Zwierciadła Kozyriewa

Fizyka, chemia, nauki o Ziemi, wynalazki, eksperymenty.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: aro45 »

Witam ma ktoś na ten temat wiedzę. Co sądzicie o Alanie Bieleku i jego podziemnym wywiadzie oraz o Panu Janie Pajaku? Aby zrozumieć Alana to ajpierw trzeba wysłuchać Pana Pająka.
Ostatnio zmieniony wt sie 05, 2014 9:34 pm przez aro45, łącznie zmieniany 1 raz.
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: TrueLobo »

Odniosę się do tematu bo nie mam pojęcia kim so ci goście( polscy propagatorzy tych bredni?). Sądzę, że to forum jest powyżej popłuczyn które wyglądają jakby je napisał  na kolanie niezbyt błyskotliwy uczeń szkoły podstawowej. Ja wiem że ludzie generalnie jakoś bystrzy nie są. Co widzieliśmy po całym 2012 i na ludzkiej głupocie da się da interes zrobić ale to za przeproszeniem gówno  wstydzili by się nawet najbardziej kiepscy szarlatani prezentować.  I czemu jak ktoś wymyśla kolejną bujdę do robienia sobie rozgłosu i naciągania ludzi, to zawsze odkrywcą super duper wynalazku musi być ruski naukowiec z okresu ZSSR. 
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: aro45 »

Zawsze trzeba trzeźwo myśleć nie brać wszystkiego jako pewnik. Co do zwierciadeł. Nie mam zdania. Nie przyjmuje również wypowiedzi Pana Pająka i Alana za wykładnię prawdy. Temat ciekawy, proszę poświęcić mu trochę czasu. Jeśli chodzi o meteoryt w Rosji, został on definitywnie zestrzelony. Kto to zrobił? Na temat ufo odniosę się w konkretnym wątku. Zastanawia mnie to po co oni ciągle przylatują w to samo miejsce. Ufoludki?Polecam, zapoznać się w temacie humanoid z atakamy i mumia nie z tej ziemi część czwarta. Tak jak program Seti, oficjalnie mówią ze jeśli nawet coś znajdą to mają zakaz nagłośnienia tego , tak samo nie powiedzą co wykazały testy dna. My też jesteśmy kosmitami, jedna z wielu cywilizacji, tylko troszkę zacofaną. Piszę se smartfona więc przepraszam za to jeśli jakiś wyraz nie będzie pasował do zdania, smartfony robią psikusy i nie zawsze to wylapie. Nie znacie tych Panów? Przecież to główni prokuratorzy ufo. Polecam. Bardzo trudny do zagarnięcia temat tak jak święta geometrii i złoty podział. Nie dowiarkom co do ufo zawsze polecam filmik" ufo przelatujace przez chmurę" i aby odnieśli się do tego, nikt , ale to nikt nie był w stanie powiedzieć coś sensownego, owszem mamy pojazdy antygrawitacyjne, ale nigdy nasz pojazd nie znalazł by się w przestrzeni powietrznej cywilnego lotniska.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: aro45 »

Polecam również Dawida Aica i Aleksa Jonesa. Nie musimy przyjmować wszystkiego , ale tematy ciekawe. Chemitrslis istnieje program Harp i Blue beam. I wiele innych Nwo to oni wywołali ebolę to też jest prawie oficjalne a chemitrslis abyśmy byli bezpłodni a nie ze rozpadają to świństwo aby nie było efektu cieplarnianego, jest wręcz odwrotnie, aluminium powoduje ze ziemia nie oddycha. Nasz oexuksnczy papież i Benedyk nawolywali do Nwo Szok!. Podam jeszcze kilka ciekawych rzeczy od archeologi po kosmos.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: aro45 »

Nikt nie odniesie się do moich postów? Macie mnie za idiotę i że odpisanie jest ponizajace? Bo co odpisać takiemu cymbałowi? Który pyta o sprawy gurujace na tym forum.. Chce przeczytać Wasze sugestie i rozmyślania.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: aro45 »

Ok. Dzięki za odpowiedź Mario.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: Andrzej 58 »

Coś mi mówi ,że Maria Ci Aro45 wskazała dyskusję , gdzie jest mowa o Lustrach Kozyriewa..Film z YT zagaja temat a i wiele tematów poruszanych na forum ma związek.Od innych rzeczywistości , odmiennych stanów świadomości a nawet HAARPa czy Nostradamusa.. https://www.youtube.com/watch?v=G897Ic-UAZ0#t=106
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="aro45" data-cid="115914" data-time="1407184552">Nikt nie odniesie się do moich postów? Macie mnie za idiotę i że odpisanie jest ponizajace? Bo co odpisać takiemu cymbałowi? Który pyta o sprawy gurujace na tym forum.. Chce przeczytać Wasze sugestie i rozmyślania.</blockquote>To pisz w odpowiednich tematach bo jest ich sporo na forum, a nie rzucaj się że wszyscy nie siadają i nie piszą po raz kolejny, to co raz już pisali.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: aro45 »

Witam nie będę już pisał nowych wątków bo " widzę" że wszystko macie już przerobione i nie ma z kim porozmawiać. To może ktoś inteligentniejszy odpisze mi , czy znaleziony młotek ze skamieniała rączka i skamieniały zegarek to fikcja, reklama itp.
Ostatnio zmieniony śr sie 06, 2014 7:23 pm przez aro45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zwierciadła Kozyriewa

Post autor: Katarzyna_1 »

"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA i TECHNIKA”