Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Pantas
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 24, 2014 12:42 am

Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Pantas »

23 sierpnia 2013 roku o godzinie 17:53 miałem przyjemność dokonać obserwacji Nol'a w Nowecinie ok. Łeby.



Będąc na spacerze z psem zaledwie 120m od domu zobaczyłem czarną kule na niebie między 2 domkami letniskowymi. Poruszała się ruchem jednostajnym w kierunku zachodnim dość powoli by po "schowaniu" się za domkiem odlecieć niemal pionowo w górę ze znaczną prędkością(na moje oko 150-200km/h).O więcej szczegółów można wypytać. A jeszcze prośba do moderatora o jakąś mały instruktaż uploadowania zdjęć które to posiadam w raz z notatką o całej sytuacji.
Ostatnio zmieniony pn lis 24, 2014 12:02 pm przez Pantas, łącznie zmieniany 1 raz.
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: AnusMundi »

Jesli zrobiłes jakieś zdjęcia to wrzuć je koniecznie! Wspólnie się zastanowimy co i jak:)
Pantas
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 24, 2014 12:42 am

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Pantas »

Zdjęć posiadam sztuk dwie ale nie wiem jak je tutaj wrzucić.



Podczas całego zajścia pies dziwnie się zachowywał, skomlał . Ja nic nie słyszałem.
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Szczupak »

Witaj, wszystko tłumaczę:Uploadowanie fotek:1. wejdź na www.imgur.com2. jak otworzy się strona to wystarczy przesunąc plik ze zdjęciem do przeglądarki gdzie imgur jest otwarty i automatycznie wyświetli się okienko dodawania zdjęcia.3. jak uploadnie zdjęcie do serwisu to wystarczy skopiowac link do zdjęcia tu w zasadzie możesz zakończyc - po prostu wklej adres zdjęcia do posta, a jeżeli chcesz wyświetlic zdjęcie na forum to w okienku pisania posta na górze masz pasek z opcjami, znajdz przycisk wyglądajacy jak ramka ze zdjęciem, kliknij go i wstaw w okienku które sie pokazało adres url zdjęcia. Czekam na fotki :)Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Newsman »

Prosimy przesłać zdjęcia i pełną relację na infra@epoczta.pl. Potem umieścimy raport.
Pantas
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 24, 2014 12:42 am

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Pantas »

http://imgur.com/idyYtoe pierwsze http://imgur.com/ooDLUTg drugie

Relacje wyśle po 17
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: _Maciej_ »

Trochę wygląda na typową ufo sonde ale generalnie na zdjęciach prawie nic nie widać.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Przemekkk666 »

Tak, z tych zdjęć nic nie da się wyłuskać, ale dobrze, że mimo wszystko próbowałeś Pantas. Ja też widziałem kiedyś lecącą kulę i podobnie to wyszło słabo, choć na żywo było naprawdę widowiskowo ;)
Pantas
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 24, 2014 12:42 am

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Pantas »

Zdjęcia jakie są takie są ale aparat w moim telefonie ma tylko zoom cyfrowy wiec przyblizenie też nic by nie  dało. Przemku możesz możę opisać tą kule może jakieś wspólne cechy. Macieju jak można to rozmiń temat UFO sondy bo ja zielony ;).
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Obserwacja UFO w Łebie - zdjęcia (23/08/13)

Post autor: Przemekkk666 »

Kule widziałem dwa razy. Raz była to czarna kula, lecąca na niskim pułapie (max 100m) ze stałą prędkością i odbijająca światło słoneczne. Innym razem była to kula (albo coś zbliżonego do kuli, do dziś nie potrafię jednoznacznie określić tego kształtu) barwy szarej, również lecąca na niskiej wysokości ze stałą prędkością. Jedna leciała w kierunku zach., druga w płd. Maciej miał z pewnością na myśli małe obiekty, prawdopodobnie o charakterze "badawczym" itp. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”