Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: Newsman »

Świadek pisze: Zrobiłem zdjęcie i zorientowałem się, że jest na nim coś, czego wcześniej nie widziałem.Tego dnia robiłem sporo zdjęć, więc jakby to było coś z aparatem, dałoby się poznać na innych zdjęciach, a jest tylko na tym. Też pomyślałem, że to może być reklamówka, ale z drugiej strony to był bezwietrzny dzień.Było sucho, a temperatura ponad 20 stopni. Owijka na słomie jest bardziej siatką, więc wątpię, żeby to był refleks od niej. Myślałem, że to balon meteorologiczny, ale wówczas pod tym okrągłym musiałoby jeszcze coś wisieć. Ponato pokazałoby się to na innych zdjęciach. [ external image ] [ external image ]
Ostatnio zmieniony pn wrz 08, 2014 7:34 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: azor »

Wydaje mi się po układzie, że może to być ptak, zdjęcie bardzo nie ostre co widać po górnych owadach.
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: AnusMundi »

Bocian w przechyle:P
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: Newsman »

Możliwe też, że motyl... Chociaż z boku widać jakieś "ciemne coś" (czyżby ptasie nogi?)
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: Przemekkk666 »

A czy świadek robił serię? I jesli tak to czy to była może seria szybkich fotek zaraz po sobie? W takim wypadku można by było sprawdzić dokładniej jak poruszał się obiekt.Też pomyślałem o motylu ale ten ciemny element mniej pasuje.
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: _Maciej_ »

Na zdjęciach często coś się ukazuje i moim zdaniem nie ma co nadinterpretować. Oczywiście jak widzimy dany obiekt na żywo to warto robić foty i wtedy analizować nawet jak już obiekt zniknął może coś wyjść ciekawego. Ale faktycznie przy zdjęciach w ciemno różne puchy owady ptaki i przede wszystkim puchy właśnie robią różne ciekawe ufopodobne efekty.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: azor »

Ale nie można wszystkiego generalizować ponieważ jest udowodnione, że UFO/UAP można zarejestrować właśnie robiąc fotki w ciemno nie tylko mnie się to udało na przestrzeni 7 lat, ale także Przemkowi czy znanym mi innych osobom, którzy poszli o krok dalej i robią rejestracje w UV/IR mówię tutaj o badaczach z Włoch. Trudno mówić w nocy o pyłkach czy ptakach a takowe fotki też mam z dziwnymi światłami, które nie było zauważalne.  Prestiżowa organizacja jak NARCAP zajmowała się m.in. takimi zdjęciami na których nie było widoczne zjawisko wzrokowo. Wiadomo, że 99 % fotek to śmiecie, ale jednak istnieją bardzo interesujące materiały, których nie można po prostu skreślać.
Ostatnio zmieniony sob wrz 13, 2014 11:42 am przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Zdjęcie z Solca (opolskie), 30.14.2014

Post autor: _Maciej_ »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="116659" data-time="1410608077">Ale nie można wszystkiego generalizować ponieważ jest udowodnione, że UFO/UAP można zarejestrować właśnie robiąc fotki w ciemno nie tylko mnie się to udało na przestrzeni 7 lat, ale także Przemkowi czy znanym mi innych osobom, którzy poszli o krok dalej i robią rejestracje w UV/IR mówię tutaj o badaczach z Włoch. Trudno mówić w nocy o pyłkach czy ptakach a takowe fotki też mam z dziwnymi światłami, które nie było zauważalne.  Prestiżowa organizacja jak NARCAP zajmowała się m.in. takimi zdjęciami na których nie było widoczne zjawisko wzrokowo. Wiadomo, że 99 % fotek to śmiecie, ale jednak istnieją bardzo interesujące materiały, których nie można po prostu skreślać.</blockquote> Arek ja na tym forum i na infrze napisałem o mojej obserwacji, jakoś nie zauważyłem zachwytów ani w ogóle prób normalnego wytłumaczenia, sorki ale pamiętam to bo są ewidentnie nagrane błyski w rejonie w którym nie ma żadnych manewrów wojskowych i innych bzdetów a jakoś nikt się nie przejął a forum niby paranormalne. W nocy to od lampy błyskowej mogą być efekty. Trzeba być ostrożnym do wszystkich tego typu zdjęć ale też w taki sposób aby nie urazić autora itp.............. w końcu ufo to zjawisko którego nie rozumiemy możemy się tylko domyślać łącząc relacje ludzi że są to obce cywilizacje co jest bardzo prawdopodobne ale mówię nie rozumiemy i nie wiemy jak to wszystko działa, wiele ufo zmienia kształty wiele jest niewidocznych wiele maskuje się taka jest prawda i na prawdę co by nie mówić jesteśmy wtym temacie raczej w czarnej d...yni :)  Arek widzisz tu coś https://www.youtube.com/watch?v=yidJd-gAmVw ? bo ja widzę, masz tu super zwolnienie przeanalizuj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”