Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Komentarze do najnowszych artykułów na portalu infra.org.pl
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: danut »

Może chodzi o to, aby słuchający się nastawili na wysłuchanie, aby coś w ich świadomości się dostroiło? Taki trik jak ukryty w tym do mnie przekazie "widzisz mnie, bo zrobiłem ci coś z oczami", a tu słyszysz mnie bo przygotowałeś ucho...?  Tu drgania, częstotliwości Ronina mają duży sens.
Awatar użytkownika
artemius
Infrańczyk
Posty: 147
Rejestracja: śr lut 29, 2012 8:07 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: artemius »

1. Radio jest tylko nieistotnym rekwizytem, wszystko zalatwiaja umiejetnosci pana Bacci (chwilowo nieistotne, czy umiejetnosci mediumiczne czy manipulatorskie)
I na tym bym się skupił, mimo, że uważam różnicę pomiędzy zdolnościami mediumicznymi i manipulatorskimi (oszustwo) za kluczowe dla rozwiązania tej sprawy. 
2. Radio potrzebne jest do zainicjowania kontaktu, dalej moze on sie toczyc bez udzialu urzadzenia.
To sprawa, ma sens tylko po wyjaśnieniu pkt.1, w przeciwnym wypadku rozmowa o kontakcie jest bezpodstawna.
Lepszy okropny koniec niż okropność bez końca.
Murphy
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: robertcb »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="118101" data-time="1414862263">Witaj Robert. A ty jakie masz zdanie odnośnie transkomunikacji? Bo pamiętam, że w podobnych kwestiach nieraz się wypowiadałeś :)</blockquote>  Też się przychylam do stwierdzenia że to zależy od predyspozycji danego człowieka który się tym zajmuje a nie sprzętu i raczej tacy ludzie stanowią mniejszość, gdyż w przeciwnym razie oficjalny nurt nauki potraktował by to poważnie. Co do wyjaśnienia to trochę trudne to do zrozumienia, ale w fizyce kwantowej jest coś takiego jak efekt obserwatora który powoduje wygaszenie funkcji falowej (zbioru wszystkich możliwości) do jednej wartości, z tym że na ogół jest to przypadkowe. Jeśli w białym szumie występuje całe spektrum częstotliwości dźwięków i potraktujemy je jako funkcję falową,  możliwe jest takie ułożenie kolejności wygaszania poszczególnych dźwięków w umyśle obserwatora, by - przy odsłuchiwaniu (które jest pomiarem w sensie teorii kwantowej) - utworzył się czytelny głos. Tylko kto tym kieruje? Bo powszechnie uważa się że wygaszanie funkcji falowej jest całkowicie losowe.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robertcb" data-cid="118102" data-time="1414865765"> Tylko kto tym kieruje? Bo powszechnie uważa się że wygaszanie funkcji falowej jest całkowicie losowe.</blockquote> "Zrobiłem ci coś z oczami" - A więc oni :) uważam, że nic nie jest przypadkowe.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="robertcb" data-cid="118100" data-time="1414861494">Zupełnie jak na filmie "Częstotliwość":) http://www.cda.pl/video/128817f0/Czestotliwosc-online-2000-Lektor-PL-HD</blockquote>To kolejny film  s-f, który obejrzałam dzięki tutaj mojemu pobytowi. Bardzo intrgujące zakończenie filmu: - "jestem wszędzie" :Angel:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="118238" data-time="1415205205">To kolejny film  s-f, który obejrzałam dzięki tutaj mojemu pobytowi. Bardzo intrgujące zakończenie filmu: - "jestem wszędzie" :Angel:</blockquote>Jednak nie mogę i nie będę s-fiksów oglądać. Pomyliłam przez te ułudy filmy :D Sorry.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: danut »

Katarzyna_1 - A co jest ułudą, to że kontakt z bliskimi zmarłymi jest możliwy?? Jest jak najbardziej możliwy i to nie s-f .
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118242" data-time="1415208242">Katarzyna_1 - A co jest ułudą, to że kontakt z bliskimi zmarłymi jest możliwy?? Jest jak najbardziej możliwy i to nie s-f .</blockquote>Owszem, czasami we śnie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Fortuna karmy - transkomunikacyjne badania Marcello Bacciego

Post autor: robertcb »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="118245" data-time="1415215398">Owszem, czasami we śnie.</blockquote> A i tam nie ma pewności co do prawdziwości tożsamości takiej śniącej się osoby.
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 7:38 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SKOMENTUJ NOWY ARTYKUŁ”