Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="azor" data-cid="119778" data-time="1421166706">Danut w teorie spiskowe każdy może sobie wierzyć jak chce i ile chce, ja ich nie kupuję, choćby dlatego, że w ciągu 18 lat dane mi było poznać na tyle relacji od nie ''zmanipulowanych osób'', że mam wyrobioną swoją opinię, z którą oczywiście nie każdy mu się zgadzać.</blockquote>Uważaj Arku , bo zaraz Ci Danusia powie ,że ten futerał od aparatu został przeniesiony do rzeczywistości równoległej.Maria może wam opowiedzieć identyczną historię dotyczącą kapci.Kurcze jak te przedmioty kursują między kwantami.Kapcie wróciły , ale zużyte.Że też po tamtej stronie jest tylu złodziei.
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Pan.X »

<blockquote class="ipsBlockquote">Azor - ja osobiście nie widzę zjawiska UFO jako pozytywnego, bo fakty wskazują na coś innego</blockquote>Zjawisko jest raczej neutralne, bo większość i tak uchodzi z życiem bez żadnego uszczerbku. Co do uprowadzeń jest to raczej zastraszanie, implantologia i sfera seksualna.  <blockquote class="ipsBlockquote">ufolodzy i inni entuzjaści boją się a wręcz nie przyjmują  do wiadomości,choćby takiej ''demonicznej teorii'', której ja nie odrzucam jako coś nie możliwego i nie wykluczam również innych teorii choć jestem zdecydowanym przeciwnikiem ETH ponieważ ona mnie nie przekonuje.</blockquote> Demoniczność a pojazdy i kosmici to w ogóle inne pojęcia. To jest takie wprowadzanie do ufologii wszystkiego innego, zamiast pogrupować to na czynniki pierwsze. "przeciwnikiem ETH" - Już nie chcę mówić, że ich pojazdy nie są widoczne na Ziemi i nie zawsze rozpływają się w innym wymiarze. Było tyle uprowadzeń gdzie świadkowie mówili, że przez "okna" widzieli pełno gwiazd choć np. Walton.

Również co do tej teorii są jak kiedyś wspomniane "Mapy gwiezdne" powiedzmy jak to było w przypadku Hillów, Domały czy Schirmera i szeroka symbolika istot. Już nie wspominając, że każda z istot na pokładach ma pełno "magicznych" urządzeń o podobnych strukturach i instrumenologii.

Co do ich pozaziemskiego pochodzenia ściśle tajne raporty jak Majestic czy "Chapter 13" od Femy  i inne mówiące o EBE.  <blockquote class="ipsBlockquote">Mnie akurat interpretacje Danikenowskie nie przekonują specjalnie. </blockquote>Te wszystkie Danikenowskie i (od innych upodobanych w "starożytnośći")  wywody również są śmieszne. Nie ma co się nimi posiłkować i wtrącać je do Ufologii.Jednak nie musze mówić o powiedzmy dogonach i przybyszach z gwiazd i ich ojcach prawda?  <blockquote class="ipsBlockquote">Ronin - Ten przypadek może i byłby wiarygodny, gdyby udało się to coś zestrzelić, uszkodzić, zmusić do odlecenia, a nie po długiej kanonadzie to coś, bez przeszkód, oddaliło się ..</blockquote>

Omijając to, odnoszę panów do publikacji od Leonard'a Spriengfield'a na temat katastrof ufo bo takowych było kilkadzieścia znanych.

Nic w tym "magicznego i legendarnego" nie było tylko czysto techniczno materialne. <blockquote class="ipsBlockquote"> Jest wiele cech wpólnych jak np. nocne odwiedziny, kiedyś ludzie opisywali przypadki duszenia przez zmory/strzygi, przymuszanie do seksu (można to tłumaczyć paraliżem sennym- wiem, wiem...), a teraz mamy badania dokonywane przez "obcych" na ludziach (niekiedy z wątkiem seksualnym) itd. itp. Ciekawe tylko co było na początku tych wszystkich wydarzeń.</blockquote>

To prawda, co Pan pisze. Jednak wszystkie "diabły" jak dla mnie to te same istoty widywane teraz. "Ciemne postacie często zakapturzone". Wtedy wszystko co było złe już mówiłem ,że było diabłem czy demonem. Tu nie chodzi żeby miało rogi i ogon - to tylko wyobrażenie artystów! Tylko ich "diabelny" charakter, a wszystko co było nieznane i groźne było właśnie demoniczne, a to co jasne i piękne było anielskie i święte (a tym bardziej widziane na niebie). <blockquote class="ipsBlockquote">(czy jako inne rzeczywistości, równoległe światy, byty o innej częstotliwości drgań, byty z rzeczywistości np. 5 wymiarowych itd.)</blockquote>Widzę, że pan "łapie" jak ja to rozumuje.  <blockquote class="ipsBlockquote">Jeżeli założymy, że to coś co nas odwiedza/nawiedza działa poza czasem i naszą rzeczywistością, tylko czasami nam się ukazując tu i teraz, to może to coś wpływa również na naszą przeszłość... i stąd te dziwne archeologiczne znaleziska. Jak już</blockquote> Ja myślę, że to poniekąd prawda. Istoty te działają poza czasem według mnie i dla nich nie jest to przeszkoda. 

 <blockquote class="ipsBlockquote">Wątki demonologiczne l poruszali m.in Keel, Valle oraz liczni kontaktowcy jak Brad Steiger </blockquote> Nie rozumiem trochę tego przytaczania ciągle kilku nazwisk odnoszących się do folkloru. Jest tysiące innych autorów mówiących o UFO od lat 70 na tematy bardziej związanych z tym działem.  <blockquote class="ipsBlockquote">Teraz pytanie, wdrukowano tym ludziom takie właśnie wspomnienia (przynajmiej temu konkretnemu człowiekowi), czy to było jakieś przedstawienie dla publiczności... ? Chodzi mi tu o wygląd tych istot.</blockquote>

Zamiast się rozpisywać, może dam swoje stare notatki z jakiegoś artykułu.
SCAN0113.JPG
Przy czym istoty, grzebiąc w umyśle świadka, rzadko zmieniają swój wygląd wpajając ludziom to do głowy podczas porwań. Często są to zwierzęta z uwidocznionymi DUŻYMI oczami i nie wpływa to na żadne epoki że kiedyś widziano diabły, smerfy czy syrenki. 

 <blockquote class="ipsBlockquote">Maria - jesli czegoś nie rozumiemy nie znaczy ze to DE--MON</blockquote>  Pani Maria ma trochę racji. To takie ciągłe odnoszenie przez Panów do folkloru jest trochę śmieszne. Bo mówimy tu o róznych zjawiskach. 

  <blockquote class="ipsBlockquote">Azor - Już nie wspominam przenikania rzekomych ''kosmitów'' przez ściany czy inne twarde materialne przeszkody. </blockquote>To prawda. Pełno raportów o Szarych jak i innych  mówiących o przenikaniu przez przeszkody bez urządzeń ani promieni świetlnych z obiektu. <blockquote class="ipsBlockquote"> świadkowie odwoływali się do świętych czy modlitw wówczas to ''coś'' odpuszczało ich, </blockquote> Dla mnie to trochę błędne patrzenie. Zawsze podczas spotkań Bedroom Visitors cokolwiek czy by świadek  klnął czy przywoływał Budde, Jezusa czy Rodzine i tak to po chwili odpuszcza. Nie znany mi jest żaden przypadek z "zakapturzonymi" aby coś się stało ze świadkiem. Jedyne co to pewnego razu zauważył to jakiś świadek, że miał podrapania na plecach. Ich celem jest tylko przestraszenie. "Oni" boją się wiedzy i urządzeń wytwarzających pole elektromagnetyczne..

Arku M, sam opisywałeś wydarzenie w Wilkowej. Gdzie jednocześnie kobieta widziała 3 rzeczy na raz.Szarego, Istotę Zakapturzoną i Obiekt za oknem. Jedna do drugiej mówiła coś o płodności. Czyli wynika z tąd, że te istoty się "znają" niż były to diabły. Za zjawiskiem bedroom visitors jak dla mnie stoi ta sama rzecz co ze Szarymi i innymi. Czarne sylwetki mają w sobie coś pozawymiarowego lub po prostu jest to jakaś forma innych istot którą przybierają. 
Wilkowa.PNG
 Już nie chce mi się odnosić do tych sterowców bo to nie ma znaczenia i sensu dla nikogo z zebranych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2015 5:02 pm przez Pan.X, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="119781" data-time="1421167160">Uważaj Arku , bo zaraz Ci Danusia powie ,że ten futerał od aparatu został przeniesiony do rzeczywistości równoległej.Maria może wam opowiedzieć identyczną historię dotyczącą kapci.Kurcze jak te przedmioty kursują między kwantami.Kapcie wróciły , ale zużyte.Że też po tamtej stronie jest tylu złodziei.</blockquote>Oczywiście, ze można przenosić przedmioty z i do rzeczywistości równoległych :) Pisałam o tym. Wtedy znikają z naszego postrzegania, a czasem pojawiają się nie wiadomo skąd. Nie raz pojawiają się z przeniesieniem tzn. nie w tym miejscu gdzie je na pewno zostawiliśmy. Nic nie muszę Arkowi wmawiać pewno słyszał o tym zjawisku i nie ode mnie, albo i sam się przekonał.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Maria »

Czarne sylwetki mają w sobie coś pozawymiarowego lub po prostu jest to jakaś forma innych istot którą przybierają. a nie wziaes pod uwage ze to jest jakies maskowanie ?widac czarna postac a nie widac osoby, ciekawe w jakis sposob mozna je zobaczyc...co trzeba zrobic.....moze jeszcze tego nie znamy?Dlaczego swiato Ksiezyca ukazuje te ciemne "zakapturzone istoty" ?To ze sa fizyczne i dziala na nich to samo prawo fizyczne tej rzeczywistosci, to wiem bo sama sie o tym przekonalam .Po prostu malo jeszcze na temat tego wiemy, a moze mamy wiedziec.....wtedy latwiej nami manipulowac a nawet hipnotyzowac, bo to tez maja dobrze opanowane.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: azor »

Panie X właśnie nie masz racji proszę zapoznaj się z relacjami z MUFON CE-4  tam nie ma tego co piszesz są konkretne odwoływania . A ja mam dwa takie zdarzenia w swoim archiwum i to nawet z ostatnich dni. Polecam też książkę Fiebaga ''Kosmiczne Wrota'' wtedy zobaczysz czy się działo czy nie ? Zauważam, że piszesz coś w oparciu o czym nie wiesz lub nie do końca znasz  przykro mi to pisać ? Ale czy ja twierdzę że to były diabły ? Gdzie tak napisałem ? Proszę mi pokazać ?  ''Zakapturzeni'' pokazują się też za dnia nie jest to tylko domena nocnych wizyt, mam dwa takie zdarzenie w archiwum.  W Gliniku było sporo obserwacji istot humanoidalnych i co byli to kosmici NIE na pewno nie. Co do ''szarych'' na których sie tak powołujesz nawet nie wiadomo czy to jest prawdziwy ich wizerunek czy tylko celowe mylne zamierzone kłamstwo/manipulacja. Ja przynajmniej jestem bardzo daleki aby w to uwierzyć. Tak Danut słyszałem i sam tego doświadczyłem, ale wyjaśnienia Andrzeja kompletnie mnie nie przekonują ale pewno jestem tak juz zmanipulowany przez UFO-ludzi ;)
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2015 5:00 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119783" data-time="1421167625">Oczywiście, ze można przenosić przedmioty z i do rzeczywistości równoległych :) Pisałam o tym. Wtedy znikają z naszego postrzegania, a czasem pojawiają się nie wiadomo skąd. Nie raz pojawiają się z przeniesieniem tzn. nie w tym miejscu gdzie je na pewno zostawiliśmy. Nic nie muszę Arkowi wmawiać pewno słyszał o tym zjawisku i nie ode mnie, albo i sam się przekonał.</blockquote>Z tymi przedmiotami, znaczy z kapciami to prawda.Znikly w niewytlumaczalny sposob i to jeszcze prawie nowe.......znalazly sie po pol roku / jak dobrze pamietam/ w miejscu w ktorym najpierw szukalam ale mocno zniszczone.Wygladalo to dziwnie, nie dosc ze popekalo w szwach i zrobily sie bardzo szerokie . Zabrudzenia zewnetrznej strony kapci mnie zdziwly, brudne byly od srodka, tak jakby cos ocieralo kapec o kapec.Ten incydent mogly wyjasnic w jaki sposob giney moje rzeczy wczesniej.Moze gnomy robia nam psikusy...ha ha ha
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119783" data-time="1421167625">Oczywiście, ze można przenosić przedmioty z i do rzeczywistości równoległych :) Pisałam o tym. Wtedy znikają z naszego postrzegania, a czasem pojawiają się nie wiadomo skąd. Nie raz pojawiają się z przeniesieniem tzn. nie w tym miejscu gdzie je na pewno zostawiliśmy. Nic nie muszę Arkowi wmawiać pewno słyszał o tym zjawisku i nie ode mnie, albo i sam się przekonał.</blockquote>Liści nie wolno.Arku rozmawiasz z dziewczynami , które mają na swoim koncie doświadczenia z tzw nolami a dodatkowo z wieloma innymi zjawiskami.Szukasz po książkach nie wiedząc ,że rozwiązanie masz przed nosem.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: azor »

Naprawdę wow to już wszystko wyjaśnione koniec i kropka ;)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: danut »

Liści nie wolno zrywać bezmyślnie, przyroda też żyje niszcząc ją niszczymy życie, tym bardziej że wkroczyłam w inną rzeczywistość i dopuściłam się nie myśląc odruchowo takiego czynu. Ale papierosy, zupki, kurtki, gazety - nie są żywe :)
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Maria »

Zauważam, że piszesz coś w oparciu o czym nie wiesz lub nie do końca znasz  przykro mi to pisać ? no i sprawa zamknieta......nie wiesz, nie znasz sie, ja wiem lepiej. To blad w ocenie sytuacji.Ja jesli cos pisze nie posilkuje sie doswiadczeniami innych osob a tylko tym co sama doswiadczylam ja a nieraz osoby bedace w poblizu.To ze zakapturzeni ukazuja sie w dzien, wcale mnie nie dziwi...znaja maskowanie doskonale...Muki nawet o tym pisal i wyjasnial .Mozna wiele doswiadczyc ale wyciagnac nieodpowiednie wnioski i to wcale nie jest manipulacja.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”