Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="flying humanoid" data-cid="118124" data-time="1414929574">Przy okazji, zaintrygowały mnie Twoje dwie wypowiedzi. Czy mógł byś bardziej sprecyzować, lub ewentualnie podać jakieś źródła do materiałów dotyczących:</blockquote> Jeśli chodzi o snajperów - źródła tak naprawdę nie pamiętam - to mógł być wywiad z Chrisem Kylem, Jackiem Coughlinem,  artykuł Brandona Webba, ewentulnie któraś z książek nt. Navy Seals np. SEAL Team Six Wasdina. O małych dronach wykorzystywanych przez GRU na terenie Polski wspomina zaś "Wprost" w nr 43. art. "Polscy szpiedzy Kremla". Ta informacja ma charakter przecieku kontrolowanego przeznaczonego dla rezydentury GRU w Warszawie, ale mi wydaje się wiarygodna - oczywistym kierunkiem działania GRU są jednostki wojskowe, w samych dronach (artykuł wspomina o maszynie wielkości młynka do pieprzu, a nie do kawy jak wspomniałem wcześniej) też nie ma nic nadzwyczajnego (jak na mocarstwo będące lotniczą i kosmiczną potęgą).
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: Arek 1973 »

W necie znalazłem  informacje gdzie  i kiedy doszło w Francji  do  incydentów i tak:5-tego pażdziernika nad elektrownią w Creys-Malville13-tego pażdziernika strażnicy nocą zauważyli obiekt nad  Baylais przy Bordeaux oraz nad inną elektrownią Nogent-sur-Seine, z tej nocy istnieje też zapis przelotu14-tego pażdziernika nad Cattenom19-tego pażdziernika nad elektrowniami w  Chooz, Gravelines, Bugey i znowu nad Nogent-sur-Seine, 20-tego pażdziernika Bugeyostatnia obserwacja miała miejsce w nocy 31 nad Golfech  i Penly . To nie mało w świetle ataków tarrorystycznych a oficjalnie  rząd  mówi: <blockquote class="ipsBlockquote">loty nie miały "żadnego wpływu na bezpieczne funkcjonowanie elektrowni".  

 

 </blockquote> :kekeke:  :kekeke:  :kekeke:  :kekeke:  :kekeke:  :kekeke:Ale co  ten minister miał innego powiedzieć?,  partia rządząca  uspokaja zawsze  że wszystko jest ok i nie ma niebezpieczeństwa w ten sposób chce pokazać że wszystko jest pod kontrolą. Jestem już przyzwyczajony  że tacy kolesie zawsze  nas uspokajają  i że wszystko jest w porządku. Byłoby dziwne  jakby  pewnego  razu  taki minister powiedział  przed kamerami " ludzie , mamy problem, nie potrafimy sobie poradzić  z niezidentyfikowanymi obiektami" tu zacząłbym się obawiać.Stwierdzenie  powyżej jest  obłudne ponieważ najszybsze myśliwce i najlepsze załogi  nie byłyby w stanie coś  zrobić jakby powiedzmy terroryści znajdowali się już nad elektrownią.Ciekawe czy  kiedyś udostępnią nam te zapisy?A w Niemczech na pewno tak  samo  istnieją  zapisy na radarach ale jak je  uzyskać?, dobrowolnie nikt ich  nie wyda  a pracownicy  bez zezwolenia  takich nie mogą przekazywać w cudze  ręce. Nie ma szans. Zapisy  muszą  być bo to przecież niemożliwe  że taki  sobie  ufo-badacz kieruje kamery w kierunku elektrowni i wcale nie musi czekać latami , nie, w stosunkowo krótkim czasie jego czujnik rejestruje  zmianę  pola grawitacji, czujnik włącza kamery i na ekranie widzimy jasną kulę, przypadek? myślę że nie. Szczęściem dla nas  że on nie pracujegdzieś tam dla  kogoś  i nie musi pytać się przełożonego o  pozwolenie,  swoje materiały są  w necie, np: na jutubie jego  film o elektrowni Neckarwestheim:http://www.youtube.com/watch?v=5nVILR7Ap0Ui jeszcze jeden,  tutaj  pod koniec widać jak  z  jasnej kuli robi  się ciemna  kula, ta chmura  to para  z  komina   i ona rzuca cieńhttp://www.youtube.com/watch?v=1InOmVSn9IQ
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: Przemekkk666 »

Odpowiednie służby byłyby sobie w stanie poradzić ze wszystkim, włącznie z terrorystami, ale, że z NOLami poradzić sobie nie potrafią, to wiedzą wszyscy i oni nie muszą tego ogłaszać :)Z tego, co się zorientowałem to u nas służby mają różne, świetne nagrania ale nic z tego nie wynika, bo nie wiedzą z czym mają do czynienia. W zasadzie wiedzą tyle co my albo i mniej.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: azor »

Francuzi mówią, że to drony być może i jakiś się tam zaplątał, ale co mają powiedzieć jak było to ufo zjawisko ? Teraz wszystko będą wyjaśniać dronami a skoro tak, one też mogą powodować duże zagrożenie pomimo małych rozmiarów, no ale jak pisał Arek rząd uspokaja ''nic się nie stało'' ;) Ciekawe, że obiekty pojawiły się nad kilkoma elektrowniami w krótkim czasie, więc nie był to przypadek lecz zamierzony cel. Czy istnieją jakieś precyzyjne informacje jak te obiekty wyglądały ?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: Arek 1973 »

Jeżeli  drony  to  nie  przypadkowo i akcja na większą  skalę z większą liczbą ludzi niż  jeden. Ostatnia obserwacja to dwie elektrownie , jedna na południu ,  druga na północy kraju.  Obserwacja z 19-tego  to podczas jednego dnia albo nocy  4 elektrownie  , więc jeśli  to ludzie  to musi ich być więcej, ja bym stawiał na zielonych, ale  oni mówią  że nie.  <blockquote class="ipsBlockquote">Czy istnieją jakieś precyzyjne informacje jak te obiekty wyglądały ?</blockquote> nigdzie nie wyczytałem , na francuskie strony  nie wchodziłem
Ostatnio zmieniony pn lis 03, 2014 2:42 pm przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: Arek 1973 »

W Francji  trwa debata o bezpieczeństwo,,,,,,źandarmi  dostali dalsze uprawnienia  i mogą mniemane drony zestrzelić  jeśli  zajdzie taka potrzeba. MSW oświadczył : "w  tej sprawie, zrobimy najepsze postępy  jeśli nie mówimy, co robimy" http://www.rtl.fr/actu/politique/bernard-cazeneuve-est-l-invite-rtl-7775148635 [ external image ]Na mapce  zaznaczono elektrownie nad którymi  doszło  w ostatnich dniach do  obserwacji.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: charlie2tango »

Ta mapka nie wygląda dobrze.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: Arek 1973 »

O ile dobrze pamiętam oni mają 23 aktywnych elektrowni atomowych
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: Przemekkk666 »

Tyle gadania o jakichś obiektach "podobnych do samolotów bezzałogowych" ale jakoś nikt do tej pory opisał tych obiektów.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Niezidentyfikowane obiekty latające nad francuskimi elektrowniami jądrowymi.

Post autor: Ronin »

Swoją drogą to ciekawe są obserwacje noli nad elektrowniami, dają do myślenia. Myślę, że występowały one także wcześniej, ale z jakiś powodów nie ujawniano tego. Teraz ujawniono tak więc, albo france przygotowują swoje społeczeństwo do czegoś większego, albo odwracają uwagę od istotnych spraw. Idąc dalej w dywagacje można zapytać dlaczego, często nole obserwowane są w pobliżu elektrowni ( i to zdaje się nie tylko atomowych) ? Może rozbicie atomu niesie za sobą konsekwencje o których nie mamy pojęcia (np. przebicie dziury między wymiarami), albo pole elektromagnetyczne jako takie ma tu znaczenie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”