Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: azor »

Natrafiłem na ciekawą stronę dotyczącą  zdjęć UFO/UAP jakie wykonano na terenie Norwegii, wiele z nich dotyczy znanego terenu Hessdalen. W tej liście są również fotki z refleksami itp, ale jest też spora grupa zdjęć z Hessdalen nigdy nie publikowana. https://app.box.com/shared/jz8mqdxuss Gdy tak patrze na zbiór zdjęć z Norwegii od razu rzuca się w oczy brak takiej bazy danych w Polsce. Przecież z UFO nad Polską wynika, że ufolodzy z Polski też mieli co nieco fotek, tylko gdzie one są ? Zapewne będzie tak jak z archiwum Bzowskiego ?
Ostatnio zmieniony ndz sie 17, 2014 7:47 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: aro45 »

Witam ,co do ufo. To myślę, że nikt nie odpisze, bo Ci co wiedzą o nich , nie będą zainteresowani nowymi zdjęciami a niedowiarki Cię wyśmieją. Miałem się nie odzywać ,ale warto uświadamiac, że warto uświadomić , odnośnie wracania do wątków. Ufo? Temat obszerny. Polecam filmik ufo.największa historia której, zawsze zaprzeczano.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="aro45" data-cid="116170" data-time="1408289194">bo Ci co wiedzą o nich </blockquote> Ja bym napisał Ci, co wiedzą o tym. ( jako całym fenomenie - fenomenie z naszego punktu widzenia )Zdjęcia bardzo ciekawe, a co do archiwum polskiego to może się nie będę wypowiadał. Jedno wielkie bagno, które wchłonęło najciekawsze dokumenty.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: azor »

Dokładnie polska ufologia to bagno, dlatego czasami się zastanawiam czy jest jeszcze sens abym tracił czas na to ? To taka mała refleksja po 18 latach ;)
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: aro45 »

Potrzebne Wam,aż tyle dowodów? Trudno jest tak nagle wierzyć w ufo, skoro zawsze ludzie byli wysmiewani. Trzeba było mieć mocne nerwy i dużo odwagi , aby głosić swoje poglądy..
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: azor »

Ale temat nie dotyczy ''wiary w UFO'', ale konkretnej  bazy danych. Ja w ciągu 18 lat stałem się bardzo sceptyczny i nie wszystkie dowody są dowodami na E.T, choć absolutnie nie wykluczam takich ''odwiedzin'' ?
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: Przemekkk666 »

Zastanawia mnie foto z 1953 roku wykonane na kliszy, wygląda bardzo ciekawie.No i ten rzekomo obiekt, który wylądował z 1976 roku (Horten) :)
Ostatnio zmieniony pn sie 18, 2014 4:18 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: aro45 »

Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego zawsze przylatują w to samo miejsce, albo mają tam tunele, albo np. skrzaty lub tp. coś im tam dostarczają. I po co emanują światłem, przecież światła obrysowe są im nie potrzebne. Ja na swój głupi rozum , tłumacze sobie że to ich fotonowy napęd. Co do życia i gry komputerowej, już dawno to zrozumiałem, nie zrobimy nic więcej na co programista nam pozwolił a jednocześnie będziemy mieć wrażenie własnej woli..
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: azor »

Przemku zauważ jak wiele jest ciekawych zdjęć na zwykłej kliszy a jak mało cyfrowych, z Hessdalen są też takie, gdzie wizualnie niczego nie zauważono ? Światło może być efektem ubocznym jak np. mów m.in, teoria projekcji Ludwigera. Co do ''programisty'' mam takie samo zdanie ;)
Awatar użytkownika
Triglav
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 21, 2013 11:59 pm

Re: Zdjęcia UFO/UAP z Norwegii

Post autor: Triglav »

Jestem poki co w polowie, same refleksy swietlne, fake'ki i bledy aparatu.  Dobrze ze starają się wyjaśniać.Ciekawe tylko czy niekiedy nie jest tak, że refleks pochodzi od mobilnego obiektu ktorego charakter ciezko wyjasnic. Aro45 - czy czytasz to co piszesz? Twoje wypowiedzi w tym watku nie maja sensu z uwagi na bledna stylistyke, interpunkcje... no siada gramatyka. No i ogolniki - chlopie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”