Mundial 2014 - Wasze typy

Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Arek 1973 »

Mam wrażenie  że każdy z  faworytów w  ćwierćfinałach zawiódł, dlatego  wszystko  się znów wyrównało :D
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: arek »

i pewnie się wymodlisz
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: robrep »

Szkoda że Belgia gra z Argentyną, wczorajszy mecz Belgia-USA był niezły.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Arek 1973 »

Półfinały to prawdziwe bomby. Myślę że Oranje pokona Argentynę
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Klayton »

Też mam taką nadzieję, że Holendrzy będą w finale. Wczoraj mieli po prostu pecha i Navas świetnie bronił. Z jednej strony szkoda Kostaryki, jednak stawianie przysłowiowego autobusu jest nieopłacalne. W półfinale z Argentyną na pewno będą mieli łatwiej, bo szybcy Robben, Depaay czy Van Persie ( w sumie bez formy ) będą mieli więcej miejsca.Półfinał Niemcy - Brazylia bez 2 gwiazd brazylijskich. Neymara się nie da zastąpić, dodatkowo najlepszego stopera MŚ także stawiam na naszych sąsiadów.  Zresztą nie wiem czemu mam wrażenie że od tego półfinału zależy kto będzie grał w finale z drugiej pary. Dlaczego ? Ano dlatego, że gdyby Brazylia odpadła to raczej by nie chciała by ich sąsiedzi, których nienawidzą zdobyli na brazylijskiej ziemi Mistrzostwo Świata. Każdy wie że FIFA to mafijka. Zresztą tuż przed meczem Argentyny jej kibice śmiali się z kontuzji Neymara, wymachując sztucznym kręgosłupem..  Niech Holandia pokona i Argentynę i Niemców, czyli drużyny z którymi w przeszłości przegrała finały MŚ.  :Cool:
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Arek 1973 »

Kostaryka zawiodła mnie swoją grą,  wprawdzie przez 120  minut niedostali bramki ale to tylko  dlatego jak napisałeś wyżej. Holendrzy byli  o niebo  lepsi,  a ich  strzelone bramki to  "aż palce lizać"
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: danut »

Brazylia - Argentyna - Holandia hmm Niemcy fruu :) Wspomniecie moje słowa.
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Klayton »

1-7Brazylia została wgnieciona w ziemię.. Chyba nikt się tego nie spodziewał. .Sędzia bardzo dobry, gdyby sędziował Japoniec to już Brazylijczycy mieliby ze 3 karne. Tutaj bardzo dobrze się spisał sędzia meksykański, brawa dla Niego. Niemcy pokazali że są maszyną nie do zatrzymania i chyba jedyną drużyną na tych MŚ, która może ją zatrzymać jest Holandia. Dlaczego ? Ano dlatego że to Van Gaal dał początki wielkiego Bayernu, czy podstawy Niemiec.Tylko trener taktyk może wyłączyć gwiazdy niemieckie. Z całym szacunkiem ale jak Argentyna wejdzie do finału to też zostanie zgnieciona, tak jak to było w 2010 roku ( 4-0 ). Argentyna nie ma trenera na ten poziom, a sam Messi nie pociągnie wózka.  Holandio do boju!  :Cool:  
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: danut »

Klayton - a tak wierzyłam, że wreszcie ktoś rozbroi tę maszynę, nie cierpię jej, ale trudno :Please: .  To odłoży się w czasie do następnych mistrzostw. Jak nie oglądam meczy, to wczoraj wzruszyła mnie ta porażka. Brazylia trafiła na zły dzień.
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Klayton »

Sam nie lubię zbyt niemieckiej piłki, jednak trzeba im oddać że od 2006 roku ciągle są w półfinałach i przegrywają je ( oprócz Euro 2008 bodajże - finał  ). W końcu musi przyjść turniej gdzie wygrają - jednak mam nadzieję że nie tutaj. Tak przez najbliższe lata możemy spodziewać się dominacji Niemiec. Są w miarę młodzi także do Euro 2020 mogą wszystko zgarnąć.. Jedynymi reprezentacjami europejskimi, które mogą im przeszkodzić wg mnie to Holandia ( młoda obrona, brak kilku kluczowych graczy więc będą silniejsi ), Belgia jeżeli zdobędą doświadczenie i Francja, która też ma młody i dobry skład. Włochów i Hiszpanów czeka przebudowa to nie liczyłbym na Nich. 
Ostatnio zmieniony śr lip 09, 2014 11:34 am przez Klayton, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „HYDEPARK”