorie UFO,tajemnicze organizacje,przejęcie patentów,zagięcia czasoprzestrzeni,tajne bazy na Antarktydzie.Nie wiem co tam jeszcze wymyślono. A fakty... olbrzymi samolot zaginął pomimo,że naszpikowano go elektroniką lokalizacyjną pomimo,że satelit szpiegowskich lata nam nad głowami cała masa a zdolne są odczytać napisy na pudełkach zapałek :)jednak akurat tego konkretnego samolotu nie mogą bądź nie chcą namierzyć. Dla mnie wygląda to tak,że samolot się nie rozbił i wierzę rodzinom,które chyba jako jedyne są żywo zainteresowane odszukaniem bliskich,że ich telefony działały, gdyby leżały na dnie oceanu wątpię by realizowały połączenia,zamiast podawać informację,że abonent jest poza zasięgiem.Być może nigdy nie dowiemy się prawdy o losie "Malaja"i pomimo rzekomej wolności,którą mamy to jedyne co możemy to na forach pogadać sobie o jego zniknięciu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”