Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ciekawski Jasiu" data-cid="113765" data-time="1397043774">Kolega mi tu polecił "Operację Koń Trojański" no i łapie po kawałku. Strasznie dużo nazwisk, miejsc, dat - nie mogę tego ogarnąć ale to chyba jedna z ważniejszych pozycji ufologicznych muszę przez to przebrnąć.  Poza tym, myślę, że janusz dokonał słusznej analizy.</blockquote>Ach.. i znów te machulskie skojarzenia "Ile waży koń trojański" - film na pozór babski, ale wart obejrzenia.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Arek 1973 »

Ale Januszu, myślisz że rząd USA  musi komukolwiek coś uwiarygadniać przez dokumenty?. Zawsze jest jakieś wyjście, mógłby np: przed kamerą pomachać kartką papieru która rzekomo go zobowiązuje do "Nie wzniecania paniki" a informacja  o kosmitach mogłaby spowodować panikę i gościu  już jest czysty. :D
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: azor »

Takie spekulacje i artykuły sorry, ale nie dadzą nam odpowiedzi czym i skąd jest zjawisko UFO szkoda czasu na takie sprawy moim zdaniem ;)
Ostatnio zmieniony śr kwie 09, 2014 2:51 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: janusz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="113770" data-time="1397052724">Ale Januszu, myślisz że rząd USA  musi komukolwiek coś uwiarygadniać przez dokumenty?. Zawsze jest jakieś wyjście, mógłby np: przed kamerą pomachać kartką papieru która rzekomo go zobowiązuje do "Nie wzniecania paniki" a informacja  o kosmitach mogłaby spowodować panikę i gościu  już jest czysty. :D</blockquote> Słowa ,pomimo wszystko ,pozostaną zawsze tylko słowami.W końcu skąd prezydent taką wiedzę pośiadł ?.Jakieś raporty,program badawczy którego wyniki mu przedstawiono,itp.Przecież jest rzeczą naturalną że po takim oświadczeniu pojawiły by się takie pytania i rządano by jakiegoś rodzaju uwierzytelnienia tych słów.Przy  braku tego typu argumentów ,jaką wartość miało by jego wystąpienie ?.Równie dobrze mógłby to być przecież żart.Mieliśmy już kilka w tym rodzaju.Gdyby to były słowa aktualnie urzędującego prezydenta w jego oficjalnym wystąpieniu to już rzecz jasna trochę inna sprawa.Ja uważam że podanie ,w tej powiedzmy chwili, informacji o istnieniu obcych inteligencji i o tym że co niektóre z nich są tu niejako na stale przyniosło by światu więcej szkody niż pożytku.Siedzimy cały czas na beczce prochu a taka informacja mogła by być tą iskrą która by tą beczkę zapaliła.Padły by zapewne wszelkie systemy wierżeń albo trzeba by je było diametralnie zrewidować,pojawiło by się mnóstwo pytań kim "oni" są ,skąd pochodzą ,jaki maja system wartości,jaką technologię ,co tu robią ?,itp.Wątpię ,wobec ogromnej różnicy technologicznej jaka nas dzieli od "nich",aby ktokolwiek był w stanie na te wszystkie pytania i na wiele jeszcze innych odpowiedzieć.Wielu potraktowało by ich obecnośc jako żagrożenie a wobec braku odpowiedzi na te podstawowe pytania to mogło by się przerodzić w rodzaj histerii.Czy to wszelako było by to wydarżenie które potrafiło by nasz zjednoczyć ?.Śmiem wątpić.Dlatego myślę że taką ewentualnośc mogą brać również pod rozwagę rządzący tym naszym światem i oficjalnego potwierdzenia możemy jeszcze długo się nie doczekać.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: s_virus »

Przepraszam Janusz a na kiego grzyba nam system wierzeń?? Jak ktoś będzie potrzebował prania mózgu, to spokojnie, jakiś mąciwoda zawsze się znajdzie. Starch wobec ogromnej różnicy techologicznej?? Zakładając, że "ONI" tu są, to znaczy, że byli już tysiące lat temu - na co są pośrednie dowody - i dochodziło do bezpośrednich kontaktów i jakoś nadal funkcjonujemy. No gadasz jak rasowy tfu polityk.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="113772" data-time="1397054818">Takie spekulacje i artykuły sorry, ale nie dadzą nam odpowiedzi czym i skąd jest zjawisko UFO szkoda czasu na takie sprawy moim zdaniem ;)</blockquote> Dokładnie tak, nic to nie wnosi do sprawy w żaden sposób. Myślę, że więcej pożytku mogłoby przynieść spytanie prezydentów USA ( np.Busha czy Clintona) dlaczego brali udział w tajemniczych zjazdach o charakterze okultystycznym, gdzie składa się ofiary z kukieł pod posągiem sowy ;)
Daniel
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 10, 2014 7:58 am

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Daniel »

Tak trzeba zrozumieć wszystkich, wszelakie punkty widzenia większość osób posiada zbyt małą samoświadomość a co za tym idzie temat UFO dla nich jest jak kabaret, po co ludziom mówić skoro są zbyt mało świadomi siebie a co dopiero innych cywilizacji.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">uważam że podanie ,w tej powiedzmy chwili, informacji o istnieniu obcych inteligencji i o tym że co niektóre z nich są tu niejako na stale przyniosło by światu więcej szkody niż pożytku.</blockquote>A może znów  podkręciło by to gospodarkę?? :P
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Daniel
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 10, 2014 7:58 am

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: Daniel »

Ci którzy wiedzą i mają dowody nie potrzebują aby rząd dawał im do zrozumienia o fenomenie UFO. Ja osobiście mam tyle dowodów w tej kwestii że nie sposób zaprzeczyć, zaprzeczanie było by równoważne irracjonalizmowi.
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: Clinton o obcych: „Nie będę zaskoczony, jeśli kiedyś przylecą”

Post autor: janusz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Daniel" data-cid="113809" data-time="1397143922">Ci którzy wiedzą i mają dowody nie potrzebują aby rząd dawał im do zrozumienia o fenomenie UFO. Ja osobiście mam tyle dowodów w tej kwestii że nie sposób zaprzeczyć, zaprzeczanie było by równoważne irracjonalizmowi.</blockquote> Ja też Kolego o tym wiem,bo byłem  "wzięty".Natomiast ta nasza wiedza nie musi  się przekładać na wiedzę innych,toteż takie oświadczenie ,wszwm i wobec,miało by niepoślednie znaczenie.Jestem ciągle zdania że czas ku temu  nie jest odpowiedni.Jeśli będziemy wszystcy razem,i te podziały,które są przecież nasza zmorą znikną,może wtedy ?.Jak obserwuje tą naszą drogę którą wytyczają nam ci przywódcy naszego "łez padołu" to ciągle droga do tego bardzo daleka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”