Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] 2 kwietnia w talk-show Bill Clinton, zapytany o UFO, powiedział, że pełniąc urząd nie zetknął się z dokumentami potwierdzającymi odwiedziny obcych na Ziemi. Z drugiej strony, w dość luźnej rozmowie przyznał, że świadomość istnienia obcych zjednoczyłaby podzieloną ludzkość i nie będzie on zaskoczony jeśli kiedyś zostaniemy przez nich odwiedzeni. WIĘCEJ NA INFRZE 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Arek 1973 »

A więc następny prezydent  nie potwierdza istnienia powiązania  ufo i USA.Hmmm, widzę że nie wchodzi  w detale , Kecksburg, albo inne zdarzenia nie wchodzą w rachubę rozwżań.Widzę że jego  wypowiedż jest odpowiednia do wypowiedzi  prezydenta  który w tym czasie sprawuje rządy  i trzyma wszystko  tak żeby maszyna  działała jak ma działać......wszystko  OK 
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: robrep »

Jęli ta wypowiedź jest cytowania dość dokładnie, to stwierdzenie, że nie widziałem dokumentów świadczących o odwiedzinach kosmitów jest wyuczoną gadką. Sprytne wybrnięcie z opresji, bo można i mówić prawdę i wiedzieć, że kosmici nas odwiedzają.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: charlie2tango »

A ja bym jakoś roli CIA w tym wszystkim nie przeceniał, ostatnimi latami ich podstawowym konikiem i najszybszą ścieżką do kariery jest terroryzm. Poszedłym raczej w kierunku AFOSI, INO czy innych małych, niezbiurokratyzowanych agencji, agencyjek raczej. Co zaś samego Clintona - po Blackhawk Down - chłopiec nie cieszył się najlepszą opinią w społeczności wojskowych i wywiadowców, (którzy w rewanżu nie pomogli mu zatuszować sprawy z Levinsky - pikuś w porównaniu do tego na co sobie np. Kennedy pozwalał), więc nie spodziewałbym się że udzielą mu informacji na temat czegoś najpewniej ma strategiczne znaczenie dla US.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Arek 1973 »

Tak jak w art., podaję ten link żeby uwidocznić w jakiej atmosferze odbyła się ta  rozmowahttp://www.youtube.com/watch?v=6PNttGg-z84W dalszej części jego  wypowiedż bardzo przypomina to co  już kiedyś inny prezydent powiedział:http://www.youtube.com/watch?v=WjAxhNaI0jI
Ostatnio zmieniony sob kwie 05, 2014 11:48 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robrep" data-cid="113696" data-time="1396686002">Jęli ta wypowiedź jest cytowania dość dokładnie, to stwierdzenie, że nie widziałem dokumentów świadczących o odwiedzinach kosmitów jest wyuczoną gadką. Sprytne wybrnięcie z opresji, bo można i mówić prawdę i wiedzieć, że kosmici nas odwiedzają.</blockquote>Ja widzę to w ten sposób. Skoro twierdzą, że nie widzeli dokumentów o obcych to mogli widzieć dokumenty, że to swoi. :D Jako mason i okultysta nie może kłamać więc mówi tak by nie kłamać i prawdy nie powiedzieć.Za bardzo wtajemniczony to on nie był ale przysiegi go obowiązują.  W sensie strikte,  to Syjon jest przeze mnie podejrzewany o posiadanie i ukrywanie technologi UFO. Dlatego UFO wplata się w teorię spisku gdyż wydaje się być jednym z elementów.  Narazie jestem w tracie poleconej mi lekturki. Jak skończe to dam znać co o tym myślę. Kiedyś myślałem, że Syjon to Żydzi a okazuje się, że nie dokońca te pojęcia są tożsame i Syjon prawdopodobnie robi w balona zarówno Żydów jak i resztę goji.    Chociażby wyjście z Egiptu - zlikwidowano wielu Żydów i zagarnięto ich mienie pod zarzutem bałwochwalstwa....  Podejrzewam, że Syjon działał już w Egipcie, i robił w balona samego Faraona. To taka moja luźna wizja, jak znajdę czas to poszukam czegoś więcej w celu jej wiekszego uprawdopodobnienia.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: s_virus »

Pochwal się co tam czytasz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: ADAX »

To jest mówienie jak już zauważono, w stylu, "Wiem, że wiem dużo, ale tak naprawdę ja nic o tym nie wiem. Wiec nie powiem, że wiem" Co jest ciekawsze jednak :"Byłby to jedyny sposób na zjednoczenie coraz mocniej dzielącego się świata." Dużo polityków tak powtarza, czyżby takie wypowiedzi miały by być potwierdzeniem NWO z wykorzystaniem "kosmitów" jako straszaka ?
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: janusz »

 Myślę że nie ma co liczyć na to że jakikolwiek prezydent ujawni prawdę w temacje UFO.Musiał by tą relację uwiarygodnić poprzez powołanie się na odpowiednie żródła czy dokumenty a te jako mające najwyższą klauzulę tajności oficjalnie nie istnieją,to też złamać by musiał pewne reguły co by mogło owocować dekonspiracją całego systemu tajemnic państwowych.Nikt ,będąc nawet na emeryturze, na to nie pójdzie.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="s_virus" data-cid="113729" data-time="1396871372">Pochwal się co tam czytasz.</blockquote>Kolega mi tu polecił "Operację Koń Trojański" no i łapie po kawałku. Strasznie dużo nazwisk, miejsc, dat - nie mogę tego ogarnąć ale to chyba jedna z ważniejszych pozycji ufologicznych muszę przez to przebrnąć.  Poza tym, myślę, że janusz dokonał słusznej analizy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”