Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Rysiek23 »

<div>Boyd Bushman - były inżynier w supertajnej bazie znanej jako Strefa 51, ujawnił w przedśmiertnym wywiadzie, co amerykański rząd wie o kosmitach i ich technologii. Jego zdaniem obcy nie tylko regularnie odwiedzają Ziemię, ale też współpracują z władzami USA. Poza tym Amerykanie mają współdziałać z Chińczykami i Rosjanami nad stworzeniem <a>napędu</a> antygrawitacyjnego. Wszystko to rozgrywa się z dala od ludzkich oczu…</div><div><div> </div><div>Czytaj całość na Onet Strefa Tajemnic</div></div> 
Ostatnio zmieniony pn lis 03, 2014 7:45 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: charlie2tango »

Wygląda na kolejną wrzutkę, trudno powiedzieć czy mitomańską, czy wywiadowczą.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Licent
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 13, 2014 9:23 am

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Licent »

Kiedyś już czytałem o tym człowieku.A tutaj coś z Wiki:http://en.wikipedia.org/wiki/Boyd_Bushman 
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: flying humanoid »

noo niestety zdjęcia prezentowane przez tego Pana to ewidentny fake. Ten niby E.T. to łatwo dostępna zabawka https://eternian.files.wordpress.com/2014/08/boyd-bushman-fake-alien-doll-hoax-picture.jpg https://eternian.wordpress.com/tag/boyd-bushman-fake/ http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2814013/Video-emerges-Lockheed-Martin-scientist-claiming-aliens-REAL-worked-Area-51-UFO-technology.html http://doubtfulnews.com/2014/10/sad-that-disclosure-of-obviously-fake-aliens-is-the-last-thing-you-do/ kolejny mitoman. Mimo że sam interesują się tą tematyką, nie dziwi mnie że inni ludzie śmieją się z tego. Właśnie przez takich "naukowców" jak Bushman
Ostatnio zmieniony wt lis 04, 2014 8:35 pm przez flying humanoid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Przemekkk666 »

Jak to czytałem, to miałem wrażenie niesamowitego deja vu. Prawdę mówiąc, bardzo niski poziom dezinformacji.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Arek 1973 »

Niedawno czytałem o  innym informancie który miał być wojskowym i  miał wiele wiedzieć o tych konszachtach  z obcymi. Jeden z  autorów na podstawie jego informacji  napisał nawet całą książkę. Ale jak zawsze w takim przypadku  brak konkretnych dowodów, dokumenty , ostre zdjęcia, dokładnie tak jak w art. powyżej: <blockquote class="ipsBlockquote">, jako "uwierzytelnienie" swoich słów pokazał zbiór niewyraźnych zdjęć,</blockquote>"Raport Armstronga" to też była opowieść  o podziemnych bazach współpracy  z obcymi, wielkich spodkach wiszących nad bazami  zakamuflowanych jako chmury ,   Może tak być jak piszesz Czakra.,  ale  z  drugiej strony to właśnie takie osoby  , takie artykuły podtrzymują wyznawców na duchu którzy potem organizują  spotkania gdzie zapraszają właśnie takich " koronnych świadków" i cała banda jest jeszcze bardziej przekonana że tak było a potem internet jest zalany tego typu informacjami i grono wyznawców rośnie.Kiedyś członek MUFON-CES wrzucił  do  sieci prywatne nagranie  z USA  z spotkania z człowiekiem który ma kontakt z obcymi, co  bardzo uderza w oczy to fakt że brak jakichkolwiek krytycznych pytań, wszyscy tam łykają co im się powie, szok  naprawdę.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: danut »

Amerykanie uwielbiają show i wypuszczanie holiłudzkich teorii w obieg.. :) Racja, wszystko zaczęło się od Roswell i od tej pory zainteresowanie kosmitami i UFO obejmowało stopniowo cały świat. Ciekawi mnie jedno, kto pierwszy rzucił to hasło pozaziemskich technologii i cywilizacji? Czemu służy i dla czego jest przykrywką? Dlaczego rozprawianie i śledzenie faktów nie idzie w kierunku nieudanego eksperymentu ludzkiego, czyżby było to mniej realne? Dla mnie jest przecież bardziej wiarygodne, tak jak i te pogłoski o projekcie Wunderwaffe  i przejęciu przez Amerykanów jednego z tych pojazdów lub samodzielna próba konstrukcji takiego. Nie zapominajcie mamy rok 1947, rok po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszimę i Nagasaki. A  bomba atomowa jakby urodziła nowy kierunek militarny i rozpoczęła wyścig zbrojeń. Dlaczego obcy a nie my? Czy chociażby przypisać technologie ludzkiej przyszłości nie byłoby bardziej logicznym gdybaniem od tego, że jacyś obcy nie wiadomo skąd mają się akurat u nas chować pod ziemią- z jakiego powodu i czy jest to logiczne w ogóle??
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: charlie2tango »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118235" data-time="1415200047"> Ciekawi mnie jedno, kto pierwszy rzucił to hasło pozaziemskich technologii i cywilizacji?</blockquote>Welles w "Wojnie światów"?<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118235" data-time="1415200047">  Czemu służy i dla czego jest przykrywką? Dlaczego rozprawianie i śledzenie faktów nie idzie w kierunku nieudanego eksperymentu ludzkiego, czyżby było to mniej realne? Dla mnie jest przecież bardziej wiarygodne, tak jak i te pogłoski o projekcie Wunderwaffe  i przejęciu przez Amerykanów jednego z tych pojazdów lub samodzielna próba konstrukcji takiego. Nie zapominajcie mamy rok 1947, rok po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszimę i Nagasaki. A  bomba atomowa jakby urodziła nowy kierunek militarny i rozpoczęła wyścig zbrojeń. Dlaczego obcy a nie my?</blockquote>Mimo wielu lat po wojnie, my wciąż latamy odrzutowcami. My stoimu tu gdzie Boeingi, oni tam gdzie stoi UFO ;)<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118235" data-time="1415200047"> Czy chociażby przypisać technologie ludzkiej przyszłości nie byłoby bardziej logicznym gdybaniem od tego, że jacyś obcy nie wiadomo skąd mają się akurat u nas chować pod ziemią- z jakiego powodu i czy jest to logiczne w ogóle??</blockquote>To się zazębia z rozmaitymi indiańskimi, i chyba nie tylko, legendami, wierzeniami.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="118243" data-time="1415210400">Welles w "Wojnie światów"?Mimo wielu lat po wojnie, my wciąż latamy odrzutowcami. My stoimu tu gdzie Boeingi, oni tam gdzie stoi UFO ;)To się zazębia z rozmaitymi indiańskimi, i chyba nie tylko, legendami, wierzeniami.</blockquote> A tak, o tym już wspomniałam wcześniej, ktoś chce chyba wprowadzić unowocześniona nową wiarę, ale z zamiarem bycia na szczycie i przejęciem władzy dzięki niej.. :InLove:
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Emerytowany naukowiec ujawnia "prawdę" o UFO

Post autor: Zbyszek »

Mnie wpadl w oko opis rozmowy telepatycznejz ufolami, ze niby jak jest taki w pokoju i sie cos pyta, to my odpowiadamy nawet nie wiedzac kiedy i slyszymy pytania ufola naszym glosem. To moze ja tez gadam z ufolami. Hm, nie zapomne jak do znajomych wlazl goscio przez sciane, mowie goscio bo mial niewyrazne nogi i korpus jakos po ludzku. I dawaj mnie na spytki. Odpowiadalem sprawnie do czasu az rozmowa nabrala zbyt duzej predkosci, wtedy sie polapalem iz koles sam ciagnie ze mnie odpowiedzi. Troche poczulem sie bezradny, bo mnie znacznie przewyzszal umiejetnosciami gadackimi. Na poczatku przywitalismy sie podaniem reki, a na pozegnanie nawet nie spojrzal na mnie i tak z gruchy poszedl sobie przez sciane. Az mnie zatkalo, co za koles. NA szczescie kolezanka tez nie od parady i go widziala. Zaastanawialismy sie potem co za kontrola to byla. Telepatia to porozumiewanie sie w ciele mentalnym, zwykly standart!!!!

<p>. MAmy ja na stale po smierci, jesli wzbijemy sie w gorne poziomy wieloswiata. Co ciekawe? Jezeli ufole za zycia opanowali ta umiejetnosc, mozna smialo powiedziec, iz ich mozgoczaszka umozliwia im dostrojenie sie w ciele fizycznym nawet do planu mentalnego, ba a moze i wyzej. Sama telepatia to zdolnosc duchowa a nie ze technika nie wiadomo jaka. </p>

<p>Ciekaw sa pewnie ich wnioski , dotyczyce istnienia i budowy wielsowiata:))))) I to szybkie przestrajanie ich partnerow rozmowy, czyli nas ludzi. W obe widac cos jak przelewanie energii, ktora potrafi budzic ludzi w roznych planach wieloswiata.</p>
Ostatnio zmieniony śr lis 05, 2014 8:17 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”