Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Zbyszek »

A czarcie ognie zazywalas?  Te sa wylacznie dla inwigilowanych wywozonymi skrzynkami
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: kropka »

 Cześć Kasiu!
Jestem cały czas . Nie piszę bo wiele spraw o których piszecie umyka mi  i trudno mi załapać o co chodzi. A co do sarenek to  identyczne stadko  jak na zdjęciu przebiegło mi  któregoś dnia w maju ze trzy metry przed samochodem  :) .
 W maju też towarzyszyła mi przez jeden cały tydzień sójka. W różnych miejscach nie tylko na moim osiedlu. Ostatni raz pokazała się gdy udałam się w końcu tam gdzie się wybierałam  długo i wybrać się nie mogłam :?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kropka" data-cid="122315" data-time="1435491063">
 Cześć Kasiu!
Jestem cały czas . Nie piszę bo wiele spraw o których piszecie umyka mi  i trudno mi załapać o co chodzi. A co do sarenek to  identyczne stadko  jak na zdjęciu przebiegło mi  któregoś dnia w maju ze trzy metry przed samochodem  :) .
 W maju też towarzyszyła mi przez jeden cały tydzień sójka. W różnych miejscach nie tylko na moim osiedlu. Ostatni raz pokazała się gdy udałam się w końcu tam gdzie się wybierałam  długo i wybrać się nie mogłam :?
</blockquote>
Dobrze  Kropeczko ,że się odezwałaś.Tyle ostatnio się wydarzyło ,że trudno to wszystko zebrać do kupy.Pamiętasz te synchroniczne nasze zdarzenia?.Pamiętasz jak w supermarkecie zwracano nam uwagę na czosnek.Brakowało jednego elementu .Czosnek to wersja w naszym języku.Tak naprawdę chodzi o nazwisko niemieckiego architekta.To z kolei wyjaśnia sytuację z indukcji o niemieckim żołnierzu chowającym się za motocyklem.Nie chodzi tylko o motor , ale także o dokumenty , które kiedyś wspomniałaś..Żeby na to wpaść , potrzebne było odnalezienie pałacu , którego rozbudowę zaplanował Gustaw Knoblauch (Czosnek).Napisałem powyżej ,że w tym projekcie brał udział Kornel Makuszyński.To on napisał "Szatana z siódmej klasy " .Na podstawie , tej powieści nakręcono w 1960 roku film dla młodzieży.Ten film zawiera dziwne wskazówki.Poszukiwanie informacji związanej z drzwiami.Odkryty napis też jest zagadką.Daje wskazówkę ,żeby szukać w pałacu.No ale , o który w rzeczywistości pałac chodzi?.Pałac się odnalazł a ja mogę otwarcie powiedzieć o sobie , że jestem Matoł.Mieszkam na terenie parku pałacowego i nie skojarzyłem wielu elementów.Informacja rzeczywiście znajduje się na drzwiach, tylko ,że w projekcie Knoblaucha.Muzeum berlińskie architektury zawiera w zasobach projekt Knoblaucha dotyczący rozbudowy pałacu , w którym znajdowały się dokumenty.Pałac był własnością Czetrizów.Zniknął jednak w dziwnych okolicznościach.Widoczny był tylko mały murek na powierzchni.Gdy wyrównywano w końcu lat sześćdziesiątych boisko  , spychacz wyrwał z ziemi ten niepozorny murek.Okazało się ,że to był kawał solidnego muru.Ten znikający pałac został rozebrany a w dolna część zasypana.Dlaczego ta budowla musiała zniknąć?.Bo to klucz do rozwiązania zagadki związanej z informacją Knoblaucha.Dziś nie muszę już szukać odpowiedzi co zostało schowane obok motoru Niemca.Informację dostałem dwutorowo.Indukcją i informacją od kogoś , kto " w trakcie niesie informacje".Fikuśnie to brzmiało , ale zgodne jest ze stanem faktycznym w miejscu wskazanym a dotyczy to możliwości łapania ryb.Jeśli masz możliwość obejrzenia tego dziwnego filmu o szatanie z 1960 roku to powiem Ci ,że każde słowo i każdy dźwięk jest informacją.Pewnie dlatego blog , na którym można było obejrzeć ten film został usunięty z sieci.Wcześniej też był blokowany na zasadzie nabycia praw do emisji.Dziwne , że akurat ten..Zbyszek powyżej napisał ,że ma możliwość poznania myśli zleceniodawców.Czym jest w filmie scena , gdy szatan słowo w słowo opowiada , co myślał profesor przy próbie odgadnięcia trójki do pytania na kolejnej lekcji.Jak wytłumaczyć moment , gdy szatan próbuje odnaleźć sens zapisu z listu .DAN.AL.IN.C3. 10 .Zanim podpowiedź usłyszy w słowach piosenki "lato lato" padają słowa - c centum sto.Tak to jest podwójna informacja.Jedna dotyczy informacji ,żeby szukać na odrzwiach bramy według Dantego do piekła a druga dotyczy sensu projektu a zawartego w centuriach.Ta druga ma związek ze wspólną (synchroniczną)sytuacją dotyczącą łapania papug..Ten projekt jest najważniejszy.Troje z nas tu piszących miało ten przekaz.Kasia Ty Kropeczko i ja.Sposobów przekazywania informacji jest sporo .Wszystkie jednak się ze sobą łączą.System filmowego profesora , który wiele lat był jego tajemnicą , został odkryty przez szatana .Nie jest to jedyny sposób.Wiele sytuacji zostało zaprojektowanych dużo wcześniej.Czemu to wszystko służy?- Ostatnim opracowaniem Kornela Było nie opublikowana powieść pt:"koniec naszych czasów".Tak czasy papug skończą się .Prawdziwym skarbem nie jest złoto czy motor Niemca.To jest to o czym tak tajemniczo napisała powyżej Kasia.Wolność!!!
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Katarzyna_1 »

<a href="http://bialystok.tvp.pl/15242951/miejsc ... -w-raju</a>
po 3-ch minutach reklam można obejrzeć cały film. Jest tam również niesamowita fotka gdzie na tapczanie leży pies, dzik i siedzi sobie sowa. Naukowiec i "czarodziejka" z p. Simony Kossak.? Grand Prix na festiwalu filmów przyrodniczych czerwiec 2015
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Zbyszek »

CAly swiat gada ze soba nieswiadomie. Rozmowy te sa skryte, niedostrzegalne w dziennej swidomosci. Osoby surfujace po tych zakrytych poziomach jazni trafiaja na interpretatora. Interpretator ta takie pragnienie zrozmienia, wsparte  porownywnywaniem  zdobytej nieziemsko informacji do tego co sie wie samemu.  Kojarzenie   na 100 sposbow, czyli najczesciej droga w maliny.  Andrzej orzesz jak morzesz, czylis maliniarz siedzacy okrakiem  na oberwanch po brzegi 100 wiaderkach tych smacznych kuleczek..
Ostatnio zmieniony wt cze 30, 2015 9:30 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="122319" data-time="1435656554">
CAly swiat gada ze soba nieswiadomie. Rozmowy te sa skryte, niedostrzegalne w dziennej swidomosci. Osoby surfujace po tych zakrytych poziomach jazni trafiaja na interpretatora. Interpretator ta takie pragnienie zrozmienia, wsparte  porownywnywaniem  zdobytej nieziemsko informacji do tego co sie wie samemu.  Kojarzenie   na 100 sposbow, czyli najczesciej droga w maliny.  Andrzej orzesz jak morzesz, czylis maliniarz siedzacy okrakiem  na oberwanch po brzegi 100 wiaderkach tych smacznych kuleczek..
</blockquote>
Cały świat nie rozmawia ze sobą skrycie Zbyszku.Są ludzie powiązani ze sobą tymi synchronicznymi przypadkami.Kiedyś napisałem Ci ,że my dwaj także mamy takie wspólne zdarzenie (spadanie spod sufitu bunkra).Dziś wiem ,że nic w tych synchronicznościach nie było przypadkowe.Z Tobą mam problem.Dlaczego dane nam było poznać identyczne przeżycie?.Jesteś propagatorem zjawiska OOBE i wnioski wyciągasz w oparciu o swoje doświadczenia.Bardzo jesteś mocno przywiązany do swojej wersji tego co Cię spotkało.Ostanio piszesz jednak cosik inaczej.Jakieś strachy i nowe doświadczenia , których nie bardzo możesz podłączyć pod wersje obeowską.Co do pozyskiwania w nieziemski sposób informacji Zbyszku , to pudło.Rzeczywiście informacje są przekazywane , ale w bardzo prosty sposób.Trzeba tylko znać zasady i nauczyć się alfabetu oraz mieć punkt zaczepienia .Każda informacja jest podawania w podwójnej formie.W ten sposób można sprawdzić czy system działa i odczyt jest prawidłowy.Napisałeś o malinach.Dlaczego takie skojarzenie.Rzeczywiście z tymi kuleczkami jestem w pewien sposób powiązany.Sam na to wpadłeś czy może znów to wynik skicania z kolegami w obe.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Katarzyna_1 »

Patrzę a biała furgonetka ma kolorowe numery 4 i 4. Podeszłam więc bliżej i widzę dwie kolorowe ekierki. Kiedy sprawdziłam w necie to okazało się, ze to logo dotyczy jednej z najbogatszych firm reklamowych. Co oni tu robili na moim zadupiu przez kilka miesięcy? Chyba tylko stonoga raczy wiedzieć.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Zbyszek »

Andrzeju, wlasnie przez taki nazmyslane pisaniny i naciagane wnioski ludzie nie moga sie przedrzec przez oczywiste zjawiska duchowe.  Zamiast sprawdzac jak co dziala, to sie rajcujesz wnioskowaniem. Walisz w pudlo a mnie je wytykasz. Rece mi opadaja na te twoje indukcje, starczy przeciez posprawdzac stany swiadomosci i przeciez widac jak na dloni, ze te wynoszone skrzyneczki indukcyjne mozna z rozmachem do wora.  Opamietaj sie dobry ,
czlowieku:)))  Bez zmowy i konspirowania to pewnie nie potrafisz juz zyc:))
Ostatnio zmieniony wt cze 30, 2015 9:40 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: danut »

Dokładnie Zbyszku, przez te wymysły ludzie nie zrozumieją zjawisk duchowych,a tak im się poplącze w głowie, że nie będą widzieć już nic.
Te wspomniane trzy osoby wyżej powinny zrozumieć, że nie są one żadnymi wybranymi osobami przez anioły do żadnych specjalnych działań, ani do rozszyfrowania  żadnych Nostradamusowych spisków.
 
Świat pobudza do życia i działania informacja, z niej się składa, sam jest jedną wielką informacją poddawaną do obróbki świadomie.
 
Piszę książkę drugą jak wiesz dalej korzystając z bardzo dawnych pamiętników, och znalazłam fragment znowu w starych zapisach, który wywołał u mnie ciarki. Nie mam czasu opisać rozległych fragmentów ani wkleić ich tutaj. Rzucę tylko, że wyraźnie dociera do nas to co gdzieś zachodzi a jest związane z nami w postaci snów, zobrazowanych myśli dzieje się to w odmiennych stanach świadomości do których doprowadza nas np. silny wstrząs, żal.  Wszystko ma wpływ na wszystko nie dzieje się bez przyczyny ani bezpodstawnie. I jest zsynchronizowane bardzo wyraźnie, ja to doskonale wypatrzyłam dostrzegłam, teraz już szukam oddziaływań co i na co kiedy i gdzie i jak wpływa.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Zagadka synchroniczności i przykłady w waszym życiu

Post autor: Katarzyna_1 »

"Te wspomniane trzy osoby wyżej powinny zrozumieć, że nie są one żadnymi wybranymi osobami przez anioły do żadnych specjalnych działań, ani do rozszyfrowania żadnych Nostradamusowych spisków.



Świat pobudza do życia i działania informacja, z niej się składa, sam jest jedną wielką informacją poddawaną do obróbki świadomie."


O jakie anioły chodzi?
Zgodzę się, ze świat do życia pobudza informacja. Jak zwykle Twoja informacja jest ok a innych be. Ja i tak bardziej wierzę w info Andrzeja niż w Twoje bo są bardziej racjonalne, chociaż nie do końca zgadzam się z racjonalizmem.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”