Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: Przemekkk666 »

Miło, że ktoś tu jeszcze cokolwiek pisze.
 
<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="123079" data-time="1450293223">
A po co po nocy oglądać niebo? Lepiej w dzień na horyzonty popatrzeć, sfotografować i cieszyć się, że z dużej odległości widzimy, chociaż zgodnie z logiką nie powinno się widzieć. 
</blockquote>
 
Gdybyś kiedyś zauważyła np. lecący czarny trójkąt (jak ja choćby) to wiedziałabyś, że jest po co. Noc jest tak samo ciekawa jak dzień w tym względzie, a nawet bywa ciekawsza.
Ostatnio zmieniony czw gru 17, 2015 12:09 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: azor »

Są już takie techniki filmowania iż w nocy obraz wygląda prawie jak w dzień - polecam tutaj Katarzynie filmy Gerharda Groschela ;)
kosmitek
Infrańczyk
Posty: 115
Rejestracja: czw cze 11, 2009 11:15 pm
Kontakt:

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: kosmitek »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="123083" data-time="1450353993">
Miło, że ktoś tu jeszcze cokolwiek pisze.
</blockquote>
Czyżby forum umierało? Bardzo dawno mnie tu nie było.
NIESAMOWITE REJESTRACJE OBIEKTÓW UFO - ZOBACZ: http://www.ufooverpoland.com
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: azor »

Tak wygląda ? Nic się nie dzieje na forum i stronie infra ...
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: hordagoga78 »

Nie dzieje sie nic bo zapewne brak czasu. obok obserwacji nieba jest jeszcze zycie (dla niektorych szare) ktore plynie nieprzerwanie swym rytmem...
Co do obserwacji nieba: nie powodowalbym wielkiej paniki przelatujacymi jasnymi (bardziej lub mniej) obiektami. Te lecace rowniotko i prostolinijnie to zapewne satelity komunikacyjne badz innej masci sprzet obserwacyjny. Jedynie musimy zdobyc dane dotyczace owych obiektow: trajektoria, czas przelotu nad interesujacym nas miejscem. Wedlug zrodel wszechdostepnych, nad naszymi glowami przelatuje codziennie 2271 satelitow - jedne fruwaja nad nami inne sa geostacjonarne. Uwazam, ze i tak nie wszystko nam sie mowi - czesc zapewne sa tajnymi projektami, o ktorych juz zrodzily sie legendy, i takim ani potwierdzic ani zaprzeczyc nie jest sie w stanie. Dlatego mamy wszelakie teorie spiskowe: bo jesli rzad nie moze zaprzeczyc ani potwierdzic, to musi byc cos na rzeczy. jesli jest na rzeczy, to zapewne cos nieczystego.
Pamietajmy jednak, ze jesli ktos fruwa nad nami (mam tu na mysli przybyszow z innych swiatow/wymiarow) to zapewne sa to istoty o wiele wyzszym poziomie inteligencji tudziez technologii. Takie moga byc w stanie zmieniac grawitacje na swoj uzytek, czestotliwosc drgan czastek swych cial, czy inne "cuda", ktore dla nich sa tym czym czym dla nas jest zagotowanie czajnika wody...
Dalej idac, jesli takie istoty nie chca byc widoczne, to zapewne beda czynic wszystko aby nie wzbudzac sensacji czy strachu...
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: Przemekkk666 »

Nie chodzi o brak czasu, poprostu osoba, która sprawiała, że serwis, a więc i forum żyło, już nie zajmuje się forum.
Proszę pamiętać o projekcjach typu bumerangi itp., nie wszystko co lata nad głowami to istoty.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: azor »

Trochę szkoda że chłopaki z infra odpuścili stronę i forum, nie wiem o co w tym chodzi, ale na pewno nie czas ...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Obserwacje noktowizyjne nocnego nieba

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">
<div style="margin-left:20px;">
Pamietajmy jednak, ze jesli ktos fruwa nad nami (mam tu na mysli przybyszow z innych swiatow/wymiarow) to zapewne sa to istoty o wiele wyzszym poziomie inteligencji tudziez technologii. Takie moga byc w stanie zmieniac grawitacje na swoj uzytek, czestotliwosc drgan czastek swych cial, czy inne "cuda", ktore dla nich sa tym czym czym dla nas jest zagotowanie czajnika wody...
Dalej idac, jesli takie istoty nie chca byc widoczne, to zapewne beda czynic wszystko aby nie wzbudzac sensacji czy strachu..
</div>
<div> </div>
</blockquote>
Niby wszystko  logiczne ale zarazem widać że tak wcale nie jest  w wszystkich przypadkach, niekiedy latają po niebie świecąc jak choinka, albo  jak  w przykładach trójkątów mają powłączane światła pozycyjne (?), to trochę dziwne  biorąc pod uwagę że chcą  się  kryć. Tak  samo  niekiedy  można ich  wykryć naszymi  radarami. Ja mam wrażenie  że  niekiedy zachowują  się całkiem tak  jakby  unikali  wykrycia  a znów  innymi  razami  o kamuflaż  nie dbają ,  ba , nawet proszą  się by ich  ludzie zauważyli. Na pewno  nie  potrzebują świateł ,  nawet  nasza ziemska  technika pozwala  bombowcom  na bycie  niewidzialnym a od  obcych  na pewno  wymagam lepszej techniki. Czy są w stanie zmieniac grawitację  ?  tego  nie wiem, ale jedno  wydaje  mi  się  pewne: by latać na naszym niebie  i  się ukrywać przed ciekawskimi  nie potrzebne  im  są   światła
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”