Pogański rytuał - Midnight Game (Gra o Północy)

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Zilla
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 12, 2014 8:11 am
Kontakt:

Pogański rytuał - Midnight Game (Gra o Północy)

Post autor: Zilla »

Witam. -Jestem tu nowy na forum ale specjalnie na potrzeby napisania tego posta. Zdaję sobie sprawę że na forum znajdują się pewnie osoby które nie jedno już widziały i to o co zapytam, włożą pewnie między bajki dla dzieci ale cóż... kto pyta nie błądzi tak? Przede wszystkim mam nadzieję że trafiłem w dobry dział z tematem. Otóż noszę się z zamiarem zagrania a pewien Pogański rytuał zwany Midnight Game. Chciałbym to zrobić z czystej ciekawości ale oczywiście pytam ze względu na konsekwencje. Na czym polega ta 'gra'? Instrukcja jest tu: http://pl.creepypasta.wikia.com/wiki/Gra_o_P%C3%B3%C5%82nocy_(The_Midnight_Game) dla tych co chcą wiedzieć o czym mówię. Zastanawiam się czy jest to oparte wyłącznie na własnej psychologii, wycieńczeniu organizmu czy jest może w tym coś więcej? Zdaję sobie sprawę że jest to 'urban myth' ale chętnie się dowiem czegoś więcej. Póki co to są jedynie plany ale jestem bardzo ciekaw. Czytałem kilka zagranicznych wrażeń po grze i każdy mówi że naprawdę przerażające są, a że ja się lubię bać to bym chętnie spróbował. Może także ktoś z Was próbował tej gry? Chętnie przeczytam opinie. Prosze tylko bez zbędnego hejtu.  Pozdrawiam ciepło
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Pogański rytuał - Midnight Game (Gra o Północy)

Post autor: AnusMundi »

Zbędnego hejtu?Wiesz, czym są creepypasty?Poważnie, nie żartuj sobie z nas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”