Cudza relacja z opresji demonicznej

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

"No pech :D my również je odkrywamy stopniowo ze Zbyszkiem, chcecie wierzcie, a nie to szukajcie ukrytej w mieszkaniach aparatury :D"Nie wiem do kogo to skierowane, bo nigdy na tym forum nie słyszałam aby ktoś podejrzewał, że ma w swoim domu jakąś ukrytą aparaturę. Być może były jakieś wpisy, których nie  czytałam. Być może zbyt ksobnie zrozumiałam powyższe, ale w duchy nigdy nie uwierzę. Never.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

Dobrze zrozumiałaś, chodzi o Wasze z Andrzejem58 wgrywanie elektronicznie całych scen, śledzenie Ciebie, robienie zdjęć pod bramą, bo o tym pisałaś :kekeke: , a ta pani tłumaczyła co musi zaistnieć aby tak się podłączyć, więc? Trochę bardziej wchodzę w możliwości naszych świadomości dlatego ja nie obawiam się, że mnie ktoś zje i przejmie elektroniką, nie tędy droga,  chociaż przyznaje te próby są podejmowane przez naukowców, wydaje się na nie masę kasy, ale bez uwzględnienia współistnienia naszego z czymś o wiele potężniejszym niż możliwości naszej rzeczywistości te próby spełzną na niczym..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

"Dobrze zrozumiałaś, chodzi o Wasze z Andrzejem58 wgrywanie elektronicznie całych scen, śledzenie Ciebie, robienie zdjęć pod bramą, bo o tym pisałaś :kekeke: , a ta pani tłumaczyła co musi zaistnieć aby tak się podłączyć, więc?" To bardzo zastanawiające bo nigdzie nie pisałam o robieniu zdjęć pod bramą bo takiej sytacji nie było. Owszem przez moją porywczą głupią naturę (podanie adresu) przez krótki czas coś się działo..ale nie widziałam aby robiono zdjęcia. Skąd więc u Ciebie wiedza o robieniu zdjęć? bo przyznam, że na privie ktoś mi napisał, że robiono zdjęcia jego posesji? Może rzeczywiście masz jakiś dodatkowy zmysł i czytasz cudze myśli? :Cool: :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="116506" data-time="1410071865"> To bardzo zastanawiające bo nigdzie nie pisałam o robieniu zdjęć pod bramą bo takiej sytacji nie było. :Cool: :)</blockquote>  :InLove: To w takim razie nie podesłano mi zdjęcia jak wynosisz orzechy i nie tą drogą dotarły do mnie te wiadomości??  Projekt HAARP Alaska może mieć skutki uboczne dla naturalnych procesów w jonosferze, wprowadzać zakłócenia w całej przyrodzie, przypisuje się mu nawet wielką powódź w Europie w 2007, fakt zbieżność przypuszczeń, bo od tego roku zaczęły się też te nietypowe dla naszego kraju zjawiska pogodowe, zaburzenia klimatyczne, itd. Człowiek jest częścią przyrody i również zaburzenie rytmu pracy jego organizmu jest możliwe przez narażenie go na działanie zogniskowanych fal radiowych. Jednak teorie o zorganizowanym działaniu manipulacyjnym z jego udziałem poza wiedzą ludzkości są naprawdę jakieś spiskowe i pozbawione sensu. Ale jeśli żyjemy w naturalnie nadawanej z zewnątrz strukturze, mamy z nią łączność bezpośrednią, mają dochodzić do nas sygnały w naturalnej bio-sieci  bezprzewodowych połączeń i związane jest to także z naturalnym elektromagnetyzmem Ziemi to takie sztucznie zorganizowane projekty wyrządza szkodę wszystkim ludziom i żywym organizmom, a nie tylko  tym wybranym. Drugie pod temat o opresjach demonicznych - ile jest osób spotykających się z czymś takim,  to tyle będzie opinii, prawda jest jednak taka, że nawet psychiatria nie wie z czym może mieć w niektórych przypadkach do czynienia. Można by było rozplątać tę kwestię przez solidne przyjrzenie się wszystkiemu temu co dotyczy tej osoby, co ona przeżywa, co ukryła w pamięci, jaki jest jej charakter, powiedziałabym potrzeba by było dokładnie obejrzeć jej duszę, to z kim i gdzie i kiedy się łączy, na kogo ona i kto na nią oddziałuje. A problem ten jest niezmiernie szeroki i do końca nam nieznany, a to poprzez stawianie mu wielu barier  zbudowanych przez  fałszywe przekonania i automatyczne stwierdzenia mające być  odpowiedzią na te zjawiska w sumie  nigdy solidnie niebadane.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 07, 2014 10:48 am przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

" :InLove: To w takim razie nie podesłano mi zdjęcia jak wynosisz orzechy i nie tą drogą dotarły do mnie te wiadomości??" Odwracanie kota ogonem. Nie pisałam o żadnych zdjęciach w kwestii Twojego snu, który u mnie wydarzył się w realu chyba dzień wcześniej.  Ci mężczyźni nie robili żadnych zdjęć. Nie widziałam tego bo nawet zbytnio się nie przyglądałam. Pomyślałam..., a chłopaki sobie na piwko przyjechali. Dopiero później mnie tknęło, że kiedy wyrzucałam do kubła pod bramą skorupy od orzechów mając  kolorowe wałki na głowie to ci panowie widzieli tę sytuację. Stąd wzięły się moje przypuszczenia, że jakiś dziwny przekaz do Ciebie nastąpił skoro to wyśniłaś. Bo niestety wybacz, ale nie wierzę w żadną twoją nadprzyrodzoność typu wizjonerstwa, medium czy coś jeszcze innego. Jesteśmy tylko ludźmi, a to, że przydarzyły się nam w życiu dziwne sytuacje i zdarzenia, to już nie nasza wina. No może trochę?  Nie bądźmy świętsze od papieża jak to się mówi.Jak dotąd nie zdarzyło mi się wątpić w opowiadane przez Ciebie historie. Dlaczego więc Ty próbujesz mnie deprecjonować? Czy powodem jest Andrzej58?  Myśl sobie i pisz co chcesz, ale ja jemu wierzę tak samo jak Tobie. On sobie też tego co przeżył nie zmyślił.To co zostało tutaj napisane przez nas, to w świetle opinii czytających kwalifikuje się do przedstawienia do najwyższej nagrody dla genialnych kłamców (trzeba taką ustanowić), albo zamknąć nas w Kobierzynie lub Tworkach, albo zwyczajnie uwierzyć. Dalszej części odnośnie HAARP nie bardzo rozumiem.  :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

Nie dziwię się, ze dalszej części nie rozumiesz. A powodem jest Andrzej, a raczej zupełnie nie on jako osobowość, postać, a jego poplątana z pomieszaniem teoria o wygrywaniu elektronicznym na chybił trafił w mózgi wybranym..Gdyby nawet to poprzez zakłócenia teleinformatyczne i telekomunikacyjne w przestworzach nastąpił odbiór wiadomości zobrazowany w śnie, to i tak musiałoby trafić na bardzo czuły aparat mózg potrafiący te dane synały odczytać..- I w tym rzecz.. :InLove:
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="116525" data-time="1410110577">Nie dziwię się, ze dalszej części nie rozumiesz. A powodem jest Andrzej, a raczej zupełnie nie on jako osobowość, postać, a jego poplątana z pomieszaniem teoria o wygrywaniu elektronicznym na chybił trafił w mózgi wybranym..Gdyby nawet to poprzez zakłócenia teleinformatyczne i telekomunikacyjne w przestworzach nastąpił odbiór wiadomości zobrazowany w śnie, to i tak musiałoby trafić na bardzo czuły aparat mózg potrafiący te dane synały odczytać..- I w tym rzecz.. :InLove:</blockquote> Czyli jednak Andrzej58  Ciebie boli, Ja na przekazach telemele się nie znam i nie zamierzam znać.Przypomnij sobie 100 km i pieprzyk przy ustach. Ja wiem kim jest ten człowiek i nic nie może, jak każdy z nas. A z Harpem nie rozumiem bo nie czytam cudzych myśli Zdarzyło mi się to raz dawno temu i pewnie to halun był.. 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

Ja już nie pamiętam, czy było to 100 czy 200 km , coś przypominam sobie o dwóch godzinach pociągiem. Wiesz kim jest nawet ten człowiek z mojej wizji sennej z pieprzykiem?? - I co nadal to nie jest dla Ciebie bardzo ciekawe, odebranie tak szczegółowej informacji? Widzisz różnica między nami polega na tym, że ja ufam swojej intuicji, wyczuciu, świadomości, wystawiam antenki i łapię różne sygnały i nie boję się ich, że one mną zawładną. Bardzo często opresje demoniczne zdarzają się za to ludziom i tu chcę powiedzieć, bo powtarza się to jak bumerang, takie relacje na tego typu forach, zdarzają się ludziom, którzy myślą, że podołają podpiąć się pod ową sieć i coś na siłę wyczytać, a potem okazuje się, że nadmiar informacji wprowadzi u nich tylko zaburzenia psychiczne z jakich nie potrafią już wyjść i tak stają się opętani.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="116528" data-time="1410112720">Ja już nie pamiętam, czy było to 100 czy 200 km , coś przypominam sobie o dwóch godzinach pociągiem. Wiesz kim jest nawet ten człowiek z mojej wizji sennej z pieprzykiem?? - I co nadal to nie jest dla Ciebie bardzo ciekawe, odebranie tak szczegółowej informacji? Widzisz różnica między nami polega na tym, że ja ufam swojej intuicji, wyczuciu, świadomości, wystawiam antenki i łapię różne sygnały i nie boję się ich, że one mną zawładną. Bardzo często opresje demoniczne zdarzają się za to ludziom i tu chcę powiedzieć, bo powtarza się to jak bumerang, takie relacje na tego typu forach, zdarzają się ludziom, którzy myślą, że podołają podpiąć się pod ową sieć i coś na siłę wyczytać, a potem okazuje się, że nadmiar informacji wprowadzi u nich tylko zaburzenia psychiczne z jakich nie potrafią już wyjść i tak stają się opętani.</blockquote>Zgadza się, a na tego typu "opętania" jest antidotum np. kolega S  "egzorcysta"  świecki :D co to niektórym proponował usługi nawet za darmo-  bo lubi.....(tę osobę) :D stary ubecki tekst; "bo cię lubię lub co słychać"Uściślę, że to było 2 godziny jazdy pociągiem.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

Dopiero co prowadziłam rozmowy na innym forum na temat tego, czy w ogóle opłaca się korzystać z usług tego typu ezoteryków, wróżek, wspomagaczy i nauczycieli duchowych np. :) "buddyjskiej" szkoły, a nawet naszych kościelnych egzorcystów, wybór należy do każdego z osobna, ale ja nie narażałabym się na żadne tego typu sugestie mające mi grzebać w osobowości, w moim pojmowaniu.Odpowiedziałam komuś z takim problemem tam "Czy jest coś co można na to poradzić? - Jest. W świetle tego co już się ukazało po otwarciu bram niewskazane jest żadne zamykanie ich przez stosowanie rytuałów. One pociągną za sobą następne i następne kółka. Jedno zamkniesz, ale wysuniesz sznur, na który nawijać się poczną dalsze. Trzeba stanąć temu twarzą w twarz i zlikwidować najpierw jeden problem, przyczynę danego stanu rzeczy i rozwiązać ją osobiście." Nie ma magicznej różdżki i nikt tego za nas nie zrobi, a jeśli będzie chciał to staniesz się jego marionetką pozwalając mu decydować za siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”