Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: azor »

Z tego co wiem nic takiego nie widywano, chyba żeby się coś zmieniło w ostatnim czasie ?
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: ADAX »

Ok jesteśmy w NATO więc [ external image ] Wygląd dronów... jak widąć niektóre są całkiem spore i wymyślne. Równie dobrze mogły to być przelatujące myśliwce w takiej formacji... choć nie wiadomo. Ogólnie, skoro było to w czasie dość sporych napięć na linii Rosja Ukraina i Reszta Świata, to tajne wojskowe projekty, lub też plany, są możliwe. Na pewno w 100% można powiedzieć, że to UFO. O ile człowiek to naprawdę wojskowy i  nie ściemniał, albo trochę podkolorował.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: Przemekkk666 »

Warto podkreślić, że to jest zapewne tylko mała część ze wszystkich latających dronów. Nie ma tutaj na przykład pojazdu, który obserwowałem parę lat temu tuż przed wizytą Obamy w Polsce.
snackman
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 11:28 pm

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: snackman »

Ja ze swej strony bardzo dziekuje wojskowemu, ze podzielil sie z mami ta obserwacja. A takie dogadywanie z jakiej formacji on jest i na czym sie zna lub nie jest absurdalne i do niczego nie prowadzi, a moze zniechecic kolejnych obserwatorow do mowienia o obserwacji. Wystarczy, ze jest czlowiekiem wyksztalconym i zdaje sobie sprawe o czym mowi. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze kiedy zobaczy sie cos nie z tej ziemi, to sie wie od razu, bo cos jest nie tak. Mam tylko jedna watpliwosc co do opisu obserwacji. Mianowicie porownywanie obiektu do przelatujacych samolotow pasazerskich, biorac pod uwage podobna predkosc przelotu obiektu, jest błedem. W takim wypadku roznica wysokosci przelotow zaciera sie w płaszczyznie. Uwazam, ze opisywany obiekt był wiekszy i leciał wyzej, a nie jak sugeruje to Pan wojskowy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: Katarzyna_1 »

Zabrali nam zimę, zabrali nam lato...... i teraz zapłacą za to.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="pankracy1" data-cid="114351" data-time="1400480849">Po przeczytaniu opisu na myśl przyszło mi to co widziałem 1-ego kwietnia tego roku, chociaż w tej relacji kształt tego czegoś wydaje się być inny. Obiekt który obserwowałem wg mnie też był większy od samolotu pasażerskiego, lub leciał o wiele wiele niżej (ale też nic nie słyszałem). Wkleje opis który zamieściłem na podobnym forum.1 Kwietnia ok. godziny 22-40 nad Ustką (Pomorze Środkowe) na nocnym niebie zauważyłem nietypowe światła. Od razu wykluczyłem samolot pasażerski, ponieważ te zazwyczaj migają pulsującym światłem - ja natomiast widziałem wyraźne stale świecące trzy żółto-pomarańczowe światła ułożone poziomo w linii prostej. (W stosunku do standardowego "swiatelka" samolotu pasazerskiego były one dosyć spore, albo obiekt był bardzo blisko - choć w ogóle go nie słyszałem). Obserwacja trwała dosłownie kilkanaście sekund - obiekt oddalał się w kierunku wschodnim, choć przez pierwsze sekundy miałem wrażenie, że stoi w miejscu, dopiero po chwili światła zaczynały robić się coraz mniejsze. Nie chcę tutaj wymyślać na siłę nie wiadomo czego - po chwili namysłu i skojarzeniu faktów uznałem, że może być to natowski samolot (widywany ostatnimi czasy na terenie całej Polski). Trochę pogrzebałem i znalazłem taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=nmGmudRLo5E. To mniej więcej oddaje to co widziałem, z tym, że światła były wg mnie 3, ale właśnie rozstawione w taki sposób. Ponadto od razu sprawdzilem flightradar i akurat w mojej okolicy zaden pasazerski lot nie mial miejsca. Tutaj moje pytanie - obserwowal moze ktos tego awacsa noca i potwierdzi moja teorie? Generalnie odnioslem wrazenie, ze obiekt byl sporych rozmiarow, albo musial byc bardzo blisko, a to ze wzgledu na to, ze swiatla "zajmowaly" stosunkowa spora czesc nieba. (Mysle, ze wiecie co mam na mysli). Byc moze akurat jest tutaj ktos z Ustki lub okolic i tez widzial wtedy ten samolot? (No chyba, ze to jednak bylo cos innego - bardziej tajemniczego [ external image ] ).</blockquote>Mały samolot pasażerski, podchodzący nocą do lądowania z zapalonymi wewnątrz światłami, widziany z boku mógł dać podobny efekt. Z racji tego, że dość często podróżuje samolotami rejsowymi, miałem wielokrotnie okazję, siedząc o różnych porach dnia i nocy obserwować, startujące i lądujące samoloty różnej maści (obserwacje z okolic lotnisk z samych lotnisk itd.). Czasami, przy niskich chmurach, samolot z zapalonymi wewnątrz światłami (najlepiej nocą, lub nad ranem), widziany pod specyficznym kątem dawał złudzenie jakby leciał bokiem (przesuwające się szybko chmury itd.). Tak więc widywałem często nietypowo rozświetlone obiekty, szerokie, bez skrzydeł itd... Ludzkie oko jest często zawodne, a umysł często ulega iluzji.
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: _Maciej_ »

Bla bla bla to forum powinno nazywać się "forum sceptyczne".



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="114960" data-time="1403592317">Powiem wam, że teraz po tej akcji z taśmami jestem w stanie uwierzyć w to, że oni mogli nas po prostu sprzedać jako tajny poligon dla Jankesów. Politycy z PO to zdrajcy i oszuści do tego stopnia, że  byliby w stanie to zrobić.</blockquote>Tak, jest to możliwe oczywiście w ramach "partnerstwa" :).
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="115004" data-time="1403808930">Zabrali nam zimę, zabrali nam lato...... i teraz zapłacą za to.</blockquote> Zapłaci - cynamonem z gaci :D
snackman
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: ndz sie 04, 2013 11:28 pm

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: snackman »

Właśnie takie relacje nie są skierowane do osób, które nie były świadkami manifestacji UFO, z uwagi na ograniczone horyzonty myślowe. Jeśli świadek obserwacji relacjonuje to co widział, wraz z innymi osobami, to sugerowanie że był to samolot jest robieniem debila ze świadka i jednoczesnie z siebie. Może faktycznie lepiej było by trzymać takie rzeczy w tajemnicy i nikomu nic nie mówic, zeby społeczeństwo żylo w ciemnocie, a przy tym suchych komentarzy nie pisało.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Gigantyczny latający trójkąt nad Gołdapią (26.04.14)

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="snackman" data-cid="115454" data-time="1405298896">Może faktycznie lepiej było by trzymać takie rzeczy w tajemnicy i nikomu nic nie mówic, zeby społeczeństwo żylo w ciemnocie, a przy tym suchych komentarzy nie pisało.</blockquote> Myślę, że społeczeństwo mimo publikacji jest ciemne w tym temacie, a Ci, którzy tematem się interesują oraz podchodzą do tych spraw z takim zdrowym sceptycyzmem przynajmniej są na bieżąco jeśli chodzi o obserwacje z Polski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”