Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Katarzyna_1 »

No i cieszę się, że w końcu zrozumiałaś te odmienne stany świadomości.
" Rzucę tylko, że wyraźnie dociera do nas to co gdzieś zachodzi a jest związane z nami w postaci snów, zobrazowanych myśli dzieje się to w odmiennych stanach świadomości do których doprowadza nas np. silny wstrząs, żal." W sny dalej nie wierzę, bo mogą być indukowane.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Zbyszek »

Sny indukowane. jasen ze tak. BAwilismy sie tak na forach obe latami. Nie mielismy skrzyneczek. Sam proces wzbudzania w kims sny, nazwalem kreatorka. To jest anwet dosyc dobrze poznane, W biznesach ludzie korzystaja  z tego, np: przygotowujac partnera do podpisania korzystnych umow  dla nich.  ( chocby Silva) NAwet byl film o tym, z roznymi poziomami swiadomosci, troche jak dla mnie chybione z wlasciwosciam snionych poziomow, ale i tak krok do przodu. Te same zjawiska , ktore czlowiek wywoluje umyslem, mozna rowniez indukowac  elektoronicznie, tyle ze juz samo snienie robi sobie czlowiek sam, choc przyczyna moze byc z zewnatrz. Przeciez stany swiadomosci i opuszczenie ciala tez mozna wywolac dioda, czy narkotykami. A wiec  tak i tak mozna:)))  I co sie tutaj spierac, gdy sparwka prosta jak drut:))))
Ostatnio zmieniony śr lip 01, 2015 9:52 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="122324" data-time="1435700345">
Andrzeju, wlasnie przez taki nazmyslane pisaniny i naciagane wnioski ludzie nie moga sie przedrzec przez oczywiste zjawiska duchowe.  Zamiast sprawdzac jak co dziala, to sie rajcujesz wnioskowaniem. Walisz w pudlo a mnie je wytykasz. Rece mi opadaja na te twoje indukcje, starczy przeciez posprawdzac stany swiadomosci i przeciez widac jak na dloni, ze te wynoszone skrzyneczki indukcyjne mozna z rozmachem do wora.  Opamietaj sie dobry ,
czlowieku:)))  Bez zmowy i konspirowania to pewnie nie potrafisz juz zyc:))
</blockquote>
Z dużym uporem Zbyszku wraz z Danusią zarzucacie mi kłamstwo.Pewnie nie uda się mi przekonać was ,że jesteście w błędzie.Nawet gdy zdarzało się np Danusi uzupełnić jej relację , to musiało być szpiegostwo lub diabelska sztuczka.Nic z tych rzeczy .Nie jestem diabłem ani nadprzyrodzoną istotą .Próbowano mi wmówić ,że jestem "aniołem".Nie, nie jestem aniołem.Wszystkie opisywane tu moje przypadki są prawdziwe , choć czasem nie wszystko mogę napisać.Kasia napisała powyżej ,że od czwartego roku życia przydarzały się jej dziwne zdarzenia...Przypadek?.Nie- Kim jest Kasia i dlaczego ją spotykały to też wiem .Kasia nie obraża się o byle co , tak jak Zbyszek czy Danusia.Kim jest Kropka też już wiem , ale nie mogę tego napisać .Dowie się w swoim czasie.Skąd te informacje o przypadkach Danusi już wiadomo.Kto za tym stoi i dlaczego..Dowiesz się Danusiu w swoim czasie.Teraz napiszę coś super dziwnego.Danusiu - będziesz miała okazję porozmawiać z Nostradamusem i to nie w tamtej rzeczywistości a w tej.Nie będzie to duch a konkretny człowiek.Kasia pewnie domyśla się o kim mówię , ale nie pisz Kasiu o kim mówię.Ostatnia wiadomość od niego przekazana przy pomocy klucza wiolinowego to , zapowiedź czasu gdy nastąpią zasadnicze zmiany.Cały czas posuwamy się do przodu a "świat duchów" zniknie napewno , bo to iluzja kolegów z astrala Zbyszka.No bo jak , tyle doświadczeń i zdarzeń tak realnych i potwierdzających prawdziwość wniosków , a ten "kłamca " mówi ,że to oszustwo.Ten kłamca podobnie do Kasi od najmłodszych lat był srogo doświadczany , żeby w odpowiednim czasie powtarzał za innymi o duchowości itp.Z drugiej strony są Ci , którzy szkolili , podawali przykłady , sterowali życiowymi wypadkami .Po co , żeby to co zmieni system odbyło się w pokojowy sposób.To projekt związany z przekazem o papugach.Nie przypadkowo właśnie Kasia , Kropka i ja otrzymaliśmy tą informację.Pewnie naraziłem się kilku użytkownikom , ale czas pokaże , kto ma rację.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="122328" data-time="1435744263">Sny indukowane. jasen ze tak. BAwilismy sie tak na forach obe latami. Nie mielismy skrzyneczek. Sam proces wzbudzania w kims sny, nazwalem kreatorka. To jest anwet dosyc dobrze poznane, W biznesach ludzie korzystaja  z tego, np: przygotowujac partnera do podpisania korzystnych umow  dla nich.  ( chocby Silva) NAwet byl film o tym, z roznymi poziomami swiadomosci, troche jak dla mnie chybione z wlasciwosciam snionych poziomow, ale i tak krok do przodu. Te same zjawiska , ktore czlowiek wywoluje umyslem, mozna rowniez indukowac  elektoronicznie, tyle ze juz samo snienie robi sobie czlowiek sam, choc przyczyna moze byc z zewnatrz. Przeciez stany swiadomosci i opuszczenie ciala tez mozna wywolac dioda, czy narkotykami. A wiec  tak i tak mozna:)))  I co sie tutaj spierac, gdy sparwka prosta jak drut:))))</blockquote>
"Sny indukowane. jasen ze tak. BAwilismy sie tak na forach obe latami. Nie mielismy skrzyneczek." No właśnie.., Wy się bawiliście, ale należy dopuścić , że są i tacy, którzy nie robią tego dla zabawy. O skrzyneczkach napisałam nie mając na względzie wyłącznie swojej osoby, bo nie wiem do końca jaki był cel tej maskarady. Dwie ekierki :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="122330" data-time="1435747708">
"Sny indukowane. jasen ze tak. BAwilismy sie tak na forach obe latami. Nie mielismy skrzyneczek." No właśnie.., Wy się bawiliście, ale należy dopuścić , że są i tacy, którzy nie robią tego dla zabawy. O skrzyneczkach napisałam nie mając na względzie wyłącznie swojej osoby, bo nie wiem do końca jaki był cel tej maskarady. Dwie ekierki :)
</blockquote>
No i widzisz Kasiu  - Ty już wiesz ,że te dziwne zdarzenia miały swoje źródło w tych"skrzyneczkach"Zbyszek i Danusia tego nie wiedzą.Mój przekaz z trzydobowej indukcji zawiera w swej treści człowieka obsługującego taką skrzyneczkę.Miałem wiedzieć skąd ten przekaz pochodzi.Ta skrzyneczka przekazała mi zapis pamięci z tego młodego człowieka , którego zdjęcie za psem  Ci kiedyś wysłałem.Ta skrzyneczka przekazała mi wiele informacji z bardzo różnych okresów historii.Stąd wiem , kto, kiedy i w jaki sposób wykonał te tajemnicze manuskrypty.Co istotne , to odnalazły się inne źródła potwierdzające prawdziwość indukcji ze skrzyneczek.Istotne jest też kto obsługuje te skrzyneczki i jaki efekt chce osiągnąć.Fałszywe lub prawdziwe sny (jak u Henocha , Homera , czy Mickiewicza).
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”