Jasne światło w pokoju i przekaz "Chodź do nas"

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
mlodyNRM
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 29, 2014 12:59 pm

Jasne światło w pokoju i przekaz "Chodź do nas"

Post autor: mlodyNRM »

Siemanko jako , że jestem na forum nowy WITAM. Chciałbym się z wami podzielić moją krótka , dziwaczną historią z dzieciństwa . Miałem może 6,7lat max , mieszkam w dużym mieście . Więc obudziłem się w środku nocy i odrazu moje oczy oślepiła fala "białego światła" , która wpadała przez okno centralnie na moję łóżko (odrazu gdy się obudziłem czułem strach) , po czym usłyszałem w głowie szepty ,,chodź do nas'' - powtórzone kilkukrotnie . Sparaliżowany strachem chciałem położyć się spać ale nie mogłem i dalej nie pamiętam bo urwał mi się film .To zdażenie zapamiętak do końca życia , nie wiem jak to interpretować zostawiam to wam. Pozdrawiam    
Ostatnio zmieniony pn paź 06, 2014 6:48 am przez mlodyNRM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Froncek
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 05, 2013 7:08 pm

Re: Jasne światło w pokoju i przekaz "Chodź do nas"

Post autor: Froncek »

Strasznie uboga w szczegóły ta relacja. 
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jasne światło w pokoju i przekaz "Chodź do nas"

Post autor: Katarzyna_1 »

W młodości miałam takiego kolegę, który złośliwie w nocy spuszczał na sznurku świecącą latarkę sąsiadce poniżej za to, iż poskarżyła jego rodzicom, że podczasich nieobecności zrobił głośną imprezę. Zresztą stale robił jakieś psikusy. Mówili o nim i w szkole i na podwórku, że nic z niego nie wyrośnie, a on skończył studia i jest super gościem. :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jasne światło w pokoju i przekaz "Chodź do nas"

Post autor: arek »

 A ja miałem kolegę, który mówił że, miał w ogródku wulkan ,ale mama poprosiła wujka żeby przywiózł wywrotkę piasku i go zasypał.Tak też i zrobił :(  I nie ma już wulkanu .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Kolekcjoner
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 07, 2014 8:01 am

Re: Jasne światło w pokoju i przekaz "Chodź do nas"

Post autor: Kolekcjoner »

A ja odnoszę wrażenie jakoby kolega mlodyNRM robił sobie żarty i takowe zdarzenie nigdy nie maiło miejsca co za tym idzie jest historyjką wymysloną na poczekaniu aby ''zabłysnąć'' na forum :)  Jednakże jeśli damy wiarę temu co napisał autor to wyjaśnienie jest proste :)Był to paraliż senny :) Pozdrawiam  Kolekcjoner :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”