Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Duchy, Zjawy, Klątwy
Adam30
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 20, 2014 2:12 pm

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: Adam30 »

Zapomniałem włączyć nagrywanie dźwięku . Zazwyczaj dzieje się to w sobotę wiec na ten weekend się przygotuje lepiej , jak coś się wyjaśni to napiszę .
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: Zbyszek »

Jak sol rozrzuca to sproboj z manna, najlepsza ta angielska. A i nie wlaczaj za zadne skarby  zadnego, niebieskiego swiatla przy nagrywaniu, bo wszystko co czerowne robi sie prawie szare:)  Jak bedziesz sie sluchal takich porad to ci duchy cala bude rozbiora.
Ostatnio zmieniony pt maja 23, 2014 12:07 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: przemek79 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Adam30" data-cid="114393" data-time="1400788305">Przemek ,masz jakieś doświadczenie z duchami ? czy po prostu chcesz filmik obejrzeć ? </blockquote>Dysponujecie prawdopodobnie pierwszym na świecie fimem z prawdziwym duchem i przekazujecie go sobie na priv. Oczywiście że chce go zobaczyć !
Awatar użytkownika
Ameno
Infrzak
Posty: 40
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 7:23 pm
Kontakt:

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: Ameno »

Ja tez chcę zobaczyć! Ja też!  Dajcie filmik!  Please!
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: Sandra »

Zbyszek, masz jakiś plan jak się z nimi dogadać, no z tymi co Was nachodzą ?
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: przemek79 »

Niech pokaże filmik to nie będe nachodzić.
Awatar użytkownika
Adolf
Infrzak
Posty: 46
Rejestracja: czw lut 07, 2013 1:57 am

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: Adolf »

Przyłączam się do apelu o film. Każdy czytający pierwszy post się napali żeby zobaczyć co wyszło na filmie. Mam nadzieję, że jak ktoś nagra najlepszy film z UFO na świecie to udostępni go publicznie, a nie tylko paru osobom na PW.
<a href="http://www.ufopoznan.blogspot.com">www.ufopoznan.blogspot.com</a>
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: przemek79 »

Pewnie żaden filmik nie istnieje , a to tylko wymyślona historyjka ... niestety.
Adam30
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 20, 2014 2:12 pm

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: Adam30 »

Filmik istnieje naprawdę tylko większość osób która go oglądała mówi że to fake więc go nie pokazuje żeby uniknąć zbędnych komentarzy. W weekend nic dziwnego się nie wydarzyło, ja wieże że to dzięki soli egzorcystycznej, narazie nie zamierzam jej usuwać bo to daje mi jakiś wewnętrzny spokój.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Dziwne zjawisaka w domu Duch ?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Adam30" data-cid="114446" data-time="1401128415">Filmik istnieje naprawdę tylko większość osób która go oglądała mówi że to fake więc go nie pokazuje żeby uniknąć zbędnych komentarzy. W weekend nic dziwnego się nie wydarzyło, ja wieże że to dzięki soli egzorcystycznej, narazie nie zamierzam jej usuwać bo to daje mi jakiś wewnętrzny spokój.</blockquote>Po pierwsze primum to w  KK nie jest to sól egzorczystyczna, tylko sól egzorcyzmowana! (Wiara od wieży nie pochodzi- błąd orto?) .Po drugie priumum to każde plastikowe okno można otworzyć (w nocy i w dzień) za pomocą zwykłych sił elektromagnetycznych i nie ma w tym żadnych niezwykłości. Po trzecie primum, to ta metoda znana nielicznym  możę wywołać nawet olejki i łzy. :D



<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Adam30" data-cid="114446" data-time="1401128415">Filmik istnieje naprawdę tylko większość osób która go oglądała mówi że to fake więc go nie pokazuje żeby uniknąć zbędnych komentarzy. W weekend nic dziwnego się nie wydarzyło, ja wieże że to dzięki soli egzorcystycznej, narazie nie zamierzam jej usuwać bo to daje mi jakiś wewnętrzny spokój.</blockquote>Po pierwsze primum to w  KK nie jest to sól egzorczystyczna, tylko sól egzorcyzmowana! (Wiara od wieży nie pochodzi- błąd orto?) .Po drugie priumum to każde plastikowe okno można otworzyć (w nocy i w dzień) za pomocą zwykłych sił elektromagnetycznych i nie ma w tym żadnych niezwykłości. Po trzecie primum, to ta metoda znana nielicznym  możę wywołać nawet olejki i łzy. :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”