Komandor Asthar

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Drakoncjusz
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm
Kontakt:

Komandor Asthar

Post autor: Drakoncjusz »

Czy ktoś wie, kto to jest Komandor Asthar? Jeżeli można prosić o parę słów własnej opinii na temat tej postaci. W USA to chyba znana postać, jak mi się wydaje chyba z jakiegoś objawienia czy wizji UFO. Proszę o wyjaśnienie o co chodzi. Dziękuję.     [ external image ]

 
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Katarzyna_1 »

Wygląda jak Breiwik we wczesnej młodości. Po co mu te 6 ramienne gwiazdki?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Maria »

Ten astkar wyglada jak reptylianin na zabawie karnawałowej... Pewnie znajomy D Icka :Cool:
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Drakoncjusz
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 1:40 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Drakoncjusz »

Jeżeli ktoś wie to proszę o odpowiedź, mnie się wydaje że to była jakaś słynna wizja z wzięcia ale nie jestem pewien.
Ostatnio zmieniony ndz gru 14, 2014 6:14 pm przez Drakoncjusz, łącznie zmieniany 1 raz.
reso
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 3:49 pm

Re: Komandor Asthar

Post autor: reso »

Ashtar to władca reptilian, jako ziemską postać przybrał wizerunek Bronisława Komorowskiego i to tak naprawdę on steruje Platformą Obywatelską. Nie ma za co.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Arek 1973 »

Ashtar to przeszło dwumetrowy blondyn z jakiejś tam planety, nie pamiętam  z  głowy, Szykuje ewakuację Ziemian, tylko ci  "dobrzy" będą ewakuowani  a reszta ma tu  zginąć. Oczywiście chce też  naprawić naszą  moralność dlatego tutaj  na Ziemi  pracują  ludzie którzy są  reinkarnacją bytów  z jego planety. Także w Polsce jak i chyba na całym świecie są grupy  jego wyznawców, nazywają siebie "lightworkerami", kiedyś  pamiętam ta oświecona grupa poszukiwała nawet tłumaczy angielskiego,,,,,chyba komandor zapomniał wyposażyć owe reinkarnacje w znajomość języków :kekeke: .Ashtar latem 1994r. ewakuował mieszkańców Jowisza  na krótko przed uderzeniem komety Shomaker-Levy, potem przetransportowano  ich w inne bezpieczne rejony tej planety.Sam siebie uważa za następcę Chrystusa, on i jego  flota  promienistych ufo przybyła do nas  w celu ratowania naszej planety.  Krytykuje zanieczyszczanie środowiska, przeludnienie oraz broń atomową. Jego przemówienia nie różnią się bardzo od innych podobnych mu przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji jak Rael,  M.A.A., Fiat Lux, albo to  co  mówi Billy Meier.Asthar  jak i inni mu  podobni wskazują na światowe problemy obecnych czasów kiedy pojawili się na scenie, ,,,na to na co aktualnie panuje moda. Dziwną  sprawą  nie omawiają problemów które już powstawają  ale ich jeszcze nie widać, np: w latach 50tych nie informowali o zmniejaszaniu się warstwy ochronnej i powstawających dziurach ozonowych a przecież to już się zaczynało  dziać. Dlaczego  w  latach 70tych nie ostrzegali przed wirusem HIV?,  widocznie owe ko(s)miczne osobniki  wiedzą tyle samo  co  ich ziemski guru sekty. Jeżeli  chcieliby nam naprawdę pomóc to ostrzegali  by nas przed tym co  się dopiero wydarzy, o czym jeszcze nie wiemy tak żebyśmy  mogli  się już przygotować albo nawet oni  mogli by nam dać wskazówki na przyszłe choroby, epidemie i inne katastrofy na Ziemi.Asthar straszy zmianami  na Ziemi, katastrofy, choroby,  epidemie """"Postępujcie jak mówię a nasi bracia  z Kosmosu was uratują"". I chociaż  było  wiele  przepowiedni ,,, a było to w latach 90tych to  jednak  nic wielkiego  się nie wydarzyło,  owszem  były trzęsienia ziemi,  były epidemie,  ale to wszystko  też już było  zanim  Asthar tutaj "przybył". Najlepsze lata tej  sekty  już minęły i  dobrze :)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Przemekkk666 »

Jak przypominam sobie polskich light workerów w postaci rajskich i innych to od razu ulatuje ze mnie energia życiowa...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Jak przypominam sobie polskich light workerów w postaci rajskich i innych to od razu ulatuje ze mnie energia życiowa...</blockquote> :Oh:  :Oh:  :Oh:  :Oh: A wiesz  że ja to wszystko  kiedyś  czytałem, albo " biblię "Raela, albo przesłania Meiera,,,,,, też  innych,,,, chyba byłbym  dobrym  kolegą  tego  faceta Kwietnia   jak  bym  mu opisał   o  spotkaniu  obcych   z  Hitlerem w 1937r. i przekazaniu obcej  technologi  w zamian  za Ziemian, tak !!!!! ich  było  z  5 milionów,  to  właśnie te brakujące   kości  albo popiół  z  krematoriów..... Łojej ale jazda :D
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: azor »

Asthar został także opisany przez Johna Keela w ''UFO Operacja Koń Trojański'', jako istota/byt, który oszukuje ludzkość a w szczególności jego wyznawców, jakaś panuje moda, z tymi ostrzeżeniami przez rzekomych kosmitów, które są warte funta kłaków. Kolejna zwodnicza istota, chcąca zawładnąć swoimi wyznawcami.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Lilith »

Drakoncjusz z tego co mi się o uszy i wzrok obiło to postać wykreowana na podstawie channelingów nie wiem czy warto tracić energię na zgłębianie jej istnienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”