Kossakowski. Szósty zmysł.

Filmy o tematyce paranormalnej
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Kossakowski. Szósty zmysł.

Post autor: ADAX »

Ja raczej traktowałbym ten program jako ciekawostkę, o t takie "szoł". Wielka mistyczna oprawa, to za mało. Zas co do samego przewodniego tematu programu, to jest on ciekawy, choć wypleniony dość skutecznie, przez wieki okupacji czarnej zarazy.
Pinas z Miletu
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sie 15, 2013 5:10 pm

Re: Kossakowski. Szósty zmysł.

Post autor: Pinas z Miletu »

Bardzo ciekawy program, nawet nie ze względu na tematykę paranormalną, ale podróżniczo- społeczną. Cenię go sobie, bo pokazuje inną rzeczywistość kulturową od naszej, inny sposób myślenia. No i konwencja bliska dokumentowi, właściwie to taki dokument w odcinkach. Zrobił na mnie wrażenie odcinek ze Zbigniewem Nowakiem. Pamiętam, że jak byłem w podstawówce, to jeszcze występował w telewizji i energetyzował wodę mineralną. Brechtałem się z niego równo. :D Sporym więc zaskoczeniem było to, że pan Zbyszek rozpoznał przedmioty, które były w kopercie od "kolegi" z Ukrainy. Kossakowski też nie wiedział, co powiedzieć. Jedyne nieparanormalne wyjaśnienie, jakie mi przychodzi do głowy jest takie, że ten szaman z Ukrainy zadzwonił do Zbyszka i powiedział mu, co będzie w tej kopercie. A nuż się ze Zbyszkiem znali? Tak czy siak, Nowak nie wygląda na osobę dwulicową, która robiłaby to wszystko wyłącznie dla kasy. Prawdopodobnie jest przekonany o tym, że ma taki dar. No i nadal jest aktywny, również w telewizji: http://www.nowak.pl/
Ostatnio zmieniony sob maja 10, 2014 8:27 pm przez Pinas z Miletu, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKA PARANORMALNE”