Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Pan.X »

Witam. 



Jest to mój pierwszy post na chyba ostatnim forum w Polsce gdzie są ludzie w temacie, którzy nie mają ograniczonych myśli. Na innych forach tematycznych spotyka się dużą nietolerancją i sceptycyzmem dotyczącą UFO w szczególności. Nie pojmuje tego fenomenu, skąd tylu ludzi obdarzonych tymi cechami właśnie tkwi na forach tego typu, których w Polsce jest tyle co palców u jednej ręki. Rozumiem, że nie koniecznie trzeba w coś wierzyć, ale wypowiadać się na tematy ,o których nie ma się pojęcia mija się z celem, a to już nie jest kwestia wiary tylko wiedzy na dany temat właśnie. 

Także w Infrze tkwi ostatnia nadzieja.



Przechodząc do właściwego postu. Mam w zasadzie pytanie. Moderacja powinna pamiętać zamieszczone tematy CE-III, być może niektórzy użytkownicy znajdą się również.

Kiedyś na głównej stronie INFRA były tematy dotyczące bliskich spotkań III, które jakby wygasły i już ich nie ma.



To przykładowo jeden z nich

 "Będąc dzieckiem Marek odwiedzany był często przez ?energetyczne kule?, a podczas tych wizyt kolejne z ?urządzeń? wynosiło go z łóżeczka i zabierało w nieznane miejsce. W wieku 12 lat spotkał się oko w oko z czarną humanoidalną istotą, która pojawiła się nocą w jego pokoju. Dziwne wydarzenia towarzyszyły mu przez całe życie, zostawiając na nim swe piętno. Chciał wreszcie zerwać z dręczącą go, ale i fascynującą przeszłością?

http://paranormalne....rzypadek-marka- " Była jeszcze istota z Jury z roku 2004 - Ciemna postać w lesie z okrągłymi oczami- Władysław S i nocni przybysze

- Przypadek Przemysława z Leszna

 

Był jeszcze jeden bodajże z Łodzi 2001/04 nie pamiętam już tego miejsca ani daty.

Wykonałem na szczęście kiedyś rysunek dotyczący spotkanej tam postaci


Polski Yeti.PNG


Była tam sprawa pewnego człowieka, gdzie widział pośród drzew "białą małpę" jakby małego Yeti za drzewem. Tak jak mówie. Nie pamietam tego czy było to w tematach Kryptozoologi czy Bliskich spotkań.



Ogólnie Moje pytanie brzmi, Dlaczego te tematy zostały usunięte? Czy były one nie prawidłowe, nie zbadane, świadkowie przyznali się do fałszerstwa? Czy jest to poprostu błąd strony i adresu czy coś innego? 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Newsman »

Witam pana. Nie, nie zostały usunięte. Są cały czas na panelu. Problem jest za to z czasem. Te posty uległy pewnej "deformacji" podczas zmian oskryptowania na portalu, tzn. poznikały z nich litery, obrazki itp. (być może dlatego, że były skopiowane z najstarszej wersji strony z 2008 r.). Ponieważ mamy niewiele czasu, nie zdążyliśmy, a nawet zapomnieliśmy ich zedytowac i je włączyć. To wymaga pewnego zachodu m.in. z drobiazgową robotą polegającą na edycji.
Ostatnio zmieniony ndz lis 30, 2014 9:47 pm przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Pan.X »

Dziękuje, za odpowiedź i zainteresowanie.



Właśnie zauważyłem, że większość tematów na stronie ma problem ze skryptami dot. obrazów.

Te tematy które wymieniłem nie są jedynymi, które zaniknęły zapewne. 

Wiem, że nie wszyscy są zainteresowani odgrzebanymi starymi raportami natomiast ja jednak to lubię.

Generalnie chodzi mi właśnie o ten przypadek tego małego, włochatego. 

Fajnie byłoby zdobyć ten opis mimo, że nie posiada polskich znaków ąęż itp. Nawet w wersji notatnika. 



Może kiedyś się znajdzie na to czas, aby zedytować to wszystko. Powoli do celu. 







 
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Newsman »

Sprawa włochatej istoty nie pochodziła z naszego archiwum. Przynajmniej ta, z której pochodzi obrazek. Pojawiły się głosy, że była to sprawa o niskim stopniu wiarygodności. Z naszego archiwum, jak i archiwum naszych przyjaciół, pochozą przypadki opisane w artykule pt. Polskie potwory na Strefie Tajemnic Onetu.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Pan.X »

Rozumiem, dziękuje za zainteresowanie i artykuł. Generalnie poruszyłem temat tej istoty, gdyż bardzo mało jest takich przypadków dotyczących włochatych karłów na terenie Polski, porównując to do tych zagranicznych spraw.

Chyba to był właśnie wątek od Pana Miazgi.



Przed chwilą znalazłem u siebie oryginał tego gościa.





 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2014 11:33 am przez Pan.X, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="118653" data-time="1417431562"> Generalnie poruszyłem temat tej istoty, gdyż bardzo mało jest takich przypadków dotyczących włochatych karłów na terenie Polski</blockquote>  

to może w ramach odświeżenia tematu takich istot opiszesz coś więcej o nich Panie X w temacie...chętnie poczytam :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: azor »

Pan X jeśli chodzi o karłowate ''włochate istoty'' opisałem jedną z takich spraw na moim blogu http://arekmiazga.blogspot.com/2014/11/wspoczesne-skrzaty-bliskie-spotkania-z.html Obecnie czekam na relacje spod Gorlic dotyczącą dziwnych istot, które przypominały ''diabły'' sprawa nie jest prosta dlatego jak zapoznam się z relacjami wszystko opiszę w stosownym czasie, przyznam że te przedziwne zdarzenia zaczynają mnie bardzo interesować.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Pan.X »

Świetnie będę czekał! Panie Arku, czytałem pańską publikację właśnie dotyczącą tych istot i miałem ją przytoczyć Lilith.



Teraz co przychodzi mi do głowy to wydarzenie z lat 70' z Gorzowa. Pewna wtedy dziewczynka wracała do domu, było już dość ciemno, przed jej domem paliła się lampa więc miała w miarę dobrą widoczność. Obok jej domu z sadu wyszła Istota dość groteskowa. Miała ok pół metra wysokości. Miała coś co przypominało ciemną sierść. Jej nogi były bardzo krótkie, a ręce miała prawie dwa razy dłuższe. Miała Duże ciemne oczy a na głowie miała coś jakby krótkie anteny albo być może uszy, świadek nie widziała tego dokładnie co tam ma na głowie. Pierwsza myśl to była właśnie, że widziała "diabły". Potem uciekła w strachu do domu.

_______



Właściwie teraz jestem na takim etapie, zbierania informacji i pisania oraz rysowania. Czyli wszystko na raz. Mam taki Projekt w głowie, który realizuje. Czyli zebranie Wszystkich jakie się mi uda CE-III i wyżej (ewentualnie CE-II z widocznymi załogantami) w jedną całość na terenie Polski. Zabrałem się od tego ze złej strony bo wcześniej to było wszystko po trochu z całego świata, a jak wiadomo tego jest tysiące jak nie więcej i jest to nie możliwe dla jednej osoby i mija się z celem.

Oczywiście samemu trzeba będzie sobie rozstrzygnąć czy dany kontakt miał miejsce czy jest tylko zmyślonym wydarzeniem. Bez hipnozy nici z potwierdzenia.

Kiedyś jak jeszcze robiłem właśnie te sprawy z zachodu, tam panuje moda (szczególnie u kobiet) na channelingi i inne tego bajdurzenia o dziwacznych snach. Najlepsi są ci co mieli kilkadziesiąt kontaktów z przybyszami i to w dodatku za każdym razem innej rasy...

Dlatego nie wnikajmy w moce magiczne i inne dziwadła. Możemy sobie tylko zostawić jakieś ciekawe OBE ale nic więcej. Nie można robić z tego Fantastyki. 



Zrobiłem Rysunki, zebrałem dane, coś takiego ale w celu zobaczenia co z tego wyjdzie. Pewien Amerykanin uznał to za ciekawe co robię i opublikował u siebie ze 30 kartek z przybyszami z innych światów co zrobiłem. Co mnie zszokowało, po miesiącu przekazał mi, że 8 ludzi się do niego zgłosiło i mówiło, że widziało coś podobnego lub takiego samego.

I to jest odpowiedź co trzeba zrobić dla Polskiej ufologii, która umarła kilkanaście lat temu.

Trzeba zrobić bazę załogantów i gości z innych wymiarów tutaj w Polsce. Nie da się zrobić wszystkiego na raz.

Zostanie to przesłane dla tych co będą mieli jakąkolwiek styczność ze świadkami ewentualnie ktoś kto się tym bardziej interesuje niż "fan UFO". Ale to jeszcze kawał drogi, na razie jestem na roku 1980 więc mnie jeszcze czeka "30 lat" :) .

Tak jak mówie, zrobię tyle ile znajdę. Nie chcę też zebrać samych "zakapturzonych" bo tych relacji jest 1000 i każda jest podobna. Nawet u mnie w mieszkaniu były jak się dowiedziałem, ale ja nie byłem ich świadkiem (przez to, że sie dowiedziałem nie mogłem spać 2 dni).

Pewnie u każdego w rodzinie jak i tej dalszej takie przypadki się zdarzają i będą się zdarzać. A my dalej nie wiemy czym to jest czy przybyszem z innego wymiaru, świata czy duchem albo czymś innym.



Aha proszę się nie złościć gdy wykorzystam Państwa materiały w szczególności pana Arka, Piotrka, M.Mizery D.Treli itp którzy odwalili kawał dobrej roboty,a ja sam nie mam takiej możliwości aby gdzieś jeździć po Polsce i pytać. Jedynie co mi się udało to pogadać z gościem od humanoida z Manesterza jako pierwszy.

Nie chce robić tego dla pieniędzy, ani nic z tych spraw. Robię to bo czuje się wtedy wesoły i dla swojej satysfakcji, być może komuś to pomoże.  

Ma być to stylizowane na lata 90! Wszystko musi być przejrzyste i ładne. Rysunki będą niczym z MUFOŃskich żurnali (tuszem) i potem opis.

Oczywiście będą również same opisy bo świadkowie nie widzieli dokładnie okupantów. Czyli np. nie wiadomo jaki miał kształt twarzy, a świadek zwrócił uwagę tylko na sam strój. Wiec bez sensu jest gdybanie i przedstawienie czegoś nie zgodnego.  



A robię to tylko dla tych wyżej wymienionych jak i wspomnianych "ZAINTERESOWANYCH". Nie chce aby to się rozpowszechniło i znów na forach niepoważne komentarze sceptyków, że są to rasy z Gwiezdnych Wojen i te podobne ostrawe żarciki.

Tak jak mówiłem każdą sprawę trzeba sobie samemu rozstrzygnąć czy jest prawdziwa czy nie. Chciałbym żeby chociaż połowa była prawdziwa. Wiemy tylko jedno. Prawda jest gdzieś tam :)





P.S. Sporządziłem sobie tabele i tego gdzieś jest 7 stron A4 czyli ze 200 raportów od 1890

Generalnie mnie tylko obchodzą załoganci i jakieś szczególne sprawy z kryptozoologi, nie interesują mnie obiekty z NL CE I i CII 

 
Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2014 4:53 pm przez Pan.X, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: azor »

Z tego co Pan pisze realizuje Pan świetny projekt moje gratulację i bardzo to doceniam. Czy może Pan do mnie napisać na meila arekmiazga@gmail.com chciałem zadać Panu zapytanie na temat zdarzenia, które Pan wymienił. Z mojej strony nie ma problemów w sprawie pobrania interesujących dla Pana informacji, co prawda na Podkarpaciu były tylko dwa znane CE-3 szczególnie dobrze i trzykrotnie dokumentowane w Nockowej w 1988 roku - sprawa istot na dużym ekranie.  Jeśli to nie problem chętnie się zapoznam z dotychczasowymi rysunkami jakie Pan wykonał ?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zapomniane tematy CE III z Polski (INFRA)

Post autor: Arek 1973 »

Może pana zainteresuje niedawna publikacja  pani Howe  o amerykańskim żołnierzu który podczas pobytu  na Bawari w Niemczech spotkał dziwne stworzenie. Może przyda się do porównania  wyglądu z przypadkami w Polsce?http://www.earthfiles.com/news.php?ID=2250&category=Environment Ten przypadek już pan chyba znahttp://www.earthfiles.com/news.php?ID=2227&category=Environment  <blockquote class="ipsBlockquote">Kiedyś jak jeszcze robiłem właśnie te sprawy z zachodu, tam panuje moda (szczególnie u kobiet) na channelingi i inne tego bajdurzenia o dziwacznych snach. Najlepsi są ci co mieli kilkadziesiąt kontaktów z przybyszami i to w dodatku za każdym razem innej rasy...</blockquote>W USA mają bardzo  specyficzne podejście do  ufo i takich rzeczy. Na sympozjach, spotkaniach brak krytycznego  rozważania różnych możliwych wytłumaczeń, to kółko wzajemnej adoracji i jeżeli nie grasz  z nimi  to wylatujesz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”