Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
tesia82
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 24, 2014 10:20 am

Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: tesia82 »

witam mam takie pytanie otrzymałam zdjecie od dalszej z najomej z opisem   Hej przesyłam to zdjęcie ponieważ od jakiegoś czasu u nas w mieszkaniu dzieje się coś dziwnego. 

Na tym zdjęciu chodzi mi o ścianę obok krzesła (przedpokój) gdzie leży torebka, czarny cień, byłam sama w domu mąż w pracy (nocna zmiana) zrobiłam dwa zdjęcia pod rząd i na drugim nic nie ma. ;/ 

To zdjęcie zostało wykonane 2 dni temu ok godziny 22:00. Nalałam wina na dobry sen i w ten sposób chciałam zaprosić też sąsiadkę na plotki dodając zdjęcie na portal społecznościowy. 

No ale do sedna. W piątek rano gdy mój mąż wstał w kuchni były pootwierane wszystkie szafki a na zegarku w piekarniku nie było godziny (prąd w mieszkaniu był) nie ma mowy o lunatykowaniu ponieważ od 5 lat mieszkamy razem i nic się nigdy nie zdarzyło

Jakieś dwa tygodnie temu obudziłam się w nocy i czułam jak ktoś na mnie patrzy, takie nieprzyjemne uczucie.. A wczoraj wieczorem zdjęcie stojące na półce spadło z taką siłą jak by je ktoś zrzucił. Jestem przerażona, może wy znacie odpowiedz na to wszystko. Pozdrawiam przerażona fanka."



Jak twierdzi mieszkanie jest jej wlasnoscia od 1,5 roku i nikt tam wczesniej nie zmarl. Pytalam czy moze nie zmarl jej,badz jej meza,ktos z bliskich ale rowniez zaprzeczyla. Podejrzewa natomiast, ze byc moze w trakcie budowy budynku ktorys z robotnikow ulegl wypadkowi i zmarl.  według mnie to fałsz ale moze wy mi pomozecie

  p.s- znakoma dodała to ciemne zdjecie drugie jest pozjasnione przeze mnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt cze 27, 2014 5:33 pm przez tesia82, łącznie zmieniany 1 raz.
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: przemek79 »

Niski koleś w dresie akurat wychodzi z kuchni. I tyle.
mandarin
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 07, 2014 7:19 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: mandarin »

Na cień jest to za ciemne, cień czego jak tam nic nie ma? Nawet stopy by sie dało dopatrzeć :D No poluj aparatem dalej. Wystaw winko jako przynęte :) A nie mieszkasz przypadkiem pod lasem? Spotkania z niskimi, czarnymi, i psotliwymi aż do takiej rzadkości nie należą... ;) http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/06/dodatek-41-luzne-opisy-jako-sygna.html
Ostatnio zmieniony śr cze 25, 2014 2:10 pm przez mandarin, łącznie zmieniany 1 raz.
tesia82
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 24, 2014 10:20 am

Re: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: tesia82 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="mandarin" data-cid="114978" data-time="1403705329">Na cień jest to za ciemne, cień czego jak tam nic nie ma? Nawet stopy by sie dało dopatrzeć :D No poluj aparatem dalej. Wystaw winko jako przynęte :) A nie mieszkasz przypadkiem pod lasem? Spotkania z niskimi, czarnymi, i psotliwymi aż do takiej rzadkości nie należą... ;) http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/06/dodatek-41-luzne-opisy-jako-sygna.html</blockquote>to nie moja fotka tylko znajomej ktora uwaza ze to duch ale ja w to watpie
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: Ronin »

Kieliszki lekko "bordoskie" a niestety wino raczej malo "bordoskie" ... Moze pojawil sie duch dobrego smaku w ramach protestu...
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: aro45 »

Witam, nie chciał bym być nźle zrozumiemy, ale tam nie mw cienia , twarz , tułów i nogi mają inne odcienie..
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: Przemekkk666 »

No nie wiem albo ktoś tu sobie robi jaja albo faktycznie coś wyszło bo ja na zdjęciu widzę gościa jak w morde sczelił ;)
zaczarowany.patefon
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: śr cze 04, 2014 10:59 pm

Re: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu

Post autor: zaczarowany.patefon »

Nie czytając wcześniej, tekstu po prostu zerknęłam na to zdjęcie i pierwsze rzucił mi się w oczy własnie ten mężczyzna- bo tak go określiłam- nie cień, tylko mężczyzna, wyraźna postać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”