Ślady łap na piasku

Kryptydy, Loch Ness, Chupacabra i inne
adma
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 27, 2014 9:18 pm
Kontakt:

Ślady łap na piasku

Post autor: adma »

Jestem mieszkańcem Wrocławia. Wczoraj w nocy po godzinie 12 spotkałem się z dziewczyną na ul. Pereca, jest to stare, ciężkie osiedle, których bloki widziały jeszcze 2 wojnę. Poszliśmy po piwo do sklepu 24, który jest na osiedlu obok, po tym jak je kupiliśmy skierowaliśmy z powrotem na osiedle, lecz zaproponowałem, żebyśmy usiedli na winklu. Zauważyliśmy piaskownicę, usiedliśmy w niej, rozmowa się kleiła piwo się sączyło było przyjemnie. Mniej więcej o godzinie 3 moja dziewczyna zauważyła coś niezwykłego. Na prawie każdym moim śladzie w tej piaskownicy były odciśnięte 4 palce zwrócone w przeciwną stronę do tej jak stałem, w kierunku bloku, tylko na jednym była wyraźnie widoczna łapa, miała 4 palce i była mała, niczym stopa dziecka, lecz nie przypominało to śladu człowieka, nikt tędy nie przechodził. Ślady były skierowane na blok i nie wyszły z tej piaskownicy, ślady były do połowy piaskownicy, jedynie na odbiciu mojej podeszwy, jakby postać skradała się na palcach i tylko w jednym miejscu postawiła łapę. Odcisk nie przypominał psa, kota czy jakiegokolwiek zwierzęcia. Bardzo mnie to zaniepokoiło, moja dziewczyna od dłuższego czasu czuła czyjąś obecność, nie jest to pierwsza sytuacja w której coś jest nie tak, ja za chiny nie zauważyłbym tego, czemu akurat przykuło to nagle jej uwagę, akurat o godzinie 3? Ma ktoś pojęcie co to mogło być, jak się to nazywa, skąd się wzięło, czego chce? http://i59.tinypic.com/dffsl1.jpg
Ostatnio zmieniony pn lip 28, 2014 11:20 am przez adma, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Litości... / System antygimbazjalny Forum Infra aktywuje ban.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Ślady łap na piasku

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="adma" data-cid="115777" data-time="1406496006">Jestem mieszkańcem Wrocławia. Wczoraj w nocy po godzinie 12 spotkałem się z dziewczyną na ul. Pereca, jest to stare, ciężkie osiedle, których bloki widziały jeszcze 2 wojnę. Poszliśmy po piwo do sklepu 24, który jest na osiedlu obok, po tym jak je kupiliśmy skierowaliśmy z powrotem na osiedle, lecz zaproponowałem, żebyśmy usiedli na winklu. Zauważyliśmy piaskownicę, usiedliśmy w niej, rozmowa się kleiła piwo się sączyło było przyjemnie. Mniej więcej o godzinie 3 moja dziewczyna zauważyła coś niezwykłego. Na prawie każdym moim śladzie w tej piaskownicy były odciśnięte 4 palce zwrócone w przeciwną stronę do tej jak stałem, w kierunku bloku, tylko na jednym była wyraźnie widoczna łapa, miała 4 palce i była mała, niczym stopa dziecka, lecz nie przypominało to śladu człowieka, nikt tędy nie przechodził. Ślady były skierowane na blok i nie wyszły z tej piaskownicy, ślady były do połowy piaskownicy, jedynie na odbiciu mojej podeszwy, jakby postać skradała się na palcach i tylko w jednym miejscu postawiła łapę. Odcisk nie przypominał psa, kota czy jakiegokolwiek zwierzęcia. Bardzo mnie to zaniepokoiło, moja dziewczyna od dłuższego czasu czuła czyjąś obecność, nie jest to pierwsza sytuacja w której coś jest nie tak, ja za chiny nie zauważyłbym tego, czemu akurat przykuło to nagle jej uwagę, akurat o godzinie 3? Ma ktoś pojęcie co to mogło być, jak się to nazywa, skąd się wzięło, czego chce? http://i59.tinypic.com/dffsl1.jpg</blockquote>Kurcze blade... Fascynująca opowieść, myślę, że była to  Chupacabra, która śledziła was w celach konsumpcyjnych. A co do godziny 3 to jak wiadomo jest to godzina Wilka (dodatkowo znana też jako godzina demonów). Mieliście olbrzymie szczęście, że nie zostaliście zjedzeni. Po dokładne info co to było proponuje udać się na taką stronę internetową: http://www.nautilus.org.pl/   oni to z całą pewnością wyjaśnią.
Zablokowany

Wróć do „INNE”