Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: zyni »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="117417" data-time="1412926997">Dla mnie to, co pani pisze wskazuje, że te obiekty zachowują się podobnie jak UFO, tzn. są niezidentyfikowane ale też jakby paranormalne jednocześnie, dlatego nie można tego rozpatrywać jako zwykłych samolotów. Przyjrzyjcie się reszcie relacji i zobaczycie, ze tam jest to samo. Ale moim zdaniem część innych relacji dotyczy dronów. To co widziano w Piekarach i gdzie indziej to już jednak mom zdaniem jakaś magiczna technologia.</blockquote>tak to było magiczne.Przyznaję w pierwszej chwili byłam rozbawiona-co to do cholery ma być?!Pózniej zdziwienie,zaciekawienie i strach.Złosci mnie,że nie wiem jak i gdzie sprawdzić co to było.Świadków zero,radary jeśli nawet by coś zarejestrowały to i tak się nie dowiem....
CursedAkira
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 24, 2014 9:20 pm

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: CursedAkira »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="zyni" data-cid="117413" data-time="1412919520">Drodzy Panowie nie czytacie ze zrozumieniem.Nie upieram się,ze to co widziałam to było UFO.Mam też za dużo lat aby bawić się w wymyślanie nieprawdopodobnych historii.Gdy zobaczy się coś takiego zdziwienie i zaskoczenie jest ogromne.Jest też nutka strachu-w końcu to niewiadome.Samoloty latają na różnych wysokościach-to wiem.Jestem kobietą ale nie jestem bezmózgowcem.Przeczytajcie jeszcze raz moją relację.Który samolot potrafi zrobić manewr cofania (płynnego)do tyłu po wcześniejszym zatrzymaniu się i zawieszeniu w powietrzu.To chwilę trwało przypominam,ze wypaliłam papierosa.Nie prosiłam sie zeby to zobaczyć jednak "było mi dane".Ja wiem co widziałam mimo,ze nie wiem jak to nazwać.Kto chce wierzyć niech wierzy.Pozdrawiam i życzę podobnych wrażeń</blockquote> Nie mam na celu obrażać Cię, albo umniejszać wiarygodności. Ja zawsze staram się pozytywnie odnosić do relacji, tylko w internecie kilka razy naciąłem się na niektórych osobach wymyślających historie. Dlatego teraz podchodzę ostrożnie do każdej relacji i cieszę się, że jest tutaj świadek tego wydarzenia. Możesz dokładnie określić gdzie to było w Brzozowicach? Nie musisz podawać adresu, tylko mniej więcej określić czy było to blisko jakiegoś konkretnego miejsca (szkoły, parku)
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: zyni »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="CursedAkira" data-cid="117441" data-time="1412938604"> Nie mam na celu obrażać Cię, albo umniejszać wiarygodności. Ja zawsze staram się pozytywnie odnosić do relacji, tylko w internecie kilka razy naciąłem się na niektórych osobach wymyślających historie. Dlatego teraz podchodzę ostrożnie do każdej relacji i cieszę się, że jest tutaj świadek tego wydarzenia. Możesz dokładnie określić gdzie to było w Brzozowicach? Nie musisz podawać adresu, tylko mniej więcej określić czy było to blisko jakiegoś konkretnego miejsca (szkoły, parku)</blockquote>nie obrażam się i zdaję sobie sprawę ,że trudno w to uwierzyć.Byłam w okolicach autostrady.To coś leciało mniej więcej równolegle w kierunku Pyrzowic
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: chmura »

Ufam, ze widzial pani cos nietypowego. Ciekawe ile te obiekty nad slaskiem maja wspolnego z legendami o roznych istotach spotykanych w szybach kopalnianych.  http://www.szybkrystyna.pl/legenda_o_skarbniku.html
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: zyni »

była w Radzionkowie ale nie wiem czy nadal jest chyba łącznościowa
chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: chmura »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="117444" data-time="1412939557">Myślę, że trudno to wytłumaczyć, tym bardziej jak się ma wrażenie, że to są obiekty typowe, a nie są . Przychylam sie do tego, co kiedyś Azor o tym pisał, że to jakaś nowa forma UFO...</blockquote> Moim zdaniem to te same obiety co kiedys tylko inaczej je opisujemy, to tak na szybko :  ...Tam, gdy rozmawiali ze sobą, zstąpiła na niego chmura i zniknął w wąwozie...http://pl.wikipedia.org/wiki/Moj%C5%BCesz Z tego co pamietam  napisane jest rowniez, ze chwala pana co prowadzila hebrajczykow przez pustynie w nocy byla jak pochodnia na niebie a za dnia cos co dzisjaj najprawdopodobniej nazwalibysmy przezroczysty obiektem. Nie chce mi sie tego sprawdzac ponownie :D Mozliwe czakrawartin , ze istnieje korelacja miedzy magicznymi istotami z leged a magicznymi pojazdami widzianymi tu i owdzie ;) W Bytomiu jest jednostka wojskowa maja chyba jeszcze 1 zabetonowany samolot i jakies pociski ziemia powietrze ale to tez eksponat :)
Ostatnio zmieniony pt paź 10, 2014 11:47 am przez chmura, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: zyni »

nie dawno był w TV ciekawy dokument tłumaczący naukowo biblijne wyjście z Egiptu-polecam Ci.Tam problem pochodni rozwiązany był rewelacyjnie-drogę oświecał czynny wulkan.Faktem jest ,zę zamierzchłe wierzenia przepełnione są historią o Nich-o Panach przybyłych z Kosmosu.Można to wszystko powiązać ale nie rozwiązać przynajmniej na razie ;-)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">była w Radzionkowie ale nie wiem czy nadal jest chyba łącznościowa</blockquote>Z tego  co  wiem to zrobiono tam bloki mieszkalne i jednostka jako tako  już nie istnieje. W sadach jabłkowych były  ukryte stanowiska  z radarami,  ale jak już wojska tam nie ma  to i radary  pewnie też  rozmontowano. W tamtym roku byłem w Radzionkowie  ale nie przyszło  mi  do  głowy by  sprawdzić czy radary jeszcze tam  istnieją
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="117444" data-time="1412939557">Myślę, że trudno to wytłumaczyć, tym bardziej jak się ma wrażenie, że to są obiekty typowe, a nie są . Przychylam sie do tego, co kiedyś Azor o tym pisał, że to jakaś nowa forma UFO...</blockquote> Nie nowa, nie nowa, trójkąty były obecne już setki lat temu o ile dobrze kojarzę. Powiedziałbym, że to obecnie najbardziej popularna forma.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: Ciekawski Jasiu »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="zyni" data-cid="117452" data-time="1412942052">nie dawno był w TV ciekawy dokument tłumaczący naukowo biblijne wyjście z Egiptu-polecam Ci.Tam problem pochodni rozwiązany był rewelacyjnie-drogę oświecał czynny wulkan.Faktem jest ,zę zamierzchłe wierzenia przepełnione są historią o Nich-o Panach przybyłych z Kosmosu.Można to wszystko powiązać ale nie rozwiązać przynajmniej na razie ;-)</blockquote>Nie wiem czy w Twoim słowie - rewelacyjnie - jest nuta sarkazmu, czy piszesz poważnie?? Mam jednak nadzieję, że nie uważasz starożytnych za głupków, którzy nie umieją rozeznać "Chwały Pana" od dymiącej góry. Wg mnie widziałaś statek powietrzny w kształcie trójkata  napędzany tzw technologią UFO :D
Ostatnio zmieniony pt paź 10, 2014 2:15 pm przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”