Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: azor »

Wątek jest o CE III, dlatego pragnę Wam donieść iż przypadek z Linówka CE-III z 1984 roku o którym kiedyś wspominałem na blogu i w debacie jest autentycznym zdarzeniem, pomimo tego iż ktoś na blogu wspomniał w komentarzu, że to kawał ufologów i próbował mnie na siłę w błąd wprowadzić, nie udało się.  Dziś otrzymałem w tej sprawie sporo informacji od Andrzeja Remleina z KKK, który z K.Piechotą dokumentowali  tą sprawę tak wynika z ich listów oraz tego co ustalili na miejscu zdarzenia. Ja mam tylko małą część K .Piechota  ma resztę, ale dowodzi to tego iż faktycznie wydarzyło się wówczas coś dziwnego. Jak wynika z opisu A.Remleina sama rejestracja od początku była naszpikowana ''pechem'' a rozmowy z dziećmi na kasecie zostały stracone tak samo jak większość zdjęć w czasie rejestracji po prostu została naświetlona. Myślę tą sprawę ''odgrzebać'' tym bardziej, że mam kontakt z jednym ze świadków tego zdarzenia. Z rozmów Piechoty i Remleina wynika, że ten obszar był znany z obserwacji dziwnych istot ?
Ostatnio zmieniony wt lut 17, 2015 6:54 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”