Świecące oczy pod lampą UV!

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: AnusMundi »

Rave napisał: "Katarzyna....teraz gadasz sensownie! :) Też myślę że to może być coś z rzadko spotykanego."Nie rozumiem. Przytoczyłam pozycję literaturową. Nie ma w tym nic rzadko spotykanego, ani nadprzyrodzonego! Ludzkie oczy normalnie świecą pod wpływem światła UV. Różnice wynikają jedynie z różnic zawartości barwnika, co objawia się dodatkowo różnym kolorem tęczówki.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="117708" data-time="1413460298">Wierz mi Rave ,że Kasia ma duże doświadczenie z świecącymi częściami ciała.Do tego jeszcze inne doświadczenia wskazujące ,że to świecenie było zamierzone w pewnym celu.Gdy takie anomalia się pojawiają trzeba najpierw wykluczyć naturalne środki mogące ten efekt wywoływać.</blockquote>Teraz mogę to opisać. Wcześniej znali tę historię nieliczni. Dawno temu obudziłam się w nocy przed lustrem w przedpokoju. Patrzę a głowa świeci mi jak żarówka. Stuknęłam się w czoło i mówię do siebie: idż wariatko spać. Poszłam do łóżka. Rano pomyślałam; o kurcze co za sen okropność! Po kilku godzinach dotarło do mnie, że to nie był sen. Miałam mieszane uczucia, różne myśli kłębiły się po głowie. Od tego momentu zaczęły się dziać dziwne rzeczy...- Rawe przeczytaj art. "widmowy lunapark". Co do świecącej głowy w ciemności...

Będąc za granicą z dala od rodziny, na urodziny otrzymałam od pewnej starszej wtedy pani zagraniczny markowy szampon. Myłam nim głowę conajmniej 2xw tygodniu. Prawdopodobnie był z proszkiem fluoroscencyjnym bo po jakimś czasie prawie wyłysiałam. W Polsce mąż woził mnie nawet po znachorach. Na szczęście włosy odrosły.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117710" data-time="1413461845">Teraz mogę to opisać. Wcześniej znali tę historię nieliczni. Dawno temu obudziłam się w nocy przed lustrem w przedpokoju. Patrzę a głowa świeci mi jak żarówka. Stuknęłam się w czoło i mówię do siebie: idż wariatko spać. Poszłam do łóżka. Rano pomyślałam; o kurcze co za sen okropność! Po kilku godzinach dotarło do mnie, że to nie był sen. Miałam mieszane uczucia, różne myśli kłębiły się po głowie. Od tego momentu zaczęły się dziać dziwne rzeczy...- Rawe przeczytaj art. "widmowy lunapark". Co do świecącej głowy w ciemności...

Będąc za granicą z dala od rodziny, na urodziny otrzymałam od pewnej starszej wtedy pani zagraniczny markowy szampon. Myłam nim głowę conajmniej 2xw tygodniu. Prawdopodobnie był z proszkiem fluoroscencyjnym bo po jakimś czasie prawie wyłysiałam. W Polsce mąż woził mnie nawet po znachorach. Na szczęście włosy odrosły.</blockquote>I chwała Andrzejowi58 za to, bo on pierwszy uświadomił mi wiele. Figurę ożywiającego  Jezusa w kościele obok Ostramej stanowił żywy człowiek, w peruce i z gębą kredą pomalowaną (pies go je .ł) A ja głupia razem z córką przez kilka lat myślałyśmy, że to jakieś objawinie było.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

dodam jeszcze, że wówczas zupełnie ni brałasm pod uwagę o "przeneirańcach"

 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

Tyle się napisałam ale chyba nie w tym temacie. Sorrryyyyy.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Rave
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 12, 2014 5:03 pm

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Rave »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="117708" data-time="1413460298">Wierz mi Rave ,że Kasia ma duże doświadczenie z świecącymi częściami ciała.Do tego jeszcze inne doświadczenia wskazujące ,że to świecenie było zamierzone w pewnym celu.Gdy takie anomalia się pojawiają trzeba najpierw wykluczyć naturalne środki mogące ten efekt wywoływać.</blockquote>Co masz na myśli?
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117710" data-time="1413461845">Teraz mogę to opisać. Wcześniej znali tę historię nieliczni. Dawno temu obudziłam się w nocy przed lustrem w przedpokoju. Patrzę a głowa świeci mi jak żarówka. Stuknęłam się w czoło i mówię do siebie: idż wariatko spać. Poszłam do łóżka. Rano pomyślałam; o kurcze co za sen okropność! Po kilku godzinach dotarło do mnie, że to nie był sen. Miałam mieszane uczucia, różne myśli kłębiły się po głowie. Od tego momentu zaczęły się dziać dziwne rzeczy...- Rawe przeczytaj art. "widmowy lunapark". Co do świecącej głowy w ciemności...

Będąc za granicą z dala od rodziny, na urodziny otrzymałam od pewnej starszej wtedy pani zagraniczny markowy szampon. Myłam nim głowę conajmniej 2xw tygodniu. Prawdopodobnie był z proszkiem fluoroscencyjnym bo po jakimś czasie prawie wyłysiałam. W Polsce mąż woził mnie nawet po znachorach. Na szczęście włosy odrosły.</blockquote>Może być tak jak w przypadku z cytatu a może to naturalna sprawa.
Awatar użytkownika
Froncek
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 05, 2013 7:08 pm

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Froncek »

Moja matka zawsze jak wracała z wywiadówki, to była zła i mówiła, że musiała za mnie oczami świecić :P <blockquote class="ipsBlockquote">Dawno temu obudziłam się w nocy przed lustrem w przedpokoju. Patrzę a głowa świeci mi jak żarówka.</blockquote> Może masz aureolę jak święci na ikonach. Po prostu promieniejesz  :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Froncek" data-cid="117727" data-time="1413494247">Moja matka zawsze jak wracała z wywiadówki, to była zła i mówiła, że musiała za mnie oczami świecić :P  Może masz aureolę jak święci na ikonach. Po prostu promieniejesz  :D</blockquote>  :D a z grzeszności też można mieć aureolę? :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117735" data-time="1413526607">  :D a z grzeszności też można mieć aureolę? :)</blockquote>Na to pytanie odpowiada tu Zbyszek i ja w wielu postach.  Zjawiska przemieszczania świadomości i towarzyszące temu zjawiska elektryczne mogą spowodować spięcia :) przy ruchu przewodami i towarzyszących temu silnych emocjach - silne emocje wywołuje miłość, ale i nienawiść, to czego w kim więcej ..Froncek, a tak nawiasem  te stare powiedzonka są świetne, nie tylko "świecić oczami", ale i "spalić się ze wstydu", "zagotować się ze złości" :) czy, że włosy stają dęba ze strachu. :InLove:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”