Maskarada z UFO

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Wg mnie, temat UFO jest tak obśmiany, że nawet kiczowaty kamuflaż nie jest potrzebny.  Kto wierzy w to, że to jest Ziemska technologia??? :D   Albo Ufoki, albo przywidzenia, albo wariaci, albo demony albo starożytni bogowie. Wszystko to poprostu niedowiary!  Jedni nie wierzą w aniołów, inni nie daja wiary, że to demony, inni nie dopuszczają  kosmitów z dalekiego kosmosu a iini twierdzą, że w najblizszym kosmosie nie ma warunków do jakiegolwiek życia. Inni znów twierdzą, że nie ma żadnych podstaw naukowych dla tajnych projektów wojskowych i że jakby to było wojsko to przez tyle lat by sie wydało........... I powstaje zjawisko samokamuflażu. Pomimo iż są doświadczenia i teorie potwierdzające zmniejszenie grawitacji lub jej całkowity zanik a nawet ujemną grawitację nauka akademicka ignoruje problem i odcina się od każdego naukowca, który cokolwiek głośniej piśnie.   [url="http://wyborcza.pl/1,75476,952640.html"]http://wyborcza.pl/1,75476,952640.html[/url]   Jak widać nie jest to temat łatwy do skumania. Nawet Einstein odcinał się od nieoznaczoności. Ja uważam, że już nie jest czas na stawianie pytań - Kto?  Widać ewidentnie, że przez tysiąclecia niejesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie, kto.  Wg mnie należy wyjaśnić - jak?   Bo, czy to kosmita, czy to człowiek czy stwór z innego wymiaru, to w naszym wymiarze, w naszej rzeczywistości wszyscy którzy się tu znajduja podlegaja tym samym prawom fizyki. I jeśli nie są to ludzie a latają tu, to człowiek też tak może latać - tylko musi wyjasnić - jak. Jeśli wyjaśnimy jak, to bardzo szybko wyjasnimy - kto.   Wg mnie sprawa jest dziwna bo każdy, kto interesuje się fizyką musi wiedzieć - jak. Jeśli nie wie to będzie dłubał, szukał doświadczał aż wyjaśni w końcu. A fenomenem UFO  jakoś nikt poważnie nie chce się zająć.....???Przypomina mi to badania Kopernika i Galileusza. Nagle powstała nowa koncepcja - i dostała z buta. To nie jest podejście ludzi, którzy chcą cokolwiek wyjasnić, czegokolwiek sie dowiedzieć. Tak nie postępują badacze. Tak postępuje złodziej, który chce zatrzeć ślady włamania.   Ogromne statki UFO - jeśli isnieją naprawdę i nie jest to dezinformacja to są prawdziwą zagadką, ale tak jak napisałem wcześniej, jeśli się dowiemy jak to lata to dowiemy się też,  kto tym lata. Ale dojdziemy do tego tylko wtedy, gdy zjawisko zacznie być traktowane poważnie a ludzie  je badający z szacunkiem. W przeciwnym razie, dyskusja spełźnie na zastanawianiu się czy to demon czy może sam Bóg w swoim ognistym rydwanie a może ufoludek z Oriona? Nawet jeśli wszyscy sie zgodzimy, że to Marsjanie - dokaąd nas to zaprowadzi? Wg mnie do nikąd i tak oni się nie ujawnią skoro nie zrobili tego od tysięcy lat. Widzeliście ten film, co o nim myslicie bo ja mam mieszne uczucia - końcówka jest niesamowicie realistczna ale ten start???????http://www.youtube.com/watch?v=suBp3ai-xG8
Ostatnio zmieniony czw kwie 03, 2014 12:59 pm przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: azor »

Bez przesady taki kicz jest dobry dla ''wierzących'' w UFO kolejna ściema z yutube. Jakby to była prawda już dawno MUFON CES byłby tam na miejscu ,ale pewno śladów brak nic dziwnego  ;)
Ostatnio zmieniony czw kwie 03, 2014 1:52 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Też mam wątpliwości, bo nie wiem czym to kręcone.  jak kamerą to dziwi brak zbliżenia, chyba że to już max???  Ale z drugiej strony jeśli ściema to bardzo dobrze zrobiona bo film jest kręcony z ręki i wstawienie obiektut w tak niestabilny obraz to prawdziwy majtersztik mi się wydaje. Dlatego wstawiłem to tu, bo wiem, że łatwo ściemy nie łykacie. Ja też jestem sceptyczny. Trudno mi wierzyć w te ludziki bo burzy to moja koncepcję ziemskiego UFO ale zrobienie czegoś takiego amatorsko to nie jest prosta sprawa.  To rozmycie poruszającego się obiektu.........wydaje się naturalne....? Z jednej strony poszukujemu dowodu, zdjęcia, filnu a zdrugiej...........nie chce się wierzyć??  Strasznie mnie ten film intryguje. Oglądałem wiele filmów ale w tym jest coś nie daje mi spokoju.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Ciekawski Jasiu »

To chyba jednak ściema bo kamera/aparat ani drgnełą w górę jak obiekt zaczął się podnosić. Wydaje mi się, że naturalnym odruchem bezwarunkowym powinno być podążanie za obiektem.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="113665" data-time="1396595188"> Ale z drugiej strony jeśli ściema to bardzo dobrze zrobiona bo film jest kręcony z ręki i wstawienie obiektut w tak niestabilny obraz to prawdziwy majtersztik mi się wydaje. </blockquote> Nie takie ściemy się na youtube wrzuca, pamiętaj, że w obecnych czasach można na filmie stworzyć praktycznie wszystko. Youtube jest przeładowany tego typu filmami. <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="113665" data-time="1396595188">Trudno mi wierzyć w te ludziki bo burzy to moja koncepcję ziemskiego UFO </blockquote> A niby czemu miałoby to kolidować z Twoją koncepcją ziemskiego ufo? Chyba, że bardziej masz na myśli ziemskie w rozumieniu - wojskowe.
Rav23
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czw mar 13, 2014 9:09 pm

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Rav23 »

Ten filmik to jeden z kolejnych faków. Naiwni ludzie jedynie w to uwierzą... Niby po co ci "kosmici" zatrzymali się na łące, a jeden z nich wyszedł na zewnątrz? Żeby co, za przeproszeniem się odlać wsiąść i odlecieć? Zabawne. Zresztą te całe efekty specjalne nie wyglądają zbyt realistycznie. Ponadto zawsze mnie śmieszy fakt przedstawiania obcych tak jak na tym kiczowatym filmiku. Kto na tyle inteligentny, żeby pokonywać odległości między gwiezdne wyszedłby na powierzchnie obcej planety całkowicie na "golasa" ! Nie widać tutaj, żadnych skafandrów, nawet czegoś na wzór ubrań. Czy my jako ludzie lądując na jakieś egzoplanecie o podobnych warunkach klimatycznych chodzilibyśmy sobie po niej na przysłowiowego waleta? :). Mnie to wcale nie przekonuje.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Arek 1973 »

Właśnie takimi  filmami i ich powielaniem ośmiesza się ufologię :kekeke:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Rav23" data-cid="113676" data-time="1396610238">Niby po co ci "kosmici" zatrzymali się na łące, a jeden z nich wyszedł na zewnątrz? Żeby co, za przeproszeniem się odlać wsiąść i odlecieć?</blockquote> Powiem, że też się nad tym zastanawiałem.......Myślę sobie - fake - po co kosmita miałby lądować na łące żeby się rozejrzeć, rozprostować kości.....??? .Ale z drugiej strony, jak to kosmita, to kto go tam wie co oni sobie myślą i jakie mają potrzeby. Latają, ukrywają się to może i na łączce lądują....?  Szukałem bardziej jakiegoś fizycznego dowodu na montaż. No i wszystko mi pasowało.  ale teraz wydaje mi się, że w momencie powiększenia jak schodzi do statku to tam coś dziwnego dzieje się z grafiką.  Na chwilę obecną wydaje mi się, że to na 99% fake. Jeszcze trochę nad tym posiedzę ale chyba szkoda czasu.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="113670" data-time="1396595888"> A niby czemu miałoby to kolidować z Twoją koncepcją ziemskiego ufo? Chyba, że bardziej masz na myśli ziemskie w rozumieniu - wojskowe.</blockquote>Dlatego, że wydaje mi się, że Oni, kimkolwiek są, są tacy sami jak my. Szaraki to koncepcja wg mnie najmniej prawdopodobna. Jakoś nie przemawia do mnie ta teoria.Znam relację kobiety, która twierdzi, że jak była mała, jakieś 9-12 lat i pasła krowy gdzieś pod lasem za wsią, to mówi że widziała dwóch małych zielonych ludzików jak biegało po łące między krowami. Co te ludziki robiły to już nie pamięta bo to już ponad 40 lat jak to widziała. Twierdzi że jest tego pewna bo się ich wystraszyła i schowała się przed nimi w jakiś chaszczach i przez te chaszcze obserwowała jak biegali między tymi pasącymi się krowami.  Powiedziaał mi to kiedy na jakieś jej pytanie odpowiedziałem żartem, że to może UFO zrobiło.   Ale żadnego statku nie widziała, teraz to ja nawet nie pamiętam skąd te ludziki się wzięły. Mówiła tylko że były paskudne, zielone  i że się schowała i nie mówiła o tym nikomu.  No i ja tak nie wiem czy jej wierzyć, czy nie - a może to jakieś legendarne Licho a nie ufoludki?? Troochę mnie to frapuje bo ja stawiam na kosmitów takich jak my a tu takie relacje. No i jeśli ten film to nie fałszywka to jakby dowód na szaraków......??  No i tak siedzę na tym ufologicznym płocie i nie wiem w którą stronę. Jeszcze sobie posiedzę.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Maskarada z UFO

Post autor: azor »

Zainteresowała mnie historia o tych ''zielonych ludzikach'' czy możesz mi na pw lub mojego meila opisać cały przebieg tego zdarzenia z datą i miejscowością ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”