Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: danut »

Maria i Andrzeju 58 - w mojej ocenie to Wy całkowicie bajkowo i nielogicznie interpretujecie wszystkie sytuacje pakując je w jeden worek i dopasowując do spiskowej teorii, właśnie takiej o UFO ludziach manipulantach i nie ma podstaw by w nią uwierzyć.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Maria »

danut a jesli jest odwrotnie, nie biezesz tego pod uwage?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Pan.X »

<blockquote class="ipsBlockquote">Panie X właśnie nie masz racji proszę zapoznaj się z relacjami z MUFON CE-4  tam nie ma tego co piszesz są konkretne odwoływania . A ja mam dwa takie zdarzenia w swoim archiwum i to nawet z ostatnich dni. Polecam też książkę Fiebaga ''Kosmiczne Wrota'' wtedy zobaczysz czy się działo czy nie ? Zauważam, że piszesz coś w oparciu o czym nie wiesz lub nie do końca znasz  przykro mi to pisać ?</blockquote> Ale czemu niby nie mam racji, a Pan ma ją mieć. Mówiłem, że każdy czytał różne rzeczy, a nie żeby każdego zawalać inną literaturą.Znam te przywoływanie Bogów i innych świętości gdzie zawsze istoty ustąpiły. Czytałem pełno takich rzeczy jak świadkowie modlili się a te istoty odeszły tak samo czy w myslach przywoływali rodzinę jak rzucili je poduszką w łeb czy zaświecili światło ( jak nie byli sparaliżowani)  Dla mnie to tak jak napisałem błąd a nie żadne wytłumaczenie ich pochodzenia nie ET. To chyba Pan nie dokońca doczytał te przypadki, żeby tak sądzić.

A żaden autor nie jest jak mówiłem wyrocznią, obojętnie czy byłby z Mufonu, Prufonu czy Cufonu. Oni piszą co chcą, więc proszę traktować moje opinie jako opinie, a nie jak prawdę. Tak samo jak ja państwa traktuje bo wiem że każdy ma odmienną i nie musi mówić prawdy. A Pan również prawdy nie zna żeby tak sądzić, ani ja, ani nikt.       <blockquote class="ipsBlockquote">Ale czy ja twierdzę że to były diabły ? Gdzie tak napisałem ? Proszę mi pokazać ?</blockquote>  <blockquote class="ipsBlockquote"> <blockquote class="ipsBlockquote"> ale o diabłach nic nie pisałem więc nie dodawaj Arku  ;)</blockquote> - Dla mnie demon to diabeł. Przynajmniej tak z państwa mowy wywnioskowałem, a po swojemu to rozumuje... 1. ...ufolodzy i inni entuzjaści boją się a wręcz nie przyjmują  do wiadomości,choćby takiej ''demonicznej teorii'', której ja nie odrzucam jako coś nie możliwego i nie wykluczam również innych teorii choć jestem zdecydowanym przeciwnikiem ETH 2.  ...demonach jako siłach zła mówi Biblia i inne pisma, nie zapominaj, że w czasie kontaktów CE-4 często świadkowie odwoływali się do świętych czy modlitw wówczas to ''coś'' odpuszczało ich, osobiście dokumentowałem dwie takie relacje jedną w Gliniku.   MUFON CE-4 zebrał spory materiał na ten temat, który jest solą w oku dla ufologów wyznających ideologię UFO=ETH</blockquote>  <blockquote class="ipsBlockquote">'Zakapturzeni'' pokazują się też za dnia nie jest to tylko domena nocnych wizyt, mam dwa takie zdarzenie w archiwum.  W Gliniku było sporo obserwacji istot humanoidalnych i co byli to kosmici NIE na pewno nie. Co do ''szarych'' na których sie tak powołujesz nawet nie wiadomo czy to jest prawdziwy ich wizerunek czy tylko celowe mylne zamierzone kłamstwo/manipulacja. Ja przynajmniej jestem bardzo daleki aby w to uwierzyć.</blockquote> Owszem pokazują się i to nie raz, ale nic to nie zmienia.

Ajj, tak to do niczego nie dojdziemy. A czyj to jest niby wizerunek.. Diabłów z rogami? Czyli wszystkie rządowe dokumenty są to dezinformacja dla Pana i powinna być wyrzucona do kosza. Dlaczego to jest takie wynajdywanie pomiędzy wierszami tego co nam się podoba. Każdy robi sobie układankę ale to sfera indywidualna. 
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="119790" data-time="1421169405">Liści nie wolno zrywać bezmyślnie, przyroda też żyje niszcząc ją niszczymy życie, tym bardziej że wkroczyłam w inną rzeczywistość i dopuściłam się nie myśląc odruchowo takiego czynu. Ale papierosy, zupki, kurtki, gazety - nie są żywe :)</blockquote>A może Danusiu specjalnie dla Arka tą relację , która według Ciebie jest niemożliwa(ta o nolu wiszącym przy oknie na piętrze).Kropeczka swoich to tu nie opisywała jeśli dobrze pamiętam.Czy ten nol sfociony nad domem Marii już badacze rozpracowali - mól czy komar?Może o dźwięku roju pszczół Marysiu.O wysychaniu po całkowitym zanurzeniu.Może Danusiu to Chłopaków zainteresuje?.A może to z objawieniami w Fatimie , gdzie są identyczne relacje mają coś wspólnego  i do tego ci świadkowie wspominający o srebrzystym obiekcie.Wymieniać możemy długo.Naszym badaczom trzeba chyba pozabierać sprzęt rejestrujący i może z nudów zaczną zastanawiać się czy czasem ich badania , to zaciemnianie całości obrazu.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: danut »

W Fatimie noila nie było, ale cud słońca, ja sama widziałam taki cud słońca jako zjawisko naturalne, opisywałam go.Wyschnięcie po zmoknięciu- aha gdy ludzie przenieśli się w inna rzeczywistość to tam nie padał akurat deszcz, więc jedni tutaj zmokli a inni nie :) .. A co Maria sfociła jakie UFO to ja nie wiem.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Arek 1973 »

Wywody Denikena czy Sitchina może nie wnoszą do sprawy ufo należytych dowodów jakich byśmy sobie życzyli,  ale  oni przytaczają opowieści  o spotkaniach z dziwnymi postaciami, opisują pojawianie się dziwnych  obiektów latających, więc dokładnie to o czym w ostatnich postach tutaj się mówi. I chcąc czy niechcąc to jednak jest gałąż ufologii Czy Bedroom visitor z dzisiejszych opowieści różni się zachowaniem  z  średniowiecza? Uważam że nie, wtedy też nękał ludzi we śnie, może go trochę inaczej  z wyglądu  opisywano ale tylko  dlatego  że przekonania były inne. Wtedy wierzono  że to demon, diabeł, czort i musi pochodzić  z piekła. Dzisiaj te same  opowieści  niektórzy chcą pokazać jako przybysze  z Kosmosu  którzy nocą porywają ludzi. Fenomen ten sam tylko  nazwa się zmieniła :D
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: danut »

Arku 1973 - ale nękanie po nocach przez zmorę w ludowych opisach, południcę w upały, boginki przy stawach jest bliższe prawdy razem z rozwiązaniem i tym starodawnym wyjaśnieniem np. zmora- bardzo nieżyczliwa sąsiadka :)  niż dzisiejsze kojarzenia tych zjawisk z UFO, które ma elektronicznie wgrywać obrazy ludziom w głowy.
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2015 5:56 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Maria »

danut co Ty z tym wgrywaniem przez UFO elektronicznych obrazow niektorym osobom?szkoda ze takie osoby boja sie wypowiadac publicznie, w kazdym widza wroga ktory chce im zaszkodzic.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Pan.X
Infrańczyk
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 18, 2014 12:31 am

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: Pan.X »

<blockquote class="ipsBlockquote">Wywody Denikena czy Sitchina może nie wnoszą do sprawy ufo należytych dowodów jakich byśmy sobie życzyli,  ale  oni przytaczają opowieści  o spotkaniach z dziwnymi postaciami, opisują pojawianie się dziwnych  obiektów latających, więc dokładnie to o czym w ostatnich postach tutaj się mówi. I chcąc czy niechcąc to jednak jest gałąż ufologii </blockquote>Oni bardziej jednak są skłonni mówić jednak o faktycznych przybyszach z kosmosu. Tak jak w tamtych czasach sobie to wyobrażali na ich rozumki.

Jednak większość to czego opisują to tylko gdybania stety niestety <blockquote class="ipsBlockquote"><div> </div><div>Czy Bedroom visitor z dzisiejszych opowieści różni się zachowaniem  z  średniowiecza? Uważam że nie, wtedy też nękał ludzi we śnie, może go trochę inaczej  z wyglądu  opisywano ale tylko  dlatego  że przekonania były inne. Wtedy wierzono  że to demon, diabeł, czort i musi pochodzić  z piekła. Dzisiaj te same  opowieści  niektórzy chcą pokazać jako przybysze  z Kosmosu  którzy nocą porywają ludzi. Fenomen ten sam tylko  nazwa się zmieniła  :D</div></blockquote>Według mnie, to co Pan napisał to dobre spostrzeżenie :) 
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkania z kosmitami w Polsce (Debata ufologiczna)

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="119800" data-time="1421172015">danut co Ty z tym wgrywaniem przez UFO elektronicznych obrazow niektorym osobom?szkoda ze takie osoby boja sie wypowiadac publicznie, w kazdym widza wroga ktory chce im zaszkodzic.</blockquote> No własnie ten strach i widzenie w każdym wroga, bo każdy nimi manipuluje i im coś wgrywa lub szpieguje ich, to obraz wielu zachowań u ludzi dotkniętych chorobą psychiczną, po prostu. A teorie o elektronicznym wgrywaniu obrazów a nawet całej świadomości czytałam  tu na forum w wykonaniu Andrzeja 58.
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2015 6:07 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”