Alianci Anglia bezwzgledni cynicy,II wojna światowa.

aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Alianci Anglia bezwzgledni cynicy,II wojna światowa.

Post autor: aro45 »

Troszkę inny temat,założe się że nie wielu forumowiczow wie, że Anglia po ll wojnie wystawiła Polsce rachunek zw paliwo jedzenie, naboje i wszystko inne, za to że nasi dzielni piloci walczyli o ich wolność, ale to tak na marginesie. Później wyrzucili ich do Australi , Nowej Zelandi i Kanady.Mamy rocznicę Powstania Warszawskiego i pytania czy było warto itp. Oczywiście że było, Roosevelt nas sprzedał, Churchil chwilę był za Polska, ale był zależny od Ameryki. Do sedna, powstanie Warszawskie miało być wzmocnione desantem polskich żołnierzy, alianci nie chcieli wojny z wujkiem Stalinem ,więc co zrobili, wysłali desant na Archem, trzy desanty i postarali się aby niemcy byli przygotowani, wystrzelali naszych dzielnych chłopaków jak kaczki i " problem" został rozwiązany. Sikorskiego zabili i problem rozwiązał się całkowicie.Stalin staną pod Warszawa i czekał aż niemcy zrobią swoje. Tak według mnie Powstanie to było bardzo przemyślane i obiecanki cacanki pseudo sojuszników. Hitler chciał z Polska pokoju, wtedy alianci się wystraszyli i zaproponowali nam " sojusz" Hitler chciał tylko autostradę do prus wschodnich, Bem już prawie się zgodził i wtedy Francja ,Anglia podpisali z nami pakt. Hitler pał ał chęcią zemsty za l wojnę i chciał zdobyć Anglię i Francję, potem zapewne , ruszył by na Rosję. Mój dziadek, weteran, więzień Oświęcimia itp. zawsze powtarzał że gdyby Hitler dał Polakom wolność to wygrał by wojnę. Ps. żaden Polak nie był w ss, jako jedyny naród nie splamił się . A jeszcze jedno ps. to akurat jest już bardziej znane, nkwd to głównie żydzi, najbardziej okrutni a Polacy ratowali im tyłki, nie zawsze za kasę, większość z simienia. .
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Alianci Anglia bezwzgledni cynicy,II wojna światowa.

Post autor: aro45 »

Kurcze, przepraszam za dwa takie same wątki, może moderator może jeden wykasowć? Niby edytowałem jeden , ale widzę że nadal jest wyświetlany.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Alianci Anglia bezwzgledni cynicy,II wojna światowa.

Post autor: aro45 »

Szlak mnie trafia z tym smartfonem!!!!!!!!!?.
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Alianci Anglia bezwzgledni cynicy,II wojna światowa.

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="aro45" data-cid="116058" data-time="1407866508"> Ps. żaden Polak nie był w ss, jako jedyny naród nie splamił się . </blockquote> Lekcje historii to chyba przespałeś  :) Erich von dem Bach-Zelewski -  generał SS (SS-Obergruppenführer),  ...... Erich Julius Eberhard von Zelewski, znany później pod nazwiskiem von dem Bach-Zelewski, wreszcie von dem Bach, urodził się w Lęborku (wówczas Lauenburg) na Pomorzu jako syn inspektora ubezpieczeniowego Ottona Jana von Żelewskiego (1859-1911) i jego żony Elżbiety Eweliny Szymańskiej.



Rodzina Ottona Jana von Żelewskiego była niewątpliwie rdzennie polska - stwierdził Marek Dzięcielski, biograf von dem Bacha. Ten sam badacz wykazał, że żaden z przodków przyszłego niemieckiego generała SS i Policji nie używał przydomku "Bach". Jeszcze w średniowieczu w Zelewie w pow. wejherowskim osiadła rodzina Bach, która później pisała się Bach Żelewski, ale późniejszy wojskowy niemiecki się z niej nie wywodził. Pochodzenie od tej rodziny przypisał sobie samowolnie, żeby zatrzeć swoje słowiańskie pochodzenie. Po raz pierwszy użył podwójnego nazwiska von dem Bach-Zelewski w 1933 r., sześć lat później zdecydował się na ostateczne zerwanie śladów, mogących wskazywać na jego pochodzenie. W liście do Heinricha Himmlera z 29 października 1940 r., tak motwował swoją decyzję: Powołując się na naszą rozmowę podjąłem w większym zakresie badania genealogiczne, aby w rezultacie przestać nosić drugie polsko brzmiące nazwisko. (...) przywiązuję wagę do tego, aby moi potomkowie, a zwłaszcza moi trzej synowie, mogli w przyszłości wstąpić do SS, i w każdej chwili wykazać działania swego przodka, SS-Gruppenführera przeciwko Polsce. Zgodę na zmianę nazwiska uzyskał 28 listopada 1940 r. i odtąd pisał się von dem Bach. ........
 
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Alianci Anglia bezwzgledni cynicy,II wojna światowa.

Post autor: aro45 »

Witam, trochę chaotycznie opisałem temat. Na historii takich rzeczy nie uczą, . To nie ważne ,on poprostu był faszystą, ale po zajęciu Polski z tego co wiem to nikt nie wstąpił do ss, Ukraińcy byli najbardziej sadystyczni..



W świecie robią s nas durni itp, Polskie obozy śmierci, w wojennym filmie " Zaginiony batalion" pewien żołnierz mówi jako żyd w Polsce byłem poniżanym czyści butem !!!!!!! Scyzoryk w kieszeni się otwiera..



Nie wiem czy wiecie że w Oświęcimiu praktycznie nie było żydów. Oni co rok od niemieckiego rządu dostają odszkodowania a Polacy? Śmieszne pieniądze i to tylko raz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”