Mundial 2014 - Wasze typy

Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Arek 1973 »

Myślę że każdy był zaszokowany tym wynikiem. Gdy padła  piąta bramka to drużyna Brazyli  nie wiedziała co się  dzieje, byli  zagubieni w sobie aż do przerwy.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Klayton »

Mam do napisania tylko tyle. Robben zniszczył marzenia Holandii o MŚ po raz 2. 4 lata temu miał 2 setki - nie strzelił. Dzisiaj miał piłkę meczową w 91 minucie - nie strzelił.. Niemcy będą Mistrzami Świata.. 
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115361" data-time="1404904848"> Jak nie oglądam meczy, to wczoraj wzruszyła mnie ta porażka. Brazylia trafiła na zły dzień.</blockquote> Miałem to samo :) Oby Argentyna jakimś cudem wygrała.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Arek 1973 »

Meczu nie oglądałem ale kometatorzy w radiu nie pozostawili  suchej nitki na Holandii  ale także Argentynie, mecz miał być zły  a główni aktorzy w ogóle nie pokazali zaangażowania tak jak wcześniej
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Arek 1973 »

Oj Brazylio co z tobą się stało?. Byłaś dla mnie zawsze wyznacznikiem najlepszego futbolu a teraz?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: danut »

Oj, Brazylio .. prawda, mój typ Brazylia - Argentyna - Holandia hmm Niemcy fruu- ma jak na razie trzecie miejsce trafione, obawiam się, aby nie spełnił się w całości tylko z zamianą miejsc Niemcy za Brazylię.. 
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Klayton »

I mamy koniec Mundialu - szkoda.W sumie Niemcom to się bardziej należało patrząc na cały turniej, jednak Argentyna sama sobie jest winna. Jak Higuain nie strzela z 10 metrów będąc sam na sam, ba! nie trafia w bramkę to szkoda gadać. 1. Niemcy 2. Argentyna 3. Holandia.  Dzięki za temat gdzie mogliśmy trochę popisać. Teraz czekamy na Euro 2016 i mundial w Rosji ( tam na pewno będzie ciekawie! ).
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Arek 1973 »

Gratulacje,  finał był za.....jebisty, kto pokona Brazylię jest w stanie zdobyć puchar, tak było  i teraz..... i  super, mecz był  naprawdę pełen wrażeń.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Przemekkk666 »

Tak świetny dali pokaz, zarówno Argentyna jak i Niemcy. Mimo iż nie jestem fanem piłki nożnej, to taki mecz obejrzałem z przyjemnością.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Mundial 2014 - Wasze typy

Post autor: Andrzej 58 »

A zauważyliście jaka nastąpiła brutalizacja gry?.Jeden z przetrąconym kręgosłupem, jeden wyniesiony z boiska nieprzytomny, jeden pogryziony, kilku zakrwawionych i aż dziw ,że żaden nie stracił nogi na tych walkach do upadłego.Analiza powtórek jasno pokazuje ,że wyniki zostały wypatrzone poprzez błędy sędziów.Całe szczęście ,że nasi piłkarze przez następne tysiąc lat nie mają szansy zakwalifikować się do jakichkolwiek rozgrywek- przynajmniej mniej będzie w kraju inwalidów.
Zablokowany

Wróć do „HYDEPARK”