Duch czarownicy?

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Duch czarownicy?

Post autor: Arek 1973 »

 Kasiu 89Na forum mamy kolegę "Mandarin" on też zbiera informacje  o  czarownicach, ma także przypadki z  Czechosłowacji, może Ciebie to zainteresuje
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Duch czarownicy?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="115960" data-time="1407365612"> Kasiu 89Na forum mamy kolegę "Mandarin" on też zbiera informacje  o  czarownicach, ma także przypadki z  Czechosłowacji, może Ciebie to zainteresuje</blockquote>Zapewne tak, razem z konikiem trojańskim :Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Duch czarownicy?

Post autor: danut »

Ja uważam, że za to co piszę w XVIII w. też by mnie spalono na stosie. :InLove:  Polecam artykuł -  http://sosnowiec.gazeta.pl/gazetasosnowiec/1,93867,8380534,Czeladzka_czarownica_jednak_znajdzie_swoj_deptak.html Nie oznacza to niemniej, że nie było kobiet czarownic pałających się czarną magią, działających na podświadomość ludzką a tym samym próbujących kreować cudzą rzeczywistość - co jest obrzydliwe i o zgrozo, że nie ma ich nawet w obecnych niby oświeconych czasach. Jednak samo rozpatrywanie tych rzeczy było wówczas zabobonne i na bardzo niskim poziomie, to mordy, mściwość ludzka i często zazdrość babska( bo jak widać te czarownice brzydkie nie były :kekeke: ) splamiły naszą historię i zagłuszyły wiele spraw dotyczących naszej rzeczywistości i jej rozpatrywania.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Duch czarownicy?

Post autor: Katarzyna_1 »

No widzę, że temat spowodował googlowanie :D i bardzo dobrze.Noooo, spalona byś była, ja pewnie też.<p style="margin-left:99px;">Jes­tem czarownicą

nie brak mi uroku

Stań się nieziemski

dot­rzy­maj mi kroku



Zais­tniej jak ślad 

Ar­mstron­ga księżycowy

Nie daj się złym mocą

i działaniom zmowy



Bądź trwal­szy niż

bu­dow­le na Ziemi

Niech po­goda uczuć

te­go nie zmieni



Zos­tań źródłem

światła grawitacji

Zam­knij mnie w ramionach

świet­lnej kumulacji 
:Oh:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”