Nocna obserwacja trójkątnego UFO nad Grudziądzem (03/08/14)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Nocna obserwacja trójkątnego UFO nad Grudziądzem (03/08/14)

Post autor: charlie2tango »

To jest zastanawiające, ale z drugiej strony szczegółów wyglądu obiektu nie ma tak naprawdę zbyt wiele, świadek ma wykształcenie techniczne, z relacji wynika że posiada pewną wprawę w obserwacji nieba. Ponadto sam obiekt jak na mistyfikację jest bardzo nietypowy. Łatwiej by było chyba zeznać że widziało się bumerang, okrąg czy trójkąt a nie taki dwuczłonowiec. Pytanie - czy ktoś z Was zetknął się wcześniej z taką obserwacją w literaturze, albo widział podobny obiekt?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nocna obserwacja trójkątnego UFO nad Grudziądzem (03/08/14)

Post autor: azor »

Czakrawartin gdyby celowo kłamał świadek nie napisałby 2 sekundy tylko np.10 sekund aby lepiej to wyglądało. Ja też widziałem w 1998 roku zjawisko koło ZM  może około 2 sekund i mimo tego potrafię je do dziś szczegółowo opisać, nie widzę w tym nic podejrzanego w sprawie !  Świadek w momencie obserwacji obserwował niebo i tylko dzięki temu dostrzegł te obiekty, gdyby nie to zapewne nic by nie zauważył.
Ostatnio zmieniony śr wrz 17, 2014 1:58 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nocna obserwacja trójkątnego UFO nad Grudziądzem (03/08/14)

Post autor: azor »

A dlaczego nie ? Nie wiem dlaczego Czakrawartin czepiasz się na siłę jakiś zdań/słów świadka, na FB też pisał o tej obserwacji i pytał inne osoby i co też kłamał  ?  Co miałby z tego ani poklasku bo to dla innych śmiech, profitów też nie ! Nic nie wskazuje aby ta osoba składała fałszywą relację.
Ostatnio zmieniony śr wrz 17, 2014 3:12 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Nocna obserwacja trójkątnego UFO nad Grudziądzem (03/08/14)

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="116748" data-time="1410966638">na FB też pisał o tej obserwacji i pytał inne osoby  </blockquote> I tutaj niestety muszę się wtrącić z uwagą, może na wyrost, może nie. Panowie - dbajcie bardziej o zachowanie anonimowości swoich "osobowych źródeł informacji". Wydaje mi się, że ten szczegół może ułatwić identyfikację świadka.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nocna obserwacja trójkątnego UFO nad Grudziądzem (03/08/14)

Post autor: azor »

Bez obaw taka informacja nie spowoduje identyfikacji świadka. FB ma tysiące osób a  miejscowość to nie wioska. Z innej beczki poruszyłem temat świateł nad Bałtykiem z ostatnich dni, również na blogu. Jeśli to nie flary to nie mam pojęcia co ?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Nocna obserwacja trójkątnego UFO nad Grudziądzem (03/08/14)

Post autor: azor »

Tylko, że te duże to stacjonarne światła i od nich odpadają mniejsze dziwne jak na flary, ale nie można tego wykluczyć ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”