Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
axl
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 26, 2012 8:16 am
Kontakt:

Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: axl »

Witam, jako że pogoda wczoraj sprzyjała grillowaniu to przy okazji obserwowaliśmy niebo . Pierwsze pytanie jak odróżnić gwiazdę od satelity jeśli chodzi o przelot?Drugie czy satelity latają zawsze w tą samą stronę?Trzecie czy coś dziwnego wczoraj latało nad Lesznem Wlkp. około 21:20-25 przelatywał obiekt który był łudząco podobny do lampiona chińskiego jeśli chodzi o kolor , leciał poniżej chmur w jednym kierunku nie zostawiał smugi kondensacyjnej ani żadnego hałasu nie było przeleciał głucho przelot trwał krótko przelot i obserwacja wyglądała następująco jak na zdjęciu z google maps<div><a class='resized_img' rel='lightbox[115989]' id='ipb-attach-url-1150-0-51536900-1433111776' href="http://www.paranormalne.eu/forum/admin/ ... ch_id=1150" title="ob1.JPG - Size: 112,3 KB, Downloads: 7">[ external image ]</a> obiekt leciał z zachodu na wschód . współrzędne google 51.847304, 16.563872</div><div> </div><div>później latało kilkanaście obiektów wielkością nie odróżniały się od gwiazd ale około 23 może 22:40 leciał biały duży obiekt a później za około 30-35 minut ten obiekt jakby wracał z innego kierunku i się robił czym wyżej nas coraz ciemniejscy mniej więcej jak na załączonym obrazku</div><div><div><a class='resized_img' rel='lightbox[115989]' id='ipb-attach-url-1151-0-51683700-1433111776' href="http://www.paranormalne.eu/forum/admin/ ... ch_id=1151" title="ob2.JPG - Size: 8,41 KB, Downloads: 2">[ external image ]</a></div> </div>dodatkowo spadało chyba też "gwiazdy" było widać rozbłyski krókie na niebie 2 na północy i jeden zielony góra - dół wszystko było obserwowane z jednej perspektywy 3 duże obiekty , 6-7 małych 3 spadające "gwiazdy" 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr sie 13, 2014 7:37 pm przez axl, łącznie zmieniany 1 raz.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: aro45 »

Trochę nie na temat , ale co do ufo to każdego niedowiarka odsyłam do filmiku ufo przelatujace przez " chmurę" , można powiedzieć że to nasza technologia, zapewne mamy pojazdy antygrawitacyjne, ale co to coś robi w przestrzeni powietrznej cywilnego lotniska. Mam prośbę, czy ze smartfona nie można zalogowac się na to forum? Zawsze muszę odszukać stronę na poczcie, gdzie jest moja rejestracja i tylko w ten sposób mogę się zalogowač a jest to trochę uciążliwe. Dziękuję za ewentualną odpowiedź.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: aro45 »

Co do ziemskich statków powietrznych antygrawitacyjne to oczywiście że je posiadamy. Dobrym przykładem jest obserwacja oświetlonych trójkątów w stanach. Przecież to logiczne że to nie obcy bo po co obcym z dużo wyższa technologią były by potrzebne światła obrysowe. Co do ufo to przecież oni nie koniecznie muszą przybywać s innych układów planetarmych, mogą mieć swoje ogromne stacje kosmiczne itp i wywodzą się z ziemi a z jakiegoś powodu ja opuścili. Jednak nadal czegoś potrzebujepotrzebują od nad nas skoro ciągle ich można zaobserwować lub ziemia to , magazyn , baza transportowa. Co do Alana Bieleka i podziemmymi miastami , to teoria ta miała by sens jeśli nagrania ufo wlatujacych do wulkanów są autentyczne a myślę że są. Mamy Kapadocje , podziemne miasto w Turcji i co myślicie że nic tam nie znaleźli ani jednego artefaku ,tylko kamienne koło służące jako brama. A co sądzicie na temat kamieni wgrobnych w Peru, są tam wyryte dinozaurów , kamienie podobno mają dwa tysiące lat, więc nauki o dinozaurch nie było oni musieli je widzieć. Oglądałem ciekawy program o narzedziach chirurgicznych z jadeitu odnalezionych w Kolumbi i misjonarzu któremu za pomoc medyczną " płacono" dziwnymi artefaktami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: azor »

aro45 a jakie masz dowody, że ziemskie statki mają antygrawitacyjny napęd ? Ja czy inni  też to możemy napisać, ale nas interesują dowody a nie nasze fantazje.  Trójkąty są obserwowane nie tylko USA, ale i w Polsce i nie tylko od 1945 roku. To co piszesz o UFO wlatujących do wulkanów można uznać za totalne bzdury, pobaw sie z kamerą jej czasem itp., a potem zobaczysz jak to jest z tymi ufami ;) wlatującymi do wulkanów, ale tak to jest jak się czyta np. inne medium gdzie wbija sie do głowy totalne bzdury.
Ostatnio zmieniony pn sie 11, 2014 6:28 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: aro45 »

Co do ufo, to filmik o którym pisałem jest dla mnie wystarczającym dowodem. Czy mamy takie pojazdy? nie mam takich dowodów, gdybym nawet je miał to i tak większośćsceptyków uznała by je za sfabrykowane.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: azor »

Przepraszam czy każdy filmik z yutube bierzesz za pewnik jako autentyczny  ? Odradzam daleko idącą sceptyczność, ponieważ tam roi się od lepszych lub gorszych fejków. Jeśli na tym konkretnym filmie  opierasz swoje ''dowody'' to chyba powinieneś lepiej zrewidować materiały z tego źródła, co innego gdy autorzy są znani np. z ufoskywatching, ale takie anonimowe filmiki można do kosza wyrzucić.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: aro45 »

Owszem masz rację, ale nie ogarniam jak można rozgonić chmurę? Nie to nie dowód dla mnie to głębsze rozmyślania itp..
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: azor »

Akurat ostatnio dokumentowałem w Rzeszowie właśnie taką obserwację w której dwa ''obiekty''  w czasie tzw. ''cichej burzy''  powodowały iż pomiędzy obiektami przestrzeń jakby się ''kotłowała'' ;) było to wzrokowo zauważalne.
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Dziwne obiekty Leszno (09.08.2014)

Post autor: _Maciej_ »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="116102" data-time="1407956169">Akurat ostatnio dokumentowałem w Rzeszowie właśnie taką obserwację w której dwa ''obiekty''  w czasie tzw. ''cichej burzy''  powodowały iż pomiędzy obiektami przestrzeń jakby się ''kotłowała'' ;) było to wzrokowo zauważalne.</blockquote> Arek masz na necie gdzieś opis tej obserwacji?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”