Ebola: Co dalej z Afryką?

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: aro45 »

Nie pamiętam czy David Icke czy Aleks Jones to zapowiedział. Kiedyś nie mogłem pojąć jak nie można jednym dolarem uratować afrykanczyka, teraz w końcu to rozumiem. Po co światu a zwłaszcza oligarchom Ci ciemni ludzie. W Peru był rządowy program sterylizacji kobiet. Wiem co to jest Nwo, ale może ktoś mnie oświeci dlaczego, przywódcy sekty , kościoła Rzymskokatolickiego ,nasz oszust i Benedykt nawoływali do Nwo i tak bardzo pragnęli tego Nwo.?
Ostatnio zmieniony wt sie 05, 2014 9:31 pm przez aro45, łącznie zmieniany 1 raz.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: robrep »

Ci co mają władzę zawsze chcą ją utrzymać. Na dzień dzisiejszy rządy wszystkich krajów są z sobą powiązane. Jedynym zagrożeniem mogą być Chiny i Indie. Na razie mają względny spokój, ale poczekajmy, jak tylko nie będą trzymać się "światowych trendów" to szybko to się zmieni.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: Arek 1973 »

Szczerze powiedziawszy nie słyszałem  o tym jak Benedykt nawoływał do NWO, może ktoś podać linka  albo powiedzieć o  co  dokładnie chodziło
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: Przemekkk666 »

Na pewno była mowa o stworzeniu rządu światowego (który przecież istnieje już dawno ale nieoficjalnie) ale teraz nawet nie mam czasu szukać informacji o tym.
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: Klayton »

Jak dla mnie sami są sobie winni. Skoro nie chcą leżeć w szpitalach i ciągną chorych do swoich wiosek by tam się nimi "opiekować" to coś z Nimi nie halo. Roznoszą przez to te zarazki a jeszcze chowają zmarłych przy swoich domach. 2 pacjentów którzy zostali przetransportowani do USA podobno czuje się lepiej, bo podano im eksperymentalny lek o nazwie ZMapp. 
Ostatnio zmieniony śr sie 06, 2014 12:09 pm przez Klayton, łącznie zmieniany 1 raz.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: aro45 »

Chorzy chorymi, Nwo dąży do sterylizacji świata, aids, chemitrslis , rokitąr, aspartam . Tak wystarczy wpisać e godle Nwo papież, masz nawet w Indiach mówił że niech Bogowie będą z nami, błogosławił Marcela Maciela największego pedofila ja ołtarze wyniósł Chorwackiego mordercę biskupa. Chronił pedfili, za jego rządów nasi pasibrzuchy dorobili się majątków, konkordat, kakapłaństwo i nauka religia za nasze pieniądze." usług za wszystko nie wspomnę"



Rokitar to ebola
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: Szczupak »

Rząd światowy to naturalna konsekwencja rozwoju ludzkości. Plemienia -> państwa -> rząd światowy :)
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: aro45 »

Rekitor to ebola .
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: Arek 1973 »

"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Ebola: Co dalej z Afryką?

Post autor: aro45 »

Witam, nie nie o to. To głupoty poparte faktami, tak chciał trochę ten syf uporządkować, ale Nwo się nie wscieka bo on do tego nawołuje. WpisaćWpiszcie na yotube papież niech bogowie będą z wami lub wypowiedź papieża w Indiach, powinno być. Na Benedykta nie potrafię dac namiaru bo nie pamiętam. Mówi to głośno i wyraźnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”