Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: danut »

Synchroniczność nastąpiła. :) Właśnie żałowałam, że nie dopisałam w poście wyżej o bardzo modnej w twierdzeniach, w tych spotkaniach niby z ufokami telepatii. Tylko nie wiem, czy zauważyliście, że czytając te relacje nasuwa się krytycznie jeden wniosek, że ta telepatia w ich wydaniu wygląda tak, jakby sami pytali i sami sobie odpowiadali w głowie według własnego, lub modnego pojmowania spraw, nic zaskakującego, nic nowego się od nich nie dowiesz, a zdania i tak są często kłamliwe np. zaprzeczone już przez naszą naukę, lub zdemaskowane fakty jakie z biegiem czasu wychodzą na jaw.. Tak, Zbyszku sama telepatia to zdolność duchowa, a co za tym idzie to także człowiek odbierający taki przekaz musiałby być na tyle rozwinięty duchowo, aby ją odczytać. A tego jakoś w przekazujących nam takie przesłania nie widać nie mówiąc już o niskiej doskonałości duchowej tych szaraków.. :) Ps. A już zaniemówiłam parskając śmiechem, gdy ten naukowiec zaczął powoływać się na Meiera i Plejadianów. Chyba, że każdy nie ruszy dalej i  rozmawia sobie tylko z takim według swojego poziomu? :) A gdyby tak było to znowu nie można mówić o większej wiedzy nawet technologicznej, takiej mającej dobre intencje podjętej dla dobra człowieka również tych kosmitów. możliwe jedynie o takiej, która doprowadziła do ich samozagłady, więc po co jej ktoś miałby tu słuchać, w tym samym celu??
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 9:14 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Zbyszek »

a co chcialabys , by kazdy spiewal niebiansko jak aniolek. Telepatia ciezka sprawka. W podrozach mentalnych zwraca sie szczegolnie uwage na interpretatota, taka czesc nas , ktora porownuje zaslyszane do tego co sie wie i zanim sie czlek polapie, to blokuje tlumaczenie pobocznymi skojarzeniami. Gdy ludzie nie rozumieja co sie do nich mowi , np,-o o skomplikowanej matmie , to wpadaja w panike i nie chca dalej otwarcie myslec, zaczynaja snic wlasne wersje zbyt trudnej  wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 9:38 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="118249" data-time="1415223197">a co chcialabys , by kazdy spiewal niebiansko jak aniolek. Telepatia ciezka sprawka. W podrozach mentalnych zwraca sie szczegolnie uwage na interpretatota, taka czesc nas , ktora porownuje zaslyszane do tego co sie wie i zanim sie czlek polapie, to blokuje tlumaczenie pobocznymi skojarzeniami. Gdy ludzie nie rozumieja co sie do nich mowi , np,-o o matmie , to wpadaja w panike i ie chca dalej mowic, zaczynaja snic wlasne wersje wypowiedzi.</blockquote> Czyli jak najbardziej dla mnie zrozumiałe :D Od mało rozgarniętych i mało rozsądnych nic wielkiego się nie dowiemy, tak jak napisałam wyżej, zresztą.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Zbyszek »

Hm,-  oni robia najwiecej wrzasku. NA radiach dobrze to widac, kto daje gazu.  Pewnie za tym sie skyrwaja skromne sukcesy a wielgasne ambicje
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 10:10 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Zbyszek" data-cid="118251" data-time="1415225250">Hm,-  oni robia najwiecej wrzasku. NA radiach dobrze to widac, kto daje gazu.  Pewnie za tym sie skyrwaja skromne sukcesy a wielgasne ambicje</blockquote>Tak. A co jeszcze ciekawe, to to kogo ten emerytowany naukowiec z tematu zastrzelił tam w podziemiach, a może co zniszczył i w jakiego cyborga strzelił, że aż poszło spięcie i łuk elektryczny? :) Przecież tak samo jak z przyswojeniem wiedzy i  jej interpretacją jest z widzeniem i sklejaniem obrazu według naszego pojmowania tego co już znamy i tego co nie znamy. O ile to wszystko nie było na zimno tylko wymyśloną bajką.
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 10:53 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Andrzej 58 »

"O ile to wszystko nie było na zimno tylko wymyśloną bajką."A pewnie ,że to bajka.Już Boyda Bushmana można było raz obejrzeć na filmie jak ściemnia(jest temacie emilcińskim).Pokazać , to co elektrycy znają i nadać odpowiedni kierunek myślenia.Jest zjawisko , ale nie wiem jak to działa  :D .To oznacza ,że jest zjawisko fizyczne pozwalające unosić się przedmiotom i nauka się tym nie interesuje???.A może nie wolno się tym interesować, bo po kłębku do sedna i wielką tajemnicę szlag trafi.Danusiu  , to ufo , które kiedyś opisałaś to nie było przywidzenie.Możesz być pewna , że to jeden z elementów Twoich osobistych doświadczeń.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="118262" data-time="1415284791">"O ile to wszystko nie było na zimno tylko wymyśloną bajką."A pewnie ,że to bajka.Już Boyda Bushmana można było raz obejrzeć na filmie jak ściemnia(jest temacie emilcińskim).Pokazać , to co elektrycy znają i nadać odpowiedni kierunek myślenia.Jest zjawisko , ale nie wiem jak to działa  :D .To oznacza ,że jest zjawisko fizyczne pozwalające unosić się przedmiotom i nauka się tym nie interesuje???.A może nie wolno się tym interesować, bo po kłębku do sedna i wielką tajemnicę szlag trafi.Danusiu  , to ufo , które kiedyś opisałaś to nie było przywidzenie.Możesz być pewna , że to jeden z elementów Twoich osobistych doświadczeń.</blockquote>Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że jak najbardziej możliwe są kontakty z poza układu naszej rzeczywistości, ale zachodzące w zupełnie inny sposób jak mechaniczne frru i wylądowało u nas UFO jak samolot z biznesmenem i sobie pogadali, dogadali się i pracują wspólnie pod ziemią, bo takie podejście do sprawy naprawdę jest śmieszne :) ..
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118263" data-time="1415286649">Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że jak najbardziej możliwe są kontakty z poza układu naszej rzeczywistości, ale zachodzące w zupełnie inny sposób jak mechaniczne frru i wylądowało u nas UFO jak samolot z biznesmenem i sobie pogadali, dogadali się i pracują wspólnie pod ziemią, bo takie podejście do sprawy naprawdę jest śmieszne :) ..</blockquote>Pewnie ,że śmieszne.Zobacz jak o pewnych sprawach powstają relacje , które stanowią początek powstawania mitów.Relację z Gdyni o ufo w basenie portowym wszyscy znamy.Pełno tam pytań i dezinformacji.Trafiłem na taką relację osoby z Gdyni:"…) Któregoś wieczoru przyszedł do nas sąsiad i jak to nie raz było rozmawialiśmy o różnych sprawach. Sąsiad miał około 40 lat. Tego wieczoru zaczął nieoczekiwanie opowiadać o katastrofie UFO w Gdyni. Byłam bardzo zdziwiona i nie bardzo mu wierzyłam w tę historię….Otóż zaczął mówić o tym, że coś wpadło do basenu portowego, a później na plażę wyszedł kosmita. Cała plaża w Gdyni została otoczona przez wojsko i milicję. Opowiadał jak wokół kosmity utworzono kordon żołnierzy i milicji trzymających się pod pachę, aby nikogo nie dopuścić w to miejsce, gdyż na plażę zbiegli się nie wiadomo skąd ludzie. Milicjanci wszystkich przegonili, jednak część siedziała na rosnących na skarpie drzewach lub stali oparci o te drzewa.A jak wyglądał ten kosmita ? – zapytałam. Wyobrażałam go sobie jako śmiesznego małego ludzika, jak to ironicznie przedstawiają, od lat dziennikarze.Sąsiad odpowiedział – no… normalny człowiek… człowiek – mówiąc to podno­sił ramiona, tak jakby chciał podkreślić sens słów. Dodał jeszcze – no mówili że to jest kosmita, że przyleciał z kosmosu.Jak to człowiek ? Kosmita jest człowiekiem ? – zapytałam.Odpowiedział – To był normalny człowiek – mówili że to jest kosmita." No i to pokrywa się z moimi doświadczeniami.Ufami latają ludzie a nie żadne szaraki czy inne gady.Potem świadkowie doświadczają różnych zdarzeń żeby przerobić takie doświadczenia na różne pokrewne z paranormalnością triki.W przypadku tej relacjonującej był to głos nazareńczyka.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Katarzyna_1 »

UFO :Cool: ? w Gdyni w 1959 r. związane prawdopodobnie z wyścigiem kosmicznym p/m ZSRR i USA. http://histmag.org/Sputnik-1-55-lat-od-startu-7135 Czytałam powyższą relację w całości. Nazarejczyk (głos) pojawił się u niej w 1990 r. Swoją drogą odważna kobieta, że publicznie występuje.  Co do Boyd Bushmana  i innych ujawniających prawdę o UFO, to dziwi, że są to wywiady "przedśmiertne".
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Arek 1973 »

Normalnie policja powinna ich zamknąć gdy rozpowiadają tajemnice narodowe. Snowden i Assange rozpowiadają prawdę i mają na to dowody dlatego musieli uciekać . A takich się ignoruje, więc ile warte są ich informacje?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”