Świecące oczy pod lampą UV!

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: przemek79 »

twój krewny pewnie jest wampirem , one tak mają ... aby sie upewnić nalezy kołkiem przebić mu serce , jeśli umrze tzn ze jest to wampir , jeśli nie tzn że to jest znacznie poteżniejsza istota i lepiej uciekać wtedy
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Rave" data-cid="117616" data-time="1413282035">Kolor tęczówki jest brązowy. Poza tym nie tylko chodzi o tęczówkę, bo pod różnymi kątami świecą też białka i źrenice! </blockquote>Zapytam Rave , czy Twoja dziewczyna używa kosmetyków do oczu.Są podobno takie tusze , które  świecą w UV..Może w jakiś sposób przedostają się te substancje do oka i jest wtedy dyskoteka :D
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="117622" data-time="1413287676">Zapytam Rave , czy Twoja dziewczyna używa kosmetyków do oczu.Są podobno takie tusze , które  świecą w UV..Może w jakiś sposób przedostają się te substancje do oka i jest wtedy dyskoteka :D</blockquote>Nie tylko tusze, lakiery do włosów, paznokci itd, ale..... soczewki, które świecą w promieniach UV. :D aż te dziewczyny nieraz kłamczuszki są http://www.optica.pl/index.php?p1109,colourvue-kolorowe-soczewki-swiecace-w-promieniach-uv
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117624" data-time="1413289985">Nie tylko tusze, lakiery do włosów, paznokci itd, ale..... soczewki, które świecą w promieniach UV. :D aż te dziewczyny nieraz kłamczuszki są http://www.optica.pl/index.php?p1109,colourvue-kolorowe-soczewki-swiecace-w-promieniach-uv</blockquote>a następnym razem jak jej głowa zaświeci w ciemności to nie pomyśl Rave, że to święta lub kosmitka :InLove:



http://allegro.pl/lakier-do-wlosow-swiecacy-w-ciemnosci-zolty-i4499221920.html Nie radzę stosować tych kosmetyczznych badziewi bo po dłuższym stosowaniu będą włosy wypadać.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117626" data-time="1413291097">a następnym razem jak jej głowa zaświeci w ciemności to nie pomyśl Rave, że to święta lub kosmitka :InLove:



http://allegro.pl/lakier-do-wlosow-swiecacy-w-ciemnosci-zolty-i4499221920.html Nie radzę stosować tych kosmetyczznych badziewi bo po dłuższym stosowaniu będą włosy wypadać.</blockquote> Tak sobie pomyślałam, że gdyby ktoś zakupił powyższe wynalazki i pokazał się w nocy starszej osobie, która nie wie, że takie zabawki istnieją to albo dostała by zawału, albo stwierdziła, iż kosmitę lub świętego widziała.A jak jeszcze to to wtedy szok http://www.optica.pl...-promieniach-uv
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Rave
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 12, 2014 5:03 pm

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Rave »

Pytałem, żadne kosmetyki do oczu i soczewki też odpadają!
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Rave" data-cid="117691" data-time="1413404930">Pytałem, żadne kosmetyki do oczu i soczewki też odpadają!</blockquote>Poza tym dostanie się takiego kosmetyku do oczu to tragedia i wymaga szybciutkiej pomocy i reakcji, a nie czekania na zdjęcia :).  Możliwe jest nasilenie odbijania promieni światła ciemnym kolorem, ale np. robiłam kiedyś zdjęcie kotu i to w dzień ( kotu oczy świecą w ciemnościach naturalnie) i strzeliły z  jego obu oczu tak mocne strumienie światła, że dokładnie wyszło to na zdjęciu.  
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Rave" data-cid="117691" data-time="1413404930">Pytałem, żadne kosmetyki do oczu i soczewki też odpadają!</blockquote>To pozostaje Ci zapytać okulisty z wieloletnim doświadczeniem. Można zrobić badanie dna oka i może okulista coś ciekawego n/t/t powie. Kiedy miałam takie badanie to powiedziała: rzadko spotykane coś tam...nie bardzo pamiętam... Wzorek wtedy miałam normalny, oczy mi nie świeciły. Były to rutynowe badania związane z pracą pow. 3 godz. przy komputerze.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Rave
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 12, 2014 5:03 pm

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Rave »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117693" data-time="1413406720">To pozostaje Ci zapytać okulisty z wieloletnim doświadczeniem. Można zrobić badanie dna oka i może okulista coś ciekawego n/t/t powie. Kiedy miałam takie badanie to powiedziała: rzadko spotykane coś tam...nie bardzo pamiętam... Wzorek wtedy miałam normalny, oczy mi nie świeciły. Były to rutynowe badania związane z pracą pow. 3 godz. przy komputerze.</blockquote>Katarzyna....teraz gadasz sensownie! :) Też myślę że to może być coś z rzadko spotykanego.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Rave" data-cid="117705" data-time="1413455900">Katarzyna....teraz gadasz sensownie! :) Też myślę że to może być coś z rzadko spotykanego.</blockquote>Wierz mi Rave ,że Kasia ma duże doświadczenie z świecącymi częściami ciała.Do tego jeszcze inne doświadczenia wskazujące ,że to świecenie było zamierzone w pewnym celu.Gdy takie anomalia się pojawiają trzeba najpierw wykluczyć naturalne środki mogące ten efekt wywoływać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”