"UFO w Europie" National Geografic

Filmy poświęcone fenomenowi UFO
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

"UFO w Europie" National Geografic

Post autor: Przemekkk666 »

Znalazłem jeden odcinek z tej serii, poruszana jest obserwacja z Włoch.http://www.natgeotv.com/pl/ufo-w-europie/wideo/obiekt-latajacy
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: "UFO w Europie" National Geografic

Post autor: arek »

a co powiecie na to - Portugalia https://www.youtube.com/watch?v=RIg6swKHPkU ,są opisy świadków, są zdjęcia zrobione przez profesjonalistę i - dalej to samo czyli nic.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: "UFO w Europie" National Geografic

Post autor: Przemekkk666 »

No tak, wydaje mi się, że doszliśmy do miejsca, gdzie już nic w zasadzie nie może nas bardziej przybliżyć do poznania tego fenomenu w 100%. Jedynie wola tego czegoś do oświecenia nas lub uchylenie rąbka tajemnicy przez ludzi, którzy mogą wiedzieć na ten temat sporo, np. najwyżsi rangą ludzie Kościoła czy ludzie o tzw. błękitnej krwi (Ci drudzy być może mają przekazywaną jakąś wiedzę z pokolenia na pokolenie, choć równie dobrze mogą nie wiedzieć nic). Ta wiedza gdzieś jest ale nie sądzę, aby ktoś chciał ludzkości dobrowolnie ją przekazać, bo przecież lepiej mieć władzę i manipulować światem.  Także nie wiem jak to będzie :)Tyle off top.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: "UFO w Europie" National Geografic

Post autor: charlie2tango »

Przypadek podobny do tego z sycylijskiej wioski (płonące instalacje, niszczony sprzęt elektroniczny)  miał miejsce w Polsce w latach 90tych. Tam sprawcą była fioletowa kula. Kojarzycie tą sprawę może?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: "UFO w Europie" National Geografic

Post autor: arek »

<blockquote class="ipsBlockquote">Jedynie wola tego czegoś do oświecenia nas lub uchylenie rąbka tajemnicy przez ludzi, którzy mogą wiedzieć na ten temat sporo, np. najwyżsi rangą ludzie Kościoła czy ludzie o tzw. błękitnej krwi</blockquote>  Obcy wg. mnie to cały konglomerat ras, nie można więc mówic o jednej drugiej stronie.Jednych intencjach. Wystarczy poobserwowac nas samych w relacji z innymi narodami. Weźmy  Polacy - Liberianie , mozemy tam pomóc efektywnie(zamiast śpiwory dla UA armii namioty, śpiwory łóżka agregaty pr. dla nich) ale nie robimy tego " lepiej" pojechac i popatrzec przejśc kwarantanne i wrócic. Gdybyśmy odkryli na Marsie zdegradowaną cywilizację, czy przerabialibyśmy ja na naszą własna, czy jak to z gorylami górskimi czy może z zaginionymi plemionami w dżungli ,pozostawilibyśmy je by sami sobie dojrzewali ? myślę że to drugie. Dlatego nie mozemy się spodziewac niczego od nich . Dlatego sądzę że, jeśli na podstawie śladu jaki pozostawiają, nie zbudujemy odpowiednich silników ,nie nauczymy sie podróżowac najpierw zniszczymy środowisko a potem sami siebie w ostatnim boju o pożywienie ,wodę ,surowce energetyczne.Taka jest nasza droga, jeśli jednak zobaczymy inne swiaty , poszerzą sie horyzonty. Wszystko sie zmieni. Żaden przywódca kościoła ,a tym bardziej ludzie o których mówimy że są błękitnej krwi nie mają wglądu w obraz całości kontaktu między cywilizacjami.Ci pierwsi starajac sie przelozyc wszystko na teren walki duchowej ,nieweryfikowalnej, dawno stacili kontakty jesli nawet takowe kiedys mieli, ci drudzy nawet jesli mieli jakieś wiadomości pisane dawno je spalili by sie ochronic przed tymi pierwszymi. Nie zauwarzyliscie ,że nauka zjada własny ogon? Z jednej strony ,Alien nie przylatuje  bo jest zbyt daleko, ale nie znamy wszystkich właściwości czasoprzestrzeni ,z jednej strony kilkadziesiat lat nasłuchu SETI i nic ale np.WOW lub kilka WOWów jakie sie uzbierały, pozostaja niewyjaśnione. Nawet założenia równania Shedrika ,po ostatnim masowym odkrywaniu planet należałoby zweryfikowac ,dlatego że, okazuje się że planety są również w układach gwiazd podwójnych czy nawet potrójnych i nie powinno ich tam byc, a dostarczycielem energii do życia nie musi byc promieniowanie elektromagnetyczne a równie dobrze moze byc zastąpione napięciami grawitacyjnymi jak na Europie. Mamy tez relacje, zwykłych ludzi jak Wolski ,z Brzylii, Francji,Portugalii, Australii itd. mamy doniesienia od pilotów cywilnych, wojskowych, kontrolerów ruchu lotniczego , operatorów wszelkiej maści radarów , ślady na ziemi ,nagrania zarówno na kamerach analogowych ,kliszy jak zapisach czysto elektronicznych  w róznych widmach. Czego wiec trzeba ? Łatwiej uwierzyc z w jakieś durne dogmaty religijne przekazywane w formie plotek przez 300 lat ?I w imie ich dac sie zabic i zabijac innych ? ot racjonalnosc ,na dodatek deklaracja wiary dla nauczycieli a więc i swiata nauki ,to o krok od wprowadzenia kreacji jako jedynie słusznego kierunku nauczania. Świat ma 6000 lat bo tak jest napisane.
Ostatnio zmieniony pt sie 22, 2014 5:23 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: "UFO w Europie" National Geografic

Post autor: Arek 1973 »

Obejrzałem te filmy, naprawdę ciekawe, wytłumaczenia  proponowane wydają mi się przy tak dobrze udokumentowanych przypadkach  trochę śmieszne, ale cóżżżż może na pewno  w innych okolicznościach mogły by mieć miejsce. Nie napiszę nic nowego,  w tamtych czasach był strach że to  technologia  zza żelaznej kurtyny, nie wiedziano czy  przypadkiem Ruscy nie mogli  coś takiego zbudować, podobnie jak Foo-Fighter z czasów  drugiej wojny światowej, Amerykanie podejrzewali że to nazistowskie pojazdy a Niemcy  myśleli że to alianckie.Rządy  w takich przypadkach wolą  nie nagłaśniać takich spraw, możliwy wybuch paniki, zastraszenia ludności  cywilnej nie jest przecież nikomu  na rękę, lepiej  publicznie nie wynosić tego na główne strony gazet,,,,co jest też zrozumiałe. Dzisiaj nie jest inaczej, nawet inne sprawy jak embargo na warzywa  i owoce  jest przedstawione  tak jak jest i nikomu z  wyższych sfer rządu nie zależy nad tym żeby temat dramatyzować. Najważniejszy jest spokój  w państwie,,,,,,tak było już za czasów Cesarzów w Rzymie tak jest i teraz.Po co  straszyć naród  raportami  o niezidentyfikowanych obiektach :kekeke:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKO UFO”