Cudza relacja z opresji demonicznej

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

Wykonawców zidentyfikowałam, a jakże inaczej.. Już kilkakrotnie pisałam do Ciebie nie próbuj bronic ludzi dopuszczających się zbrodni i innych przestępstw, że robią to bo winny to diabeł, czy tam ktokolwiek, jak tam gdzieś i często wymigują się opętaniem przez diabły, wgrywaniem im, czy czymkolwiek. To od ludzkiej woli zależy wybór tego skąd czerpią i z czym się identyfikują.. Połączenia z innymi wymiarami rzeczywistości są ściśle adekwatne do osoby.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Zbyszek »

Juhu , nie bylbym soba , gdyby po tak licznej  pisaninie nie pisnac czegos optymistycznego. Przyznam sie wam iz schowalem na koniec najfajniesze. Jest swiatlo duchowe a te meczarnie o ktorych pisze pare osob,  to poczatek, Jako nastepne, po latach, gdy emocje okrzepna,  trzeba rozbudzic serce- Tak dobrze czytacie , serce Jezusowe, to o ktorym sie klepie na ambonie i u mocherow :Cool:)) Zaufanie i prgnienie milosci. Brzmi kiczowato, haha. ale czas na was, jak i na wiekszosc z was.
Ostatnio zmieniony czw lip 24, 2014 10:17 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Zbyszek »

Hej, jestem chyby jednym z nielicznych, ktorzy testuja diabelskie uklady. Im bardziej boli i picze tym mnie wiecej cieszy. Nie ze sado , ale wlasnie w takich cierpietniczych ukladach daje sie dobrze testowac polaczenie mentalne. Naszym najwiekszym problemem w trujacych ukaladach jest trwonienie energii. Nie oddajemy a ja trwonimy. Wybuchamy jak zarowka w jednej sekundzie i ja tracimy. Byc okradzionym a zgubic to roznica!!! ,-

Psychoanaliza dobrze okreslila relacje miedzy ludzmi. Z fizycznej perspektywy dobrze widac , co sie dzieje, kto komu szkodzi, czy mu pomaga.Kto ma wewnetrzne problemy , temu polecam ksiazke Karen Hornej, NERWICA A ROZWOJ. Bez ezoteryki tez sie da wspaniale rozwiazywac problemy. Gdy pojawi sie w nas zrozumienie relacji, to pojawia sie swiatlo zrozumienia i bez tajemniczych , energetycznych kokonow wyjdziemy z opresji. Jestem ezoteryk z grubej rury, jakich malo, ale ostatnio przestalem sie stresowac dymensyjnymi wyjasnieniami i wspieram wlasnie ta pania .- Psychoanalize, - czyli uwalnianie sie od trujacych relacji partnerskich samym zrozumieniem.

Techniki duchowe sa jak natychmiastowa masc na ropiejace rany a znajomosc motywacji ludzkiej jest unikaniem konfliktowych sytuacji , tak iz do tych ran, od jutra w ogole nie dojdzie. Poza tym wazniejsze jest by geba sie bronic na czas, nawet jak mamy z duchem do czynienia.. To jest najwazniejsze, gdyz agresor przestaje byc agresywny i w ten sposb konczy sie zadyma, bez potrzeby zaklejania ran. Jednym slowem z madrosci czlek staje sie przezroczysty i nie schweda sie spiacym cialem gdzie popadnie. Pozdro dzialacze https://www.facebook.com/photo.php?v=10200968351075864&set=vb.143433969113906&type=2&theater
Ostatnio zmieniony sob lip 26, 2014 7:31 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Zbyszek »

To sie slodko mylisz. Opresje sa i to czeste. Gdybym spisal moja wersje , to bys jeszcze bardziej watpil. Tak jak  za diabla nie uwierzysz, iz umysl jest wypadkowa oddzialywania na nas wszystkich cial wraz ze swoim srodkwskiem. Wszystko, ale to doslownie wszystko, co sie dzieje w tobie, jest  wielowymiarowym zjawiskiem. Ruszysz fizycznym okiem i juz sie dzieje duchowe, wielowymiarowe.  Z diablami tez tak.. Nie wierzysz a sa, tyle  ze sie troche przez tysiace lat  poprzestwialo w ich definiowaniu.. Sa rozne niewyobrazalne rzeczy.Na indywidualne badania  z rozpoznaniem,  przyjdzie  na kazdego z nas   czas.  Wiec bez stresu, mamy jak mamy:)))Przyjdzie tez czas na swiatlo Jezusa i piosenki chorow anielskich.Naaaaa te chory jestem ciety!!!!
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2014 1:23 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Zbyszek »

Technologie Mind Control https://www.youtube.com/watch?v=Naa3kfmN1Bw Wysluchalem calosci, choc 2 razy zasnalem. Otrzezwialem , gdy mowa byla o srajacych bombach,- rozwolnieniu i dzwonach przy uniwerku wroclawskim. Ciezkie zycie ma babak, ciagle ja promieniuja i naswietlaja. Wykonczy sie kiedys!!!

Usiadlaby na chwilke, rozluznila sie i nakopala mentalnie oprawcom. Troche satysfakcji, poprawia nastroj. Tak bez maszyn, samym duchem, po naszemu.

Jak sam sie nie obronisz, to zagryza:)))
Ostatnio zmieniony pn sie 25, 2014 10:44 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

Synchroniczność... :DCoś wielki wysyp tego rodzaju filmików. Właśnie też oglądałam podobny. Krótki,  więc nie usnęłam, ale zaciekawiła mnie końcówka wypowiedzi tej kobitki z Australii (tak około 20 minuty). Racja jak sam się nie obronisz to zagryzą i będą dziobać bez końca :) https://www.youtube.com/watch?v=F58fnlhHHXU
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="116280" data-time="1408963340">Technologie Mind Control https://www.youtube.com/watch?v=Naa3kfmN1Bw Wysluchalem calosci, choc 2 razy zasnalem. Otrzezwialem , gdy mowa byla o srajacych bombach,- rozwolnieniu i dzwonach przy uniwerku wroclawskim. Ciezkie zycie ma babak, ciagle ja promieniuja i naswietlaja. Wykonczy sie kiedys!!!

Usiadlaby na chwilke, rozluznila sie i nakopala mentalnie oprawcom. Troche satysfakcji, poprawia nastroj. Tak bez maszyn, samym duchem, po naszemu.

Jak sam sie nie obronisz, to zagryza:))) </blockquote>Wysłuchałam babola przez 30 minut i dalej chyba nie dam rady. Babol jest podstawiony, ma twarz wzbudzającą zaufanie. Ciekawe ile kasy wzięła za tą "prelekcję", bo przecież taka publiczba gadka to wielkie obciążenie dla niej i rodziny. Ćwok zawsze  będzie ćwokiem. Cham z chama w chama mać jak mawiał mój Tata. 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

Tak..podtrzymuję to co napisałam niebyt grzecznie. Obejrzałam ten film do końca. Według mnie ta "prelekcja" została wykonana na zamówienie celem zastraszenia. Wiadomo.., takie filmy oglądają w większości młodzi ludzie. Kobieta w dalszej części filmu opowiada, że każdy jest inwigilowany (telefon, komputer etc, a nawet za pomocą nowej emisji pieniędzy z 2014 r., czy ksiązki wypożyczonej w bibliotece). Przekaz filmu moim zdaniem jest taki:  młodzi nie buntujcie się przeciwko władzy legalnej i tej ukrytej bo was namierzą, wiedzą o was wszystko, a jak będziecie podskakiwać to infradżwiękami was załatwią, albo zmuszą za pomocą fal radiowych do popełnienia samobójstwa. Macie siedzieć cicho, a jak wam nie pasuje to do garów i sprzątania w krajach UE. Na końcu filmu kobieta ciekawi składa paluszki :D Dziwi mnie, że NTV daje się w takie rzeczy wkręcać. Chyba, że.........?  
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

Powyższym nie skomentowanym wpisem nieźle się naraziłam pewnej grupie fanów. Strachy na lachy.... :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

A moim zdaniem przesłanie z filmiku jest takie, że nie ma nic poza tym co ludzie już osiągnęli, poza tym co odbierają i co widzą, dobrze poznali czym jest ludzka dusza, świadomość i jako te materialne laleczki inna materialna laleczka może sobie nimi zarządzać. I tak, no więc oddajcie cześć tym co zasiadają przy komputerze i siedźcie cicho, bo oni mają władze i panowanie nad światem :kekeke: ... Co za paranoja!! Skoro naziści chcieli odgadnąć czym jest telepatia i prowadzili w tym kierunku obserwacje i badania no to jasne jest to, że ona istniała sobie samoistnie bez żadnych telegraficznych, elektronicznych łączy, gdyż istniała zanim je w ogóle odkryto. Skoro ludzie widzieli duchy od zarania dziejów to tym samym to co wymyśla współczesny człowiek będzie tylko nieudolną próbą naśladownictwa a nie odgadnięciem prawdziwego mechanizmu działania owych zjawisk. Poza tym przypomina mi ta wypowiedź lęk niektórych ludzi po wojnie przed światłem elektrycznym, chyba też obawiali się tego, że to jest diabeł :InLove: Czy HARP I CAŁA TA ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA  może szkodzić ludziom i ogólnie Ziemi - jest to możliwe, że może oddziaływać i na cały biosystem i jego prawidłowy rozwój, ponieważ wkraczając w dużo poważniejszy system informacyjny naturalny MOŻE SPOWODOWAĆ I WYTWORZYĆ W NIM ZAKŁÓCENIA , ale to nie jest żadna ukrywana tajemnica, chyba już dla nikogo. Te teorie i tak dumnie głoszone wywody są dla mnie również płaszczem mającym chronić i zakrywać poczynania niektórych ludzi od wieków związanych z okultyzmem, którzy szkodzą innym w niejawny sposób, nie używając wcale do tego żadnej wysokorozwiniętej technicznie technologii. Zamiast tego wsłuchali się i odgadnęli niektóre naturalne prawa rządzące naszym światem, rzeczywistością, naturą, informacją, sugestią. No pech :D my również je odkrywamy stopniowo ze Zbyszkiem, chcecie wierzcie, a nie to szukajcie ukrytej w mieszkaniach aparatury :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”