Komandor Asthar

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: azor »

Tak dlatego o ile zdarzenia są autentyczne Bzowski mógł za bardzo uwierzyć w pozytywny zamiar niejakiego Ashtara.  Samo podobne imię przejawiało się na przestrzeni lat w literaturze demonologicznej jako Ashtaroth, Ashar, Asharoth. Jedno nie ulega wątpliwości, że istota zwana Ashtar od początku kłamała i wprowadzała swój plan dla swoich ''wyznawców'' także dla Grzegorza ? Ciekawe co teraz się z nim dzieje ? Pan astrolog, który był przy chłopcu już obecnie nie żyje zresztą jak większość osób z ekipy Bzowskiego jedynie Dariusz pozostał i jeszcze sporo wie na różne tematy. Keel analizuje w swojej książce '' UFO Operacja Koń Trojański'' proroctwa dla kontaktowców w tym Ashtara i stwierdza z całą stanowczością iż ''Moje wcześniejsze spekulacje okazały się precyzyjne – istoty z UFO oraz istoty duchowe są częścią tego samego gigantycznego systemu.'' i trudno się z nim nie zgodzić.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="118950" data-time="1418894420">Tak dlatego o ile zdarzenia są autentyczne Bzowski mógł za bardzo uwierzyć w pozytywny zamiar niejakiego Ashtara.  Samo podobne imię przejawiało się na przestrzeni lat w literaturze demonologicznej jako Ashtaroth, Ashar, Asharoth. Jedno nie ulega wątpliwości, że istota zwana Ashtar od początku kłamała i wprowadzała swój plan dla swoich ''wyznawców''</blockquote>Mamy to szczęście,że wypowiadamy się z perspektywy czasu.Po czasie zawsze przejrzyściej widać co do czego mogło zmierzać.Te 10-15 lat temu kiedy bum na chnnelingi się rozkręcał kontaktowcy rośli jak grzyby po deszczu.Wielu ludzi uwierzyło bo zwyczajnie chciało uwierzyć.W sumie fajna perspektywa starsi opiekunowie ...pomocni,czuwający, ślący przesłania i wsparcie:) Jak to się mówi miało być tak pięknie wyszło jak zwykle :)I w sumie możesz mieć rację,że manifestacje UFO i innych sił mają wspólne korzenie...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: Arek 1973 »

W dzisiejszych czasach mamy takiego opiekuna Ziemi który zwie się Enki lub  Samuel  czyli  czanelingi  "sławnej" już Lucyny Łobos, te przekazy są  w 99% identyczne
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: arek »

Zawsze sie zastanawiałem ,kto w takie pierdoły wierzy ? Jakiś komandor gwiezdnej floty, co to ma byc? ludzie .Ja rozumiem fanów Gwiezdnych Wojen, komiksów o nadludziach ugryzionych przez pająki ,ale trzeba ,majac ze 13 lat, odejść od realnej wiary w fantastykę, na rzecz rzeczywistości. Jakie  chanelingi ,jakie demony . To wszystko jakieś pierdoły za przeproszeniem. Jest proste wyjście , skoro jest ktos taki niech podleci mrugnie swiatełkami  w okreslonym dniu i miejscu. Jak do tej pory nikomu to nie wyszlo. Powiem wiecej to ja a nie Enki uratowałem świat przez przebiegunowaniem i katastrofa, po prostu kichnąłem i dlatego nic sie nie wydarzyło. A co stało sie ze złotymi prętami ? zamienione na złoto chelatowe i sprzedane 10g w płynie  za symboliczne 1k pln ?
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: azor »

Nie takie pierdoły ponieważ nad tym problemem w kontekście chanelingów i przekazów od ''kontaktowców'' zastanawiali się  John Keel czy sam J.Valle w ''Wysłannicy kłamstwa''. Myslę, że zbyt długo karmiono ludzi teoriami o kosmitach dlatego teraz są takie problemy z przyswojeniem myśli o innych możliwościach pochodzenia  tego zjawiska UFO, które ma więcej wspólnego ze zjawiskami paranormalnymi/demonicznymi niż kosmicznymi gośćmi  ?  Właśnie  ''kontaktowcy'' wierzą po pewnym czasie ingerencji  w ich życie ''innej siły'', że są wybranymi i mają jakieś zadanie a tak naprawdę są oszukiwani i zwodzeni, pewna ich część zakłada sekty i inne głupoty. Jak to nazwać Keel czy Valle doskonale wiedzieli jak.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: arek »

<blockquote class="ipsBlockquote">Właśnie  ''kontaktowcy'' wierzą po pewnym czasie ingerencji  w ich życie ''innej siły'', że są wybranymi i mają jakieś zadanie a tak naprawdę są oszukiwani i zwodzeni, pewna ich część zakłada sekty i inne głupoty.</blockquote>  Nie tylko kontaktowcy ,najlepszym przykładem jest założyciel F.N.  Valle  nie negował istnienia i ingerencji kosmitów. Natomiast postacie czy istoty umiejace podróżować miedzy wymiarami , bedą postrzegane jako duchy ,demony czy aniołowie. Łatwo po pewnym czasie sklejać drobiny rzeczywistości i układać je w głębszy sens, którego nie ma. Ciężko przejśc nad kontaktem z obcymi  do porządku dziennego, szuka sie głebi a podświadomość ją podaje.Spełnia oczekiwania.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: azor »

Nie wiedziałem, że założyciel FN ma ''kontakty'' no , ale u nich wszystko możliwe ;) Nie negował całkowicie, ale był jak wiemy raczej jej dużym przeciwnikiem jako najsłabsze ogniwo tej zagadki z czym i ja się zgadzam. Arku obojętnie jak je postrzegamy istoty te kłamią/oszukują a to już powinno nas bardzo otrzeźwić i pobudzić do myślenia ?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: danut »

A ja uważam, że to nie istoty kłamią, ale ludzie dorabiając sobie do niezrozumiałych przez siebie okoliczności ubarwiane i mocno przerysowane treści.. Ot, tylko po to, aby to na siebie zwrócić szczególną uwagę.. Wybierani, wyjątkowi no bo ten ktoś z tamtej strony.... i od razu przypisuje się jakikolwiek kontakt - postaciom z wierzeń, lub legend budzących grozę..
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: azor »

Danut to poczytaj sobie o kontaktowcach i przesłaniach ''obcych'' i głoszących ich ''orędzia prawdy'', które są zwykłymi  czasami wręcz kiepskimi oszustwami.  My chcemy usilnie wierzyć, że istoty wyższe nad nami, , wybawią nas z ziemskich problemów, nauczą miłości itp. itd.. Liczmy na siebie a nie na obcych, liczmy na nasz rozum,  bo oni nam w niczym nie pomogą a jedynie zaszkodzą czego kontaktowcy są najlepszym  tego przykładem.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Komandor Asthar

Post autor: danut »

azor - ależ czytałam bzdury jakimi karmi nas np. Enki, tylko powtarzam raz jeszcze, czy to  naprawdę mówi Enki???  :) Wprowadzenie się w trans i natłok słów z własnej choćby i odmiennej świadomości nie jest prawdziwym kontaktem!
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”