Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="116894" data-time="1411656963"> Więc jak to jest z tym UFO? Istoty z naszego wymiaru, czy może z innych? Duchowe zjawisko czy może jednak techniczne? :) :)</blockquote> I to jest zagwozdka dopiero... :) Wg mnie mamy do czynienia ze wszystkim po trochu lub z czymś, co ma tak wiele twarzy, przez co wydawać by się mogło, że to są i obcy z krwi i kości i obcy z innych czasoprzestrzeni itp itd.Choć ja bym wolał, aby to ta pierwsza z teorii okazała się najbliższa prawdzie :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: azor »

Zjawisko ma zarówno charakter paranormalny jak i fizyczny wg. mnie  a to moja tylko prywatna opinia nie jest to zjawisko tzw. pozaziemskie w jakie chce uwierzyć społeczeństwo.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: Przemekkk666 »

Tzn. nie można jednoznacznie wykluczyć poza ziemskości, niemniej również uważam, że w 80-90% jest to raczej ziemski fenomen.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: charlie2tango »

Ok, więc jeśli to nie zjawisko pozaziemskie w sensie statków kosmicznych przemierzających wszechświat, to mamy do czynienia ze zjawiskiem ziemskim (w uproszczeniu: spodki, bazy etc.), czy jednak czymś (znowu w uproszczeniu) spoza naszego wymiaru?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: Arek 1973 »

Huh, temat rzeka :D . Obcy nie raz  sugerowali że  pochodzą z Kosmosu, nawet dokładnie wskazywali ich rodzimą planetę,  ale czy można im wierzyć?, chyba raczej nie, ponieważ już nieraz okłamywali ludzi.Inne informacje to np: takie  że szaraki to dawni pracusie-niewolnicy Anuaków, którzy  po powstaniu przeciwko  Panom zostali   zastąpieni ludżmi  do pracy  i  odsunięci w rejon Dulce gdzie  żyją do  dzisiaj  w podziemnych bazach,,,,,tylko  szkopuł  w tym  że to też rzekoma  informacja od obcych, więc tak samo  tyle warta  co inne .Czy żyją tu  u nas w naszym wymiarze w Dulce albo według teorii o "Pustej Ziemi",  albo żyją  w światach równoległych  i są  w stanie nas odwiedzać wydaje mi się prawdopodobne. Odwiedziny  z innych planet?, hmmm, nie wiem, niekiedy  jest to tak banalne i myśląc  o kosztach bardzo nieopłacalne.Technologie wojskowe napewno wpływają procentowo na zgłoszenia nt. ufo ale to nie droga do zagadki , nawet latające  trójkąty były już opisywane w książce  która ukazała się w 1950r., a relacje sięgają 1900r., wojskowa technologia na pewno nie stoi  za ogólną zagadką.Myślę że to zjawisko  z krwi  i kości, można to zaobserwować  ,,,,ale  z złapaniem  o wiele trudniej.A co  o tym myślisz Ty  Charlie2tango?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: charlie2tango »

Cóż, ja myślę że jest to zjawisko, za którym stoi wyrafinowana inteligentna/e cywilizacja/e, pochodząca jednak spoza Ziemi - z kosmosu, istniejąca w naszej czasoprzestrzeni i w naszych trzech wymiarach. Ponadto uważam że jest to cywilizacja rozwinięta technicznie (być może sama w sobie robotyczna bądź biorobotyczna), jednak zubożona duchowo, o mimo wszystko ograniczonych zdolnościach poznawczych, zainteresowana przede wszystkim rozrodczością  zwierząt i ludzi (moje własne doświadczenie abdukcyjne wskazywało by na ten kierunek). Nie wgłębiałem się w relacje kontaktowców, nie interesował mnie nigdy styk okultyzmu z ufologią, demonologia też jest mi obca, więc zakładam a priori że wszystkie zjawiska o wysokim stopniu dziwności towarzyszące spotkaniom z UFO, typu np. poltergeisty są wytworem technicznym i dezinformacyjnym. Informacje o przenikaniu przez ściany, czy inne trwałe obiekty jak dla mnie wskazują na władanie materią i energią, elektromagnetyczną przede wszystkim. Możliwe że bardzo i w sposób nieuprawniony upraszczam sprawę, ale też uważam że odwoływanie się do duchowości, nie tylko w ufologii ale i w innych naukach,  moim zdaniem świadczy po prostu o wypalenia naukowca w badaniu danego zjawiska. Przy czym osobiście raczej jestem przekonany że w badaniu zjawiska UFO największą rolę powinny odgrywać metody śledcze, operacyjno-rozpoznawcze, a nauka powinna tylko to wspierać - na kształt śledztw policyjnych wspieranych przez medycynę sądową i inne nauki. Podobnie rzecz ma się ze złapaniem zjawiska - tu trzeba raczej "myśliwych" a nie "astronomów". Dla mnie w tym tkwi największy błąd np. NIDS w badaniu rancza Skinwalkera - zwaleniu się na miejsce kupy naukowców, bez żadnej próby kamuflowania tego co robią. Gdybym był Bigelowem wynająłbym byłych snajperów i zwiadowców, naukowców dopiero w drugiej kolejności, do interpretacji pozyskanego materiału. Co do samych podróży kosmicznych - uważam że wciąż za mało wiemy o naturze przestrzeni, energii i materii by się autoratywnie wypowiadać na temat czasu takich podróży i ekonomii takiego działania.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="116952" data-time="1411885183"> Podobnie rzecz ma się ze złapaniem zjawiska - tu trzeba raczej "myśliwych" a nie "astronomów".Gdybym był Bigelowem wynająłbym byłych snajperów i zwiadowców, naukowców dopiero w drugiej kolejności, do interpretacji pozyskanego materiału. Co do samych podróży kosmicznych - uważam że wciąż za mało wiemy o naturze przestrzeni, energii i materii by się autoratywnie wypowiadać na temat czasu takich podróży i ekonomii takiego działania.</blockquote> Z jednej strony zgodziłbym się co do tego, że trzeba prowadzić badania/polowania skrycie, ale z drugiej strony znam troszkę historię warszawskiego Czerniakowa, gdzie Bzowski z paroma innymi osobami nieraz szli w teren i bez "kamuflowania" się rejestrowali dziwne, nieobserwowalne gołym okiem obiekty czy zjawiska.(choć z tego co słyszałem prowadzili także działania z ukrycia)Ja myślę, że to kwestia tego, czy temu czemuś jest obojętne czy się je złapie na gorącym uczynku czy nie. Akurat w przypadku tego rancza, zdaje się, że nie chce, aby jacyś ludzie się za to brali, więc należałoby działać z ukrycia.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="116956" data-time="1411899400"> ale z drugiej strony znam troszkę historię warszawskiego Czerniakowa, gdzie Bzowski z paroma innymi osobami nieraz szli w teren i bez "kamuflowania" się rejestrowali dziwne, nieobserwowalne gołym okiem obiekty czy zjawiska.(choć z tego co słyszałem prowadzili także działania z ukrycia)</blockquote>I tu podstawowe pytanie - jeśli już dochodzi do takiej otwartej rejestracji UFO (nie UAP), to dokumentowane jest to co rzeczywiście, obiektywnie istnieje, czy to co "druga strona" chce pokazać. Ale nie mam zaś wątpliwości co do jednego - UFO musi być rejestrowane przez sprzęt wojskowy - satelity, radary, rozmaitego rodzaju detektory i te rejestracje, zwłaszcza pasywnymi sensorami mogą być bardzo miarodajne. Szkoda tylko że szanse na przedostanie się tej wiedzy do publicznej wiadomości są w zasadzie zerowe. W poprzednim poście zaś powinienem dopisać, że nie uważam że możliwości NOL-i i ich załóg są nieograniczone. Gdyby tak było, o wiele więcej wzięć zdarzałoby się w ciągu dnia, w bardziej ruchliwych miejscach. Nie zdarzałyby się też takie sytuacje jak w Brazylii, gdy ktoś uniknął porwania, trzymając się mocno drzewa.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 28, 2014 1:58 pm przez charlie2tango, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: charlie2tango »

Relacja z porwania, podobno na faktach :) <div>Na polance w lesie wylądowało UFO, para: on i ona. No i chciał los, na polanie w trawie nakryli na "bara-bara" ludzką parę. Kosmici popatrzyli, pokiwali głowami i pokazują, że można by się wymienić partnerami. Dogadali się. Ziemianka poszła z Kosmitą, ten się rozebrał ze skafandra, ona na niego patrzy... krótki jakiś... pokazuje mu, że króciutki, na co on jej, że nic się nie stało, zakręcił swoim lewym uchem i interes się wydłużył jak podnośnik hydrauliczny. Na to Ziemianka już pełna uznania reklamuje jednak jego grubość, że za mizerny. No to kosmita pokręcił drugim uchem i interes się zrobił szeroki. Na drugi dzień Ziemianin pyta swojej ziemskiej dziewczyny: "No i jak tam było?" Ona na to: "Superfacet z tego ufoludka, no szok. A co u ciebie?" On: "E.... ja to na jakąś zboczoną ufo-babę trafiłem. Całą noc mnie za uszy kręciła..."



 </div>
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Prośba o listę tych, którzy wrócili z CE-4

Post autor: Arek 1973 »

:Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”