Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
snackman
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 11:28 pm

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: snackman »

Dziękuje za dobre słowo i życzliwość dla poparcia moich uwag. Chętnie bym podyskutował na te arcyciekawe tematy, ale odechciewa mi sie czytając suche posty, które jakby reprezentują Ciemnogród, co nazywa się Polska. Pozdrawiam.
snackman
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 11:28 pm

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: snackman »

Oto kilka przykładów komentarzy na forum, dotyczącym obserwacji UFO, na stronie regionalnej miasta :Blush: ; Zeta;      To nie prima-aprilis, ale sezon ogórkowy jak najbardziej.....Marian;        Już dziś takiej Maryśki nie kupisz nie ta jakośćKtoś;       Chyba udaru ktoś dostał i omamy maAlf;                A poza tym palenie szkodzi...hh;          Impreza musiała być dobrze zakrapianabella;            Żeby chociaż ta panorama miasta przypominała. Lipa jak nic 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Ludzkie oko jest często zawodne, a umysł często ulega iluzji.</blockquote> Ronin, powiem ci że masz niestety wielką rację, miałem taki przypadek  ostatnio: robiłem coś  w garażu  gdy nagle w oknie śmignęła mi  głowa żony :D ,  a że chciałem  ją  o coś zapytać to wyszedłem na zewnątrz a tu klapa żony nie ma, póżniej  okazało się że w tym czasie wcale jej tam nie było. Może jakiś  ptak przeleciał czy cosik a mój umysł  podał mi  informację że to żona przeszła pod  oknem co już nieraz  się zdarzało że tamtędy przechodziła . Czyli  była podsunięta wiadomość  z podświadomości bez potrzeby kontroli czyli  świadomym patrzeniem za tym co  śmignęło. To takie ugodnienie ze strony  umysłu  ale tym razem było  błędne....czyli  iluzja
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Wojtek_Lodz
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 26, 2015 9:19 pm

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: Wojtek_Lodz »

Witam. Jestem tu nowy. Jestem tez pilotem i coś nie coś wiem o tym co lata. Chciałbym w związu z tym zapytac tego "wyszkolonego" pana żołnierza jakim to cudownym sposobem potrafił bez problemu ocenić wielkośc obiektu całkowicie nie mając pojęcia co to jest a już tym bardziej, co z tego wynika, jego wysokość. Prosze wybaczyć , ale to wbrew logice. Broń Boże nie zarzucam nikomu kłamstwa, ale proponowałbym troszke ostrożniej z tą wielkością i odległośćia. Pozdrawiam
gregor13
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 15, 2011 9:18 am
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: gregor13 »

Ja się zawsze dziwię określaniu rozmiarów lub odległości "na oko", nie mając żadnego odniesienia.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: azor »

Czytajac artykuł i zeznanie pilota wyraźnie on stwierdza.
 
''Wielkość trójkąta ocenił na ok. 5 wielkości rejsowego samolotu pasażerskiego. Nie było słychać przy tym żadnego dźwięku.''
 
To m.in jedyny ze sposobów oceny wielkości a chyba ten człowiek z racji zawodu, miał pojęcie jaką wielkość ma przeciętny samolot pasażerski w sprawie wysokości to już kwestia dyskusyjna. Generalnie tego typu właśnie obiekty są z reguły bardzo dużych rozmiarów.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: charlie2tango »

Wysokość od biedy można ocenić przy pomocy podobieństwa trójkątów.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”